SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Druhá

Provincia

Angales/Rusko

Status

Bodiguard ruské diplomatky / Student

Vek 

18

Váha 

73 kg

Výška 

175 cm

Alexandr Dragomir

Charakteristika: Nenechte se zmást štěněčím pohledem a rozkošným úsměvem, tenhle mladý muž má nejspíš větší iq než vy. Stejně jako jeho otec rád působí že není tak bystrý a pozorný jako ve skutečnosti je a stejně jako jeho otec ty svaly co má nemá jen na okrasu, ale umí je použít. Spolu se zbrojním pasem, řidičákem a mladší sestrou. S tou to umí občas fakt dobře, jako každý o patnáct minut starší sourozenec. Jinak je ovšem z velké části po své matce. Ta ho naučila, jak se chovat k ženám. Naučila to i jeho otce, u Alexe to nebyla až taková práce. Díky tomu to s ženami umí a bohužel i když má za sebou už pár vážnějších vztahů, zatím mu to prostě nevyšlo. Je tvrdohlavý, odhodlaný, neústupný. Umí se prát a bojovat za něco, když je potřeba. Ale také umí být milý, a přátelský. Ovšem stejně jako jeho otce ani on nikdy se sestrou tak úplně nezapadaly. To jim ale nevadilo. Poprask uměli udělat i samy. Nesnáší, když se do jeho přátel někdo naváží i když sám je jim na plnou pusu schopný říct i horší věci. Další rys jeho otce. Po matce má jisté pochopení a také utajenou romantickou stránku. Na venek se tvářil po každém rozchodu jako velký hrdina, ale všichni z rodiny věděli, že je z toho na dně. Svým způsobem je velmi citlivý, ale snaží se to nedat znát. Nikdy nechtěl být tak tvrdý jako údajně býval jeho otce, ale rozhodně mu vadí, že mu tak moc záleží na věcech, na kterých by nemělo. Proto když se řešilo, kdo ze sourozenců bude lepším diplomatem, bylo jasné, že to bude jeho sestra. Ta má více chladnou hlavu. Jemu to ovšem nevadilo. Kdyby to bylo na něm, sám by pro ni hlasoval. Role bodyguarda mu sedí víc. Navíc, nikdo by neochránil jeho mladší sestřičku lépe než on. Jeho sestra je pro něj asi tím nejdůležitějším člověkem na světě. Možná už to bylo dané jejich narozením, ale věří jí nadevše. Když mu zkritizuje holku, věří jí. Když experimentovala s jeho ex, nepustil jí týden do koupelny. Navzájem chrání a podporují se. Stejně to cítí i k Victorovi, ale všichni vědí, že to je jiné. Tátu Ignata bere jako velký vzor věrnosti a také výborného kamaráda a trenéra. Nikdy by si nepřál jiného otce a stejně tak to vidí s Mamkou. U Tiny vždy nacházel porozumění a útočiště už od dětských let. To ona dělala jejich domov skutečným domovem ať už byly na léto v Rusku, nebo přes rok doma v Illei. Victor je pro něj malá všemi milovaná osina v zadku a dost ho mrzí, že když budou se sestrou během Selekce v paláci, nebude mít na něj tolik času.

Minulosť: Ignat Dragomit si našel svou první opravdovou lásku Tinu Campbell během selekce.Byla dívkou, kterou nemohl mít, ale to ho nikdy nezastavilo. Po tom, co Tina odešla ze selekce byl jejich vztah nějakou dobu veřejným tajemstvím, pak se veřejně zasnoubily a vzaly. Ignat se postaral o to aby získal i Ilejské občanství a tvrdě zaplatil aby on i jeho manželka byli druzí. Tina pracovala na své kariéře a Ignat často jezdil do Ruska, aby urovnal věci ohledně jeho postu u Mafie. Byl to běh na dlouhou trať, ale nikdy ho nevzdal. Oba dost nadchlo, když se Ignatovu nejlepšímu kamarádovi Antonovi narodil syn. A jak už to, tak bývá. Slovo dalo slovo a o devíti měsících se narodil další Dragomit a to nejen jeden, dokonce rovnou dva. Jako první se narodil Alexander, na sklonku dne a po patnácti minutách, tři minuty po půlnoci se narodila Myra Ingrid. Už od té doby se jim přezdívalo dračí dvojčata což jim docela sedělo. Oba byli vždycky pro každou špatnost a nikdo se na ně moc nezlobil, protože prostě geny za nic nemohou. Ignat je už od malička rozmazloval. Jak Saša a Myra rostly, začali se lišit, ale stále byli nerozluční. Jediný, kdo mohl vstoupit mezi ně byl Semyon, jejich o něco starší kamarád a Ščenečko, Ignatova vlkodavka. Ta bohužel zemřela, když bylo dvojčatům pět. Od té doby následovala série různých mazlíčků počínaje hady, pavouky a samo sebou psy. Po čase nastala série událostí, co otřásli řádem rodiny. Zemřel strýc Anton a rok po něm i ruská Babička. Tu sice dvojčata moc neznala, ale oba vnímali, že se něco změnilo v postoji jejich táty, jako by se mu ulevilo. S Semyonem začali trávit mnohem více času a byly nerozlučná parta na každé snobské škole do které chodili. Ignat tajně podporoval po Antonově smrti jeho rodinu a dokonce později zařídil i jeho stipendium v Illei. Vše ale dělal tajně, tak aby to žádné z dětí nevědělo. Cítil se Antonovi zavázán a snažil se takové přátelství naučit i své děti. Ruská Mafie byla oficiálně rozpuštěná a Ignat se postaral, aby spousta z nich skončila ve vězení. Díky tomu získal přízeň politiků a jeho rodina i nadále těžila výhody jména Dragomir. Jejích sídlo v Rusku se ale změnilo na luxusní penzion, ve kterém rodina měla nadále své soukromé křídlo kam jezdili na svátky. Dvojčata mají to nejlepší z obou světů. Postavení a popularitu v Angales, uznání a s příchodem dospělosti práci Ruska. To je přimělo se trochu zklidnit. Jenže když jste jednou drak, jste jím navždy.