SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Šiesta

Provincia

Tammins

Status

Pracovnice na chmelnici

Vek 

19

Váha 

58 kg

Výška 

169 cm

Arida Bysack

Charakteristika: Arida už na první pohled nevypadá jako někdo narozený v Illey. Nejvýraznějším rysem její tváře jsou velké mírně protáhlé oči a výrazné obočí stejně černé jako dlouhé většinou svázané vlasy. Kdybyste tuto dívku potkali na ulici, pravděpodobně si jí příliš nevšimnete. Není to ani tak tím, že by vypadala obyčejně nebo nezajímavě. Hlavním důvodem pro její nenápadnost je to, že ve většině případů jen tak projde kolem vás se sklopenou hlavou a kamenným výrazem, kde není ani stopy po úsměvu. Celkově úsměv je pro Aridu něco netypického. Ona sama by vám do očí řekla, že to považuje za zbytečné plýtvání časem a úsilím. Pokud se někdy usměje, je to většinou ze zdvořilosti nebo z donucení a jen málokdy je spokojený výraz na její tváři upřímný. V podstatě celý Aridin život formovala práce na chmelnici a nekonečná snaha postarat se o mladší sestry. Jestli se něčeho bojí opravdu nejvíc na světě, tak toho, že někdo přijde na to, v jakém stavu jsou její rodiče a že její mladší sestry skončí v dětském domově. Po většinu dní zůstávala v práci dlouho přes čas, aby si mohly dovolit koupit dětem nové šaty a postarat se o ně tak, aby nebudily žádné podezření u učitelů ani jinde po městě. Z toho důvodu se ani není čemu divit, že na žádné koníčky nezbylo v Aridině životě místo. Většinu zájmových aktivit považuje za obyčejné plýtvání časem a penězi.

Minulosť: Arida je nejstarší ze čtyř dcer dvou přistěhovalců z oblasti Indie. Do Illey přijeli, když jí bylo šest let a ona neuměla ani slovo anglicky. Mluvit se naučila až na základní škole a přestože teď už ovládá jazyk plynně, občas je možné zaslechnout původní cizí přízvuk, nebo zahlédnout hrubku v psaném projevu. I z toho důvodu se dívka základní školou protloukala, jak jen to šlo a k dalšímu vzdělání se vůbec nedostala. Když bylo Aridě dvanáct let, přišel její otec o práci kvůli ozbrojené bitce na pracovišti. Hned potom, co se to stalo, se dal na alkohol a rodina tak přišla o hlavního živitele. Nastalá situace nepřidala ani matce čtyř dívek. Když švadlena viděla, že z jejího muže se stal agresivní alkoholik, úplně ji to zlomilo. Nezbylo z ní nic než dýchající troska bez chuti do života a bez zájmu o své čtyři dcery. O dva roky později se pokusila i o sebevraždu, což se jí sice nepovedlo, i tak tím ale nadobro ztratila důvěru svých dětí a zejména nejstarší Aridy. Právě na ní, jako na nejstarší, totiž od té doby zůstala starost o mladší sestry. Nikdy za to rodiče nepřestala nenávidět. Jedinou možností, jak vydělat peníze pro ni byla nedaleká chmelnice, jejíž majitel ji byl ochotný zaměstnat i když na to zdaleka neměla věk. Arida tam nejdřív pracovala jen na černo za peníze na ruku, v patnácti tam začala dělat jako běžná brigádnice a později se tam nechala i zaměstnat. Nikdy nepřemýšlela o tom, že by mohla mít lepší práci. Se svým jen tak tak dosaženým základním vzděláním a svou šestou kastou, si nemohla zrovna vybírat, ať už svou práci nenáviděla jakkoliv. Za ty roky se nedal dohromady ani jeden z rodičů, a i když teď už může pracovat druhá z Aridiných sester, nadchlo dívku oznámení o blížící se Selekci hlavně z finančního důvodu. O lásku v životě tak nějak ani nezakopla. Jednou se vymlouvá, že na to nemá čas, jindy, že na něco, jako je láska, nevěří. V celé Selekci neviděla ani tak prince, jako šanci výrazně pomoci rodině. Bez váhání vyplnila přihlášku za sebe i za svoji první sestru Aahnu, která se taky už vešla do věkového limitu. Rodičům ani sourozencům o tom neřekla. Beztak až do poslední chvíle nevěřila, že by mohlo padnout zrovna její jméno.