Bernardo Ramirez
De la Cruz

Diplomat

Španielsko

Veď človek môže byť verný príkazu a zároveň mať aj možnosť si odpočinúť.

Kasta: /

Vek: 30

 

Dátum narodenia: 18.7.

Znamenie zverokruhu: Rak

Výška: 190 cm

Váha: 80 kg


Obľúbená farba: Čierná, modrá a zelená

FC: Colton Haynes

Vlastnosti postavy:  Spravodlivý, poriadkumilovný, slušne vychovaný, ochranársky, poučujúc

Charakteristika

Hnedé vlasy, modré oči, šibalský úsmev a vyšportované telo....sen každej ženy, tak môžeme najlepšie charakterizovať mladého grófa z Valencie. Na prvý pohľad ide o príjemne vyzerajúceho muža, no Bernardo svoje postavenie často využíva, o čom svedčia aj časté ženské návštevy v jeho rezidencii, s ktorými sa rád zahráva. Potrpí si však na etiketu a slušné vystupovanie, podľa čoho aj súdi ľudí. Keď sa mu niečo nepáči na správaní inej osoby, dá mu to jasne najavo, poúča ho, ako by sa mal správať. Voči ženám väčšinou vystupuje príjemne, najmä ak chce od nich niečo získať. Ak však o ženu stratí záujem prestane k nej byť milý a jemný a dá jej najavo, že on je niekto a ona je pre neho nikto. Na druhej strane však cíti veľkú zodpovednosť, ktorú so sebou prináša post diplomata, veľmi rád cestuje, kde spoznáva nie len krajiny a ich politický systém ale najmä mladé ženy, ktoré sa snaží okúzliť. Priateľov si vyberá na základe ich správania a postavenia, nechce sa zahadzovať s nejakými chudobnými obyvateľmi krajiny, ktorí chcú len využiť jeho vysoké postavenie. Neznesie keď niekto špiní meno kráľovskej rodiny alebo jeho rodiny, vtedy vie byť naozaj veľmi zlý. Pred verejnosťou si drží kamennú tvár, na ktorej nikdy nedá nič poznať, no vo svojom vnútri je aj veľmi nežný a romantický muž, ktorý hľadá svoju pravú lásku. Sám vychováva malú dcéru, ktorú miluje asi najviac na svete, no keď cestuje do iných krajín nemôže byť stále s ňou, a tak sa o ňu stará jeho matka s otcom. Keď je však doma, trávi s ňou každú jednu minútu jeho voľného času, vždy keď môže a nemá zrovna na pláne ďalšie stretnutie s nejakou pôvabnou ženou, ktorá sa mu chce votrieť do priazne. K cudzím ľuďom mimo ich kráľovstva sa správa s úctou a vždy slušne, aj keď si o nich v hlave myslí svoje, no nikdy to nedáva navonok znať. Vie, čo je to slušné vychovanie a dodržiavanie pravidiel, ktorými sa riadi, aj keď mu prídu občas hlúpe.

Minulosť

Bernardo sa narodil ako najmladší syn významnej a bohatej šľachtickej rodiny vo Valencii. Už od malička bolo jasné, že z malého chlapca vyrastie krásny a vychovaný muž. Jeho otec bol diplomatom krajiny, a tak sa od malého Bernarda očakávalo, že ním tiež jedného dňa bude, a tak len čo sa naučil chodiť a rozprávať sa mu otec snažil vštepovať slušné spôsoby a vedomosti o politike vždy keď bol doma. No malého Bernarda to nezaujímalo, oveľa radšej trávil čas so svojimi staršími sestrami, a tak sa mu neskôr v škole začali posmievať, že je teplý. Z toho si ale nič nerobil, jedného dňa všetkým ukázal keď sa vyspal s o dva roky starším dievčaťom, ktoré po tej noci skončilo v nemocnici, tak si mladého Bernarda prestali v škole doberať. Ako tak roky plynuli z malého neposedného chlapca sa stal mladý, veľmi pekný muž, po ktorom túžili všetky dievčatá v meste, no on sám tušil, že jedného dňa bude musieť po otcovi prebrať post diplomata a tak sa začal učiť všetko, čo potreboval. Od 15 rokov chodil na cesty s otcom, aby sa naučil, čo práca diplomata obnáša. Nikdy však pritom nezabudol na mladé dievčatá, s ktorými sa rád zahrával a využíval ich služby. Po smrti otca nastúpil plne na jeho miesto, aj keď patrí medzi najmladších diplomatov, navštívil už mnoho krajín, kde reprezentoval svoju krajinu, na ktorú bol hrdý.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram