Charmaine Fay Allard

Študentka a veterinárna asistentka

Denbeigh

Život je série statisíce malých zázraků.

Kasta: Tretia

Vek: 17

 

Dátum narodenia: 6.1.

Znamenie zverokruhu: Kozorožec

Výška: 159 cm

Váha: 49 kg


Obľúbená farba: Pastelovo žltá   

FC: Anastasia Sidorova     

Vlastnosti postavy:  Nešikovná, nápomocná, ochranářská, průbojná, snaživá

Charakteristika

Charmaine na člověka možná zpočátku působí jako člověk, co to nemá v hlavě v pořádu, ale to je proto, že je prostě svá. Je ráda veselá, neustále se usmívá a nejradši by byla, kdyby se každý s každým měl hned rád. Ano, možná má trochu sluníčkářské pojetí k životu, ale to je tím, že sama si prošla svým a ráda by, aby to ostatní lidé měli jinak. Sice si díky své minulosti vypěstovala pěkně ostré lokty, ale nerada by je znovu použila, na to je až moc milá, až moc bezbranná a ráda se schovává pod závoj té milé a nevinné dívenky. Když je ale potřeba, nebojí se ale krutě kopnout, když ví, že tím někomu pomůže. Skutečně i obrazně. Co se ale jejích špatných vlastností týče, je opravdu, ale opravdu, nešikovná. Na cokoli co sáhne, tak vždycky může zničit. Nikdy jí nešel ani jeden z jejích koníčků, o které se jako malé dítě pokoušela, nikdy neměla fyzičku, kreativní nadání, hudební (i když, k čemu by jí to bylo?) a nikdy se ani neorientovala v přírodních vědách. Prostě a jednoduše, je ráda že je ráda. Co se ale v posledních pár letech objevilo, že jí opravdu jde, je kódování a programování. Nikomu nic neříká o tom, co že to vlastně dělá, ale před pár měsíci zveřejnila hru, na které začala pracovat hned, co se naučila programovat. V té době jí bylo okolo patnácti let, ale nikomu o tom nikdy neřekla, protože se bála, jak na to její okolí bude reagovat. Pochází z rodiny slibných vědců, tak co by tam dělala jen nějaká herní programátorka, jejíž hra se orientuje především na tvoření příběhu?

Minulosť

Charmaine se narodila jednoho zimního večera, kdy za okny padaly husté sněhové vločky a její matku našly pod postelí jejího nemocničního pokoje, jak silné ji skolily kontrakce. Narodila se ovšem až o dva dny později, po dlouhém, ale opravdu dlouhém procesu, kdy se dívenka odmítala objevit v našem světě. Byla vymodleným a prvním dítětem Genevieve a Richardovi Allardovým, kterým se to podařilo až po úmorných pěti letech zkoušení. Jako malá dívenka byla rozmazlována, dostávala nespočet šancí, aby se stala malou dokonalou Allardovic dcerunkou, ale bohužel neměla nadání. Když začala chodit do školy, nikdy nebyla tak dobrá jako její rodiče v jejím věku, jako její teta a strýc, prostě byla z celé Allardovic rodiny ta nejhorší, což jí sice možná ze začátku vadilo, ale nakonec se tomu rozhodla postavit. Dál zkoušela věci, které by ji mohly bavit, neustále se hnala za něčím, co by jí mohlo jít, a nikdy nebrala ne jako odpověď, jen jako posunutí jejího cíle na dobu, kdy na to bude dostatečně zralá. Když jí bylo dvanáct, narodila se jí díky nečekanému těhotenství její mladší sestra (původně to měla být jedna, ale nakonec se vyklubala trojčata) – Annelyse, Anna-Maria a Aurelia. V té době její rodiče přestali vnímat Charmaininu přítomnost. S mladšími sestrami si původně strašně sedla, byla ráda, že má někoho, koho může mít ráda, o koho se bude moci starat, protože její kamarádky neměly moc chuť být ty, co jsou méně vyspělé. Ale bohužel i její dvě mladší sestřičky se od ní distancovaly a jí zůstala pod ochrannými křídly jen malá Aurelia. Když přišla možnost přihlásit se do Selekce, rozhodla se to vyzkoušet z důvodu, že tam třeba najde to, co by jí mohlo zajistit nějakou budoucnost, něco, co by donutilo její rodiče, aby ji měli zase rádi jako její mladší sestry.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram