Alexei Pyotr Jurin 

Diplomat

Rusko

If life were predictable it would cease to be life, and be without flavor.

Kasta: /

Vek: 25

 

Dátum narodenia: 29.11.

Znamenie zverokruhu: Strelec

Výška: 188 cm

Váha: 77 kg


Obľúbená farba: Žltá

FC: Demitry Rudenko

Vlastnosti postavy: Šarmantný, humorný, cynický, ľstivý, záludný

Charakteristika

Alexei sa vyznačuje svojou energickou a silnou povahou. Nedokáže odpočívať. Vždy srší novými revolučnými myšlienkami, z ktorých väčšina však nenájde logické pokračovanie. Nemusí vždy navonok vyzerať ako človek s horúcou povahou , niekedy z vonku pôsobí chladne, ale pod jeho nepreniknuteľnou vonkajšou škrupinou sa ukrýva skutočná sopka vášní. Je rýchly vo svojich činoch a skutkoch. Ak si Alexei niečo zaumieni, tvrdohlavo si pôjde za tým a žiadne prekážky ho nezastavia na jeho ceste. Je tiež veľmi kreatívne nadaný,  je schopný vytvoriť najväčšie umelecké diela, ktoré však vzápätí dokáže zničiť, ak ho prepadne hnev či záchvat sebakritiky. V takých chvíľach premýšľa o svojom zmysle života a má pocit, že nič nedokázal. Má sklon súdiť, pohŕdať a obviňovať ostatných zo všetkých smrteľných hriechov. Alexei verí iba svojej intuícii a svojim vlastným očiam, a preto je veľmi ťažké presvedčiť ho o niečom. Má bystré uvažovanie, športovú postavu a mladistvú tvár, často vyzerá mladšie, než naozaj je. Ľudia z jeho okolia mávajú často dojem, že nie je ešte zrelý, lebo sa občas správa ako dieťa. Silné emócie, rozmary, priamočiarosť sú detské vlastnosti, ktorými disponuje a práve oni sa často stávajú magnetom priťahujúcim záujem žien.  Jeho negatívnou stránkou je sebectvo a egocentrizmus. Niekedy od svojej partnerky vyžaduje úplnú podriadenosť  jeho vôli. Aj z toho dôvodu si svoje partnerky vyberá len na jednu noc. Alexei je veľmi vášnivý a horúci v láske. Jeden by si myslel, že práve tieto vlastnosti z neho robia zlého diplomata, no opak je pravdou. Väčšine vznešených žien stačí jeho chvíľková pozornosť a tak má veľa spojencov na rôznych dvorch. 

Minulosť

Jedného neskorého večera sa prvý krát pozrel Alexei na tento svet a hneď bolo všetkým jasné, že tento chlapec bude mať ťažké detstvo. Matka mu zomrela pri pôrode a otec mu to nikdy neprestával dávať za vinu. Alexei bol nútený kráčať v šlapajach celej jeho rodiny, ktorá vždy stála po boku kráľov a princov Ruska. Pri tom jeho srdce po tom nikdy netúžilo. Aj preto sa v ňom od mala prebúdzal vzdorovitý duch. Mal veľmi tvrdú výchovu, ktorú mal na svedomí jeho otec, ktorý bol veľmi krutý. Necítil žiadne emócie ani k vlastnému prvorodenému synovi. Vždy to bol zásadový človek, ktorý nedokázal prijať nič iné okrem dokonalosti a bezchybnosti. Česť, hrdosť a moc. Tieto slová vždy štepoval svojmu synovi do hlavy. Alexei, však nikdy nebol typ, ktorý sa riadi zákonom a počestnými myšlienkami, či činmi. Možno by aj bol ochotný to všetko robiť, no nemal dôvod byť poslušným chlapčekom. Aj napriek jeho rebelantstvu z neho otec doslova vymlátil diplomata, ktorým je aj dnes. O krutom detstve značia aj jazvy na pokrývajúcemu telo. Nie sú, však ľahko viditeľné. Jeho otec si vždy dával pozor, aby všetky jazvy zostali skryté širokej verejnosti. Pred svojimi milenkami väčšinou hrá, že sa jedná o jazvy z boja. Na kráľovskú Selekciu prišiel upevniť vzťahy, no zároveň je zvedavý na húfy dievčat v paláci. Hlavným dôvodom, však zostáva túžba vypariť sa z pekla, ktoré prežíva každý deň vo svojom sídle v srdci Ruska. Svoju domovinu miluje aj nenávidí zároveň, pre to je pre neho ako požehnanie možnosť zmiznúť na pár mesiacov do víru Selekcie a zlepšiť vzťahy s Illeou po mnohých rokoch, aspoň čiastočne.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram