SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Tretia

Provincia

Kent

Status

Lekárka

Vek 

21

Váha 

67 kg

Výška 

166 cm

Aila Myers

Charakteristika: Její vzhled není nijak speciální. Na první pohled si všimnete blond vlasů a poměrně ostrých rysů ve tváři. Její původní barva vlasů ale rozhodně není blonďatá, nýbrž jakýsi odstín tmavší hnědé. Barvení vlasů se pro ní stalo naprosto běžné a svou přírodní barvu nikde nezmiňuje, přijde jí, že hnědá je nejnudnější barva. Často je nosí v drdolu, culíku a nebo copu, aby jí při práci nezavazely. Oči zdědila po své matce, tedy světle modré, ale nijak extra výrazné. Postavou není nijak extra hubená, ale nadváhu taky nemá. Extra výrazné, ženské rysy ani nemá cenu hledat, protože její vzhled není ničím nějak extra zajímavý. Zajímavější část je pak její povaha. Někdo by řekl, že vypadá mile a sympaticky, jiní, že je to nevinně vypadající mladá slečna. Opak je pravdou. Aila rozhodně není nejmilejší člověk, kterého v životě potkáte a respektu k ostatním taky moc nepobrala. Je prakticky chodící sarkasmus a úplně s klidem se vám vysměje do očí, i když máte vyšší společenské postavení než ona. Tenhle přístup už jí kolikrát dostal do problémů, ale stále se jí nějakým způsobem daří si držet svoje místo. Aile nezáleží na tom, jestli jste služebná a nebo snad princ, bude se k vám ve všech případech chovat úplně stejně. Jediný ke komu chová jakýsi respekt je královský pár, kterým aspoň vyká. I když to není zrovna kamarádský typ, tak bere svojí práci naprosto vážně a je v ní opravdu dobrá. Můžeme říct, že to je jedna z mála věcí, ve kterých je dobrá, jelikož jich moc není. Dokáže se vypořádat i s vážnými zraněními nebo nemocemi a je jedna z nejlepších ve svém oboru. Selekce jí nijak extra nezajímá, jelikož se jí netýká. No, zraněné účastnice ale s radostí ošetří.

Minulosť: Aila se narodila v provincii Kent, kde také vyrostla. Měla poměrně normální dětství, i když nikdy neměla moc kamarádů. Ale co si budeme, mohla si za to sama. její rodina chtěla, aby pokračovala v rodinné tradici a stala se lékařkou, což bez jakýkoliv námitek opravdu poslechla. Později se dala na studium medicíny a během volna pomáhala v místních nemocnicích, kde nabrala veškeré zkušenosti. Později se rozhodla se sama přestěhovat za účelem kariérního postupu a nechat její rodinu v rodném městě. I když s tím nebyli úplně spokojení, nakonec jí nechali jít a Aila se ocitla sama v Angeles, kde dostudovala. Chtěla se však dostat v její kariéře co nejvýše a tak zkusila vzít volné místo lékaře na zámku, kam se jako zázrakem opravdu dostala.