Antonio José Ar

Korunný princ

Portugalsko

You are what you do, not what you say you'll do.

Kasta: /

Vek: 25

 

Dátum narodenia: 26.4.  

Znamenie zverokruhu: Býk

Výška: 188 cm

Váha: 77 kg


Obľúbená farba: Čierna

FC: Taylor Zakhar Perez

Vlastnosti postavy: Vtipný, zodpovědný, empatický, se smyslem pro řád, hádavý

Charakteristika

Hnědooký princ je se svými skoro 190 centimetry jedním z nejvyšších členů portugalské královské rodiny. Vysoký mladý muž, s tělem perfektně vytesané antické sochy, tváří modela a pohledem, ze kterého se podlamují kolena - takhle jednoduše by ženy a dívky popsaly vzhled našeho korunního prince. Většina lidí by však ještě připomněla roztomilý úsměv, který z jeho tváře prakticky nemizí a vždy perfektně upravené černé vlasy. To však není celá jeho osobnost. Nemůže být. Nikoho totiž neurčuje jen to, jak vypadá a tím se řídí i sám princ. Antoniova společnost Vás nabije energií a dobrou náladou. Jeho energie, smysl pro humor, který zaručí vtipnou poznámku téměř ke všemu, a empatie, ho dělají přesně tím typem člověka, kterého ve svém životě chcete. Je neuvěřitelný dříč a k veškerým svým úkolům se staví s velkou zodpovědností, elegancí a šarmem, se smyslem pro řád a tradice, přesně tak, jak jeho přísná rodina vždy vyžadovala. K poddaným se odjakživa choval s úctou a nikdy neměl problém s kýmkoli strávit pár chvil. Vždy toho dělal víc pro lidi než sám pro sebe. Možná proto jsou z něj obyvatelé království tak nadšení, znají jen jeho část, což mu samozřejmě vyhovuje. I on sám by znal nejradši jen jednu svoji polovinu. Ale jak už to tak bývá, každá mince má dvě strany a ani naše princátko není tak dokonalé zlatíčko, jak se může na první pohled jevit. Jistě, je hodný, přátelský milý, vtipný, nikdy Vás nenechá v problémech, dokázal by se pro ostatní rozdat, ale tím jeho dokonalá stránka končí. Na druhé straně jeho osobnosti je to nedůvěřivý člověk, zlomený vlastní rodinou. Dominantní, kontrolou posedlý muž, který se uzavřel sám před sebou. Jeho tvrdohlavost a neústupnost ho občas dostávají do situací, které ze zoufalosti nedokáže řešit jinak, než křikem. Je hádavý a tuhle svoji vlastnost projevuje zejména ve vztahu k matce, kterou úmyslně zraňuje svými slovy a výčitkami, jak špatným rodičem vlastně je. Antonio je spíše typ člověka, který vyniká ve fyzických věcech, proto se našel v plavání, surfování, boxu a běhání. Velkou vášní jsou pro něj adrenalinové sporty, střelné zbraně, jízda na motorkách a drahá auta. Věnuje se fotografování, sem tam do ruky rád vezme knihu, nebo si poslechne kvalitní hudbu, ale to je ve vztahu k umění naprosto všechno. Hra na nástroje mu nejde, ba naopak ho spíš otravuje, zpěv sice není nejhorší, ale že byste ho chtěli poslouchat celý den, to se taky říct nedá.

Minulosť

Antonio se narodil jako první z dvojčat, královskému páru, čímž si automaticky vysloužil roli korunního prince a následníka trůnu. Nikdy o ni nijak nestál, viděl se spíš na místě své sestry, pouze jako obyčejný princ bez nároku na trůn a královskou korunu. Každopádně vždy bral svoji roli vážně a s plnou zodpovědností. Přesně tak jak mu odmalička vštěpoval do hlavy jeho despotický otec. Věnoval se veškerým věcem, které po něm byly vyžadovány a i přes povahu a chování otce, byl vlastně rád, že tyto chvíle může trávit s ním a nebyla chvíle, kdy by se mu nesnažil zavděčit. Dokonce i přes strach z koní, který díky otci získal, na něj pokaždé znovu nasedl, jen aby neukázal slabost, která králům nepřísluší. Život prožil v paláci se svojí rodinou a nejlepším přítelem Robertem - synem velitele stráží. Jeho dětství bylo, i přes příliš přísného otce, hezké, plné zážitků a radostí, i když vztah s matkou nebyl takový, jaký by měl. Což vnímají oba dodnes. Nejdůležitějším člověkem v jeho životě, pro něj vždycky byla jeho sestra, dvojče, Maria, se kterou měl neuvěřitelně silné pouto. Vždy to byli jen oni dva proti světu. Přestože byli oba úplně jiní a i jejich výchova se vzhledem k jejich rolím v monarchii lišila, byli tu jeden pro druhého. Odjakživa měl potřebu svoji sestru chránit a bojovat za ni, znali navzájem svoje největší tajemství, strachy, touhy, radosti i starosti. Proto ho její náhlý a tajný odjezd bez absolutního rozloučení, doslova zlomil. Miluje i svoje další dva mladší sourozence, to však nedokáže nahradit pouto a vztah, který měl s Marií. Možná i sestřin odjezd byl jedním z důvodů, proč se rozhodl cestovat. Kdežto král bere jeho cesty jako čistě obchodní záležitosti s šancí na potenciální sňatek, on někde v koutku duše doufá, že potká svoji sestru.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram