Aubrey Kira McKenn

Hudobná producentka

Panama

Be yourself; everyone else is already taken. 

Kasta: Tretia

Vek: 17

 

Dátum narodenia: 16.12.

Znamenie zverokruhu: Strelec

Výška: 175 cm

Váha: 62 kg


Obľúbená farba: Všetky farby   

FC: Alberta Berlin   

Vlastnosti postavy:  komunikatívna, drzá, cynická, sarkastická, rebelantská

Charakteristika

Aubrey má typickú povahu nevyspitateľného umelca, od ktorého neviete čo čakať. Je veľmi náladová a jej správanie zavisí najmä na tom ako sa v daný deň vyspala. Aubrey sa môže pre muža stať múzou, ideálom, ale môže byť aj zničujúcim hurikánom, ktorý sa vrúti do jeho života a nezanechá za sebou kameň na kameni. Oveľa viac sa zaujíma o seba ako o iných ľudí. Pre ňu je ona sama vždy stredom vesmíru, okolo ktorého by sa mali otáčať všetky ostatné. Vychádzajúc z tejto podvedomej viery buduje vhodné vzťahy s inými ľuďmi. Má rada komplimenty a sladké slová. Avšak každá kritika, dokonca spravodlivá, môže spôsobiť jej hnev, ktorý dokáže zničiť i priateľstvo. A to okamžite, raz a navždy. Je vždy krásna, má nezvyčajne jasnú charizmu. Nikdy sa nebude snažiť vydobyť si vedúce postavenie zbytočným krikom a aktivitami – je to prirodzený vodca všade tam, kde sa objavuje, a jej slovo, ktoré vysloví tou správnou intonáciou, pôsobí na ostatných viac ako slovo inej osoby. Často máva mužské vlastnosti a s mužmi ľahko môže súťažiť, aspoň čo sa týka vytrvalosti. Je optimistická osoba. Dokáže sa však zmeniť na neúprosnú či až agresívnu, a to najmä v prípade, keď sa v jej okolí pácha neprávosť a nespravodlivosť. Niekedy môže byť sentimentálna. Pod neúprosným zovňajškom či hrubým správaním sa skrýva zraniteľná jemná duša. Nechce všetkým ukázať svoju slabosť a slzy a často zostáva sama so svojim trápením. Najradšej za všetkého sa zavrie do svojho hudobného atelieru a tam hrá na všetky hudobné nástroje. Pri ľuďoch, ktoých nepozná sa správa chlade a nemá záujem s nimi nadviazať kontakt. Je to typ človeka, ktorého musíte zaujať okamžite inak tratí záujem o vašu spoločnosť. Sarkazmus a arogancia sú jej druhé mená. Má v sebe niečo čo ostatných ľudí okamžite zaujme a nemôžu od nej odpútať zrak. Možno to sú vlasy, ktoré majú každý týždeň iný odtieň alebo jej pircingami... Jednoduche je zaručené, že v dave bude vždy vyčnievať. Vždy to bola rebelka, ktorej jediný únikod sveta bola hudba. 

Minulosť

Jej život by sa dal prirovnať ku prechádzke ružovou záhradou. Aubrey sa narodila do rodiny umelcov, hudobných producentov, operných spevákov..., o jej umeleckej duši svedčí aj jej časté menienie štýlu, či farby vlasov. Nikdy jej rodičia nedovolili sa rozprávať s ľuďmi z iných kást, nižších, či vyšších. Mala svoj okruh ľudí, v ktorom musela uspieť a väčšinou sa tak aj stalo. Jej rodičia boli veľmi prísny, najmä čo sa týka hudby. Vždy na ňu mali veľké nároky, čo sa, však v budúcnosti ukázalo ako poháňací motor pre Aubrey. Rodina jej vytvorila skvelé zázemie, ktoré naplno využila vo svoj prospech a vyťažila z neho všetko čo sa dalo. O pozornosť rodičov sa musela veľmi snažiť, keďže mala ďaších troch súrodencov. Vždy sa obklopovala správnymi priateľmi, ktorí jej vždy rozumeli a sú v jej živote až do dnes. Od malička sa u nej prejavovali veľmi zvláštne druhy fóbií, nad ktorými sa naučila zabávať. Medzi jej najväčšie fóbie patria: Alektorofóbia- strach zo sliepok, Antidaktofóbia – strach z pohľadu kačky,... Jej priatelia sa nad tým zabávajú rovnako ako ona. Nikdy nič nevidela len čierno biele a vždy sa snaží vidieť aj pozitíva. Už v mladom veku vedela hrať na niekoľko hudobných nástrojov, ako napríklad klavír, gitara, flauta, bubny,... Postupom času sa k ním pridávali aj ďalšie hudobné nástroje. No Aubrey stačí dať do ruky hocijakú vec, či predmet a hneď dokáže vytvoriť uchu lahodiaci zvuk. Na svoje osemnáste narodeniny dostala chameleóna, ktorý jej robí všade kde príde spoločnosť. Volá sa Oskar a berie ho ako svuju spraznenú dušu. Do Selekcie sa prihlásila s čistej zvedavosti, nikdy nejavila záujem stať sa princezničkou zviazanou pravidlami. 

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram