Austin Miles

Strážca

Angeles

Don´t stress over anything that you can´t change

Kasta: Druhá

Vek: 23

 

Dátum narodenia: 8.8.

Znamenie zverokruhu: Lev

Výška: 185 cm

Váha: 75 kg


Obľúbená farba: Čierna

FC: Dani Garcia

Vlastnosti postavy: Bezstarostný, upřímný, spolehlivý, čestný, tvrdohlavý

Charakteristika

Jako první vás na Austinovi nejspíše zaujmou jeho nebesky modré oči, které jsou v kontrastu s jeho tmavými vlasy. Jeho postava je vyšší a vysportovaná. Nerad se totiž celé dny jenom válí, a proto když má nějakou volnou chvíli, věnuje ji sportu. Co se týká jeho povahy, dalo by se říct, že je jednoduše flegmatik. Velmi často se řídí heslem „když nejde o život, jde o nic“ a právě díky tomuto heslu se nestresuje zbytečnostmi. Zkrátka proplouvá životem a je relativně spokojený. Kdyby si totiž bral všechno až moc k srdci, nejspíše by už dávno trpěl depresemi. Ví však moc dobře, jaké věci mu mohou být jedno a jaké ne. Nerad by totiž přišel o práci i jiné věci, na kterých mu v záleží. Život ho také naučil, že nic není zadarmo a všechno vyžaduje oběti. Vyrůstal totiž v domácnosti se třemi mladšími sourozenci a po smrti jeho otce na ně matka zbyla sama. Ví tedy, že svět rozhodně není místo, ve kterém by vládla spravedlnost, ale také zjistil, že pokud člověk chce, dokáže cokoliv. I přes to všechno stále zůstává svůj. Má vlastní hlavu a vlastní názory, za kterými si pevně stojí a není snadné ho přesvědčit o opaku. Když zrovna není v paláci, spoustu svého volného času tráví v posilovně nebo různými sporty venku. Po ránu chodí pravidelně běhat a večery často tráví se svými kamarády někde v baru, kde se nebrání flirtování, ale zároveň není ten typ muže, který by jenom myslel na to, jak dostat holku do postele. Občas si také rád zahraje fotbal nebo basketbal, ale jelikož ho vždycky bavily téměř všechny druhy sportu, nebrání se ničemu. Co se týká vztahů, nějaké zkušenosti již má, ale jeho vztah nikdy netrval déle jak půl roku. Je to tím, že se nikdy nejednalo o takovou tu lásku, u které by si byl jistý, že spolu zůstanou nadosmrti. Vždycky byl do té dívky zamilovaný, ale jejich vztah jednoduše nebyl určený k tomu, aby trval navždy, a proto bylo snadnější ukončit jej dříve a v dobrém, než se něco stihlo pokazit. Důležitou součástí jeho života je jeho rodina, kterou se snaží podporovat, jak jen může. Pokud má tedy pár volných dní, je velmi pravděpodobné, že je stráví u své matky nebo aspoň s jedním z jeho sourozenců. Svým způsobem se jim všem snaží vynahradit, že žijí bez otce. Ví moc dobře, že jeho místo nikdy neobsadí a ani se o to nesnaží. Spíše chce být dobrým vzorem pro své bratry a nechce, aby se kvůli matce, která na ně nemá moc času, stali feťáci a ztracené existence.

Minulosť

Austin se narodil spokojenému manželskému páru. Jeho otec byl hasič a jeho matka švadlena. Vůbec nic mu nechybělo a svým rodičům do života přinášel akorát radost. Byl poměrně živé dítě a sotva se naučil chodit, už se svým otcem začal běhat za míčem. Dodnes je mu vděčný, že ho vedl ke sportu a ani si nedovede představit, jakým jiným způsobem si v mládí trávil svůj volný čas. Dokonce si představoval, že by se z něj jednou mohl stát hasič, jako je on, protože do své práce dával všechno, ale i tak se nadále zvládal věnovat rodině. Důkazem jejich spokojeného soužití bylo narození jeho mladšího bratra Alexe, kterého hned zahltil všemi svými oblýbenými hračkami a dával na něj pozor. Dva roky na to přibyl do rodiny i Benjamin, kterého hned vzali mezi sebe a společně pak o pár let později, hráli fotbal a dělali všechny ty věci, kteří bratři dělají. Byl mezi nimi ale určitý věkový rozdíl a je tedy pochopitelné, že Austin občas raději trávil čas se svými kamarády, kteří pro něj byli zábavnější, než mladší bratři, na které musela dávat pozor, aby si neublížili. I tak by pro ně ale udělal první poslední a i v tomto má prsty jeho otec, který mu vždycky opakoval, jak je rodina důležitá. Hodně dlouho byl přesvědčený o tom, že se stane fotbalistou. Bylo očividné, že ke sportu má velmi kladný vztah, protože se začal věnovat i basketbalu a trefování se míčem do koše bylo samozřejmě mnohem zábavnější než sedět u učebnice fyziky. Jeho prospěch tedy nikdy nebyl nejlepší, ale hlavu si s tím nelámal a jeho cílem bylo jednoduše projít. Nebyl sice premiant, ale vždy se mu podařilo nějak se ze svých problémů vykecat. Jako poslední uzlíček radosti do rodiny přibyla holčička jménem Adele. V tu dobu mu bylo osm let a jemu bylo jasné, že takové křehké stvořeníčko musí chránit, aby se jí nic nestalo. Ještě rok fungovali jako velmi spokojená rodina, když v tom se stala tragédie, po které šlo všechno z kopce. Jeho otec totiž zemřel, když se snažil z velikého požáru v domě vytáhnout těhotnou ženu, která by bez jeho zásahu nepřežila. Na rozdíl od této ženy, on se ven už včas dostat nedokázal. Všichni na něj vzpomínají jako na hrdinu, ale kvůli jeho smrti se Austinova matka musela vrátit do práce co nejdřív a téměř všechen svůj volný čas trávit šitím, aby je uživila. Starost o své mladší sourozence převzal velmi zodpovědně a hned jak dokončil školu, osamostatnil se a stále se snažil podporovat svou rodinu, jak jen mohl. Začínal jako ochranka v barech a zanedlouho poté absolvoval kurz, díky kterému získal práci jako strážce v paláci, kde má také lepší plat. Může tedy finančně podporovat svou matku, která je na tom již mnohem lépe, než před několika lety, ale stále má práce dostatek. I přestože má tedy vlastní život, stále se snaží jí i svým sourozencům pomáhat.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram