SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Šiesta

Provincia 

Angeles

Status

Vždy neznámi

Vek 

39

Váha 

80 kg

Výška 

185 cm

Al Calix

Charakteristika: November sa stal mesiacom narodenia v podstate úplne neznámeho chlapca, ktorý sa nikdy nesnažil ísť niekam, kde by nemal byť. Ale pravdou je to, že on ak sa chcel niekam dostať, dokázal to. Nech už to bolo kdekoľvek, vždy našiel nejakú prasklinu, niečo, cez čo sa mohol dostať tam, kde chcel byť. Samozrejme, potreboval na to veľa trpezlivosti a od mala sa jej učil, len aby v dospelosti bol tým najlepším. Znie to tajomne, ale nikdy nikoho nezabil, nikdy nikomu úmyselne neublížil a hlavne, vždy mal vysoké ciele. No nešiel cez mŕtvoly, ale snažil sa všetko vyriešiť chladnou hlavou. Nik ho poriadne nepozná, aspoň nie v poslednej dobe. Skrýva sa, no nie je mu to veľmi po vôli. Chce žiť tak, ako si to kedysi predstavoval, no veci sa dejú úplne inak a on s tým veľmi nemôže narábať. No aj tak sa nezmenilo nič na tom, že sa dostane vždy kam chce. Je tvrdý, nemieni si k sebe len tak niekoho pustiť, nie je dôverčivý, no ak si ho niekto získa, má ho na celý život. Je oddaný a verný a vždy bude stáť pri tých, ktorí ho potrebujú. Ale vždy si dáva pozor na svoj chrbát, lebo od chrbta sa k ľuďom môže dostať hocikto, aj ten, koho by nik netypoval. Kedysi mal veľkú povinnosť, no všetko sa zmenilo len jednou chybou a on teraz za to platí. Už nikdy nič nebude ako kedysi, no predsa len má niečo, čo mu robí radosť. Má niekoho, komu môže venovať svoj čas a ich to robí šťastnými. Vždy chcel dávať všetko čo v sebe mal. Na malú chvíľu sa ale musel stiahnuť, dával hlavne sebe, aby dosiahol to, čo zamýšľal. Je obetavý a dokáže vyjednať všetko, čo potrebuje. Vždy mal svetlé oči, no po ťažkých životných skúškach sa tá živosť s jeho očí vytratila. Ukáže sa len, keď je so svojou milovanou, ktorej venuje najviac svojho času. Nikto by nepovedal, že to tak bude, no je to tak. A nikto by nečakal, že to práve on si bude líhať do postele s kráľovnou. On to samozrejme nikde ani nehovorí, nikdy by ju nezradil. Je to to najlepšie, čo vo svojom živote má, ale určite by si to nemysleli všetci. Je to vydatá žena a on by za to mohol odvisnúť, no nikdy sa nebál. Je veľmi vynaliezavý a dokáže sa nepozorovane pohybovať po paláci a nik nevie, že tam jeho. Jeho život ho naučil byť taký, akého ho svet potrebuje. Často nosí bradu, takže vyzerá podstatne staršie aký je jeho reálny vek. Je to súčasť toho, prečo sa potrebuje dostať do paláca. Naozaj na seba nepotrebuje pútať pozornosť.

Minulosť: V novembri prišiel na svet Al. nevie prečo ho tak pomenovali, nikdy ho to veľmi netrápilo. Vyrastal so skvelými rodičmi, ktorí ale mali veľa povinnosti, aby uživili svoju rodinu. Má ešte mladšiu sestru a keď spolu vyrastali, vždy sa dostali do nejakých problémov, no on to vždy zobral na seba, len aby ona nemusela nijako trpieť. Svoje detstvo si veľmi užil a tým, že žil, kde nemali vždy to, čo naozaj chceli, naučil sa hľadať si svoje cesty, učil sa trpezlivosti a hlavne sa snažil učiť všetko čo mu mohlo pomôcť v jeho živote. Možno by nikto nepovedal, že je vzdelaný, no je to len tým jeho výzorom. Dokáže sa pretvarovať, byť niekým úplne iným ako je. A nie je to ani ničím prekvapivým, že sa to naučil, lebo ak chcel prežiť, musel vyťažiť so všetkých situácii len to najlepšie pre neho. Nikdy nerobil jedno zamestnanie. Od kedy dospel, snažil sa pomáhať rodičom a vždy si našiel nejakú prácu, nech už išlo o čokoľvek. Pomáhal im, aby mali dostatok peňazí. Nikdy sa nelakomíl na to, čo mal, vždy sa podelil a znova sa vracal do práce. Jeho rodičia nie vždy vedeli čo robí a on im to nehovoril. Učil sa samostatnosti a tým sa mohol veľa dozvedieť. Teraz je z neho dospelý muž v stredných rokoch a stále sa snaží robiť všetko sám. Je to taký vlk samotár. Nepotrebuje pre seba veľa. Stačí mu málo a za celý ten život sa naučil už veľa, dokázal, že je inteligentný a že sa dokáže o seba postarať. Nikdy nemal manželku, no vo svojom má jednu dôležitú osobu a tou je kráľovná. Nik nevie, že sa schádzajú, len vedia, že za ňou niekto asi chodí, no aj v to ľudia neveria. Myslia si, že sú to povedačky. A ľudia si aj tak budú veriť čomu len chcú. Oni vedia čo je pravda. Vie, že jej manžel nie je pre ňu tým, koho potrebuje a on je tam preto, aby jej bolo lepšie, aby bola šťastná a on je s ňou šťastný tiež. Možno mu niekde v kútiku duše trochu vadí, že s ňou nemôže byť len tak, no je to tak ako to je a on je vďačný aspoň za to. Nikdy nebude stáť po jej boku, no vždy sa dostane do paláca, aby mohol ležať s ňou v posteli. Nemôže povedať, že o tom sníval od kedy sa narodil, no posledné roky je to pre neho to najdôležitejšie. A vďaka tomu, že sa dokáže infiltrovať do paláca sa môže dozvedieť vždy dôležité informácie, ktoré často pomôžu aj jej samotnej. A to je presne to, čo je dôležité.