Allyse Chantal de Bruyn

Princezná

Belgicko

 You bring the alcohol, I'll bring the bad decisions

Kasta: /

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 7.12.  

Znamenie zverokruhu: Strelec

Výška: 172 cm

Váha: 56 kg


Obľúbená farba: Červená

FC: Marie Grippon 

Vlastnosti postavy: Nespoutaná, extrovertní, ukecaná, drzá, rebelská 

Charakteristika

Jestli potřebujete najít do svého života někoho, kdo se vás bude pokoušet rozesmát i v té nejhloupější nebo nejnevhodnější situaci, Lyssa je přímo dokonalý kandidát. Nesnáší vážné situace, a tak se vždycky všechno pokouší zlehčovat někdy ne úplně vhodnými vtípky. Je někdy možná až moc optimistická. I když je z dětí v rodině ta starší, nesnáší zodpovědnost a obecně vede dost uvolněný způsob života. Baví ji dělat problémy, mnohem víc než být poslušné dítě a slyšet chválu od rodičů. Nemá problém s tím, zmizet uprostřed noci do města a pak se domů vrátit nad ránem ve velice podnapilém stavu. Ráda si hledá přátele na každém kroku, dokáže rozvést nezávaznou konverzaci i s prodavačem v obchodě nebo s některým ze strážců na chodbě. V takových chvílích hodně mluví, a tak obvykle nehrozí nějaké trapné ticho. Ze všeho nejvíc nesnáší lidi, kteří se ji snaží přinutit být slušná a normální. V takových chvílích se z jejího přihlouplého humoru stane střelba sarkastických narážek, kterou nemusí každý unést a z toho pak vznikají další problémy. Jak už ale lze poznat, ona se v nebezpečných dobrodružstvích, přinášejících problémy, vyžívá. Další její typickou vlastností je možná až přehnaná upřímnost. Pokud jí vadíte, řekne vám to. Pokud se jí nelíbí vaše práce, na kterou jste vy sami hrdí, to vám klidně taky řekne. Je dost soutěživá, hlavně pak ve sportech. Nesnáší, když je v něčem horší než ostatní, takže dává do všech svých aktivit úplně všechno. Když pak ale nastane chvíle, kdy není ve velké skupině lidí a nemá okolo sebe publikum, před kterým by se předváděla, někdy ji chytne přemýšlecí nálada a ona najednou začne sypat moudra jako nějaký filozof. Někdy to moudra úplně nejsou, někdy to jsou vážně stupidní věci, ale někdy to dokážou být vážně inteligentní nápady. Je zajímavé, že by si podle jejího vzhledu na fotkách moc lidí neřeklo, že se nejedná o úplně klasickou princeznu, ale když ji potkáte naživo, jde to hned poznat z jejího neustále drzého pohledu a vyzývavého úsměvu. Jejím typickým znakem je ofina, kterou si udržuje už od doby, kdy se nad svými účesy mohla začít rozhodovat sama. Zrovna teď má trochu delší vlasy, dosahují jí až k lopatkám, což je u ní neuvěřitelná délka, protože si je dost často a ráda zkracuje. Miluje koně, což je dost zvláštní, protože její matka je naopak naprosto nesnáší. Ona ale zbožňuje trávení času ve stájích a cítí se divně, když tam každý den aspoň na chvíli nezajde.

Minulosť

Narodila se jako nejstarší dítě belgického královského páru. Nikdy ji moc netěšilo to, že je nejstarší, hlavně kvůli koruně, která na ni kvůli tomu čekala. Už odmalička tušila, že tohle není nic pro ni, ale bála se toho, že jak by to dopadlo, kdyby se nároku na trůn vzdala. Proto žila dost dlouhou dobu s tím, že z ní prostě jednou bude muset být královna. Říkala si, že jednou třeba mentálně dospěje a bude se chovat jako správná vládkyně, takže jí to ve výsledku tolik nevadilo, dokud mohla mít aspoň nějakou volnost. Všechno se to zlomilo až ve chvíli, kdy se zamilovala do ženy a uvědomila si, jaké pohlaví ji vlastně přitahuje. Uvědomila si, že nemůže vládnout bez následníka trůnu a nechtěla vedle sebe muže, kterého by stejně nedokázala milovat. Proto se ve svých sedmnácti letech rozhodla, že se trůnu vzdá v prospěch bratra, a netajila se s tím, proč to vlastně udělala. Tím si vysloužila spoustu nenávistných názorů ale také spoustu příznivců, což ji dost překvapilo. Uvědomila si, jak se jí teď ulevilo, a od té doby ani jednou nelitovala svého rozhodnutí. Původně se plánovala v Illeá stavit jenom na pár dní a podívat se na to, jak vlastně ta bratránkova soutěž funguje, ale když jeden večer přišla domů se slzami a zlomeným srdcem, rozhodla se, že jí přece neuškodí, když ze země vypadne na trochu delší dobu. Kdoví, třeba najde někoho, kdo jí od toho smutku pomůže…

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram