Chloe Andrea Moore

Režisérka

Waverly

Oh yes, there will be blood

Kasta: Tretia

Vek: 20

 

Dátum narodenia: 11.11.

 

Znamenie zverokruhu: Škorpión

Výška: 165 cm

Váha: 62 kg


Obľúbená farba: Červená, čierna

FC: Merritt Patterson

Vlastnosti postavy: Sobecká, rozmazlená, namyšlená

Charakteristika

Pokud zůstáváte u filmů až do konce mohli jste se v titulkách již dočíst jméno Chloe Andrea Moore. Ale kdo to vlastně je? V novinách najdete, že rozmazlená dcerka známého režiséra Alana Moora, která se díky tatínkově protekci dostala tam, kam chtěla aniž by pohla prstem. Ale jaká je pravda? Chloe je vážně rozmazlený jedináček, jehož tatínek mu splní cokoliv na světě, ale svoje jméno si musela udělat sama. Možná to měla lehčí než ostatní, protože její příjmení jí otevíralo celý život dveře, ale i tak tvrdě pracovala celé dny a noci, aby jednou dosáhla svého snu – režírovat horory, které vyprodávají sály. Chloe sama tvrdě dřela než režírovala svůj první horor, který ani nebyl moc velký, ale ta práce je tak těžká. Blbost. Noviny mají pravdu. Malý rozmazlený fracek, který za všechno dluží jménu. Ale to si ona nepřipustí. Ne, ona pracuje a dře. A její rodiče jí vesele podporují v představě o tvrdosti práce, kterou vykonnává. Ona si totiž zaslouží to nejlepší, přece. Ona a zase jenom ona. Ostatní jí nezajímají, ostatní jsou nedůležití. Možná proto se občas cítí tak sama, ale to není nic, co by nezahnala protančená noc v nejlepším klubu v dojezdu. Chloe je divoká dívka, která skoro celou pubertu strávila pod vlivem alkoholu a v náručí mnoha dotěrných kluků – ani si nepamatuje všechna jména. A ráno vstala, dala si kafe a jela dál. Kocovinu nezná, protože jí přebije kafem a dalším panákem, tak se to přece dělá. Problémy vyřeší rodiče a peníze. Hlavně ať se svět dál točí kolem Chloe. Tady je, tak se koukej. Bez pozornosti umře. Je schopná udělat všechno, aby se všechny oči upíraly jen a jen na ní. Podle toho se obléká, líčí i chová. V životě neměla problém, nezažila trest. Jediný pohled do obrovských modrých očí a je vše odpuštěno. Přidejte si hnědé vlasy, které jí spadají do poloviny zad, velké rty, které často odhalují větší přední zuby v pohrdlivém úsměvu, a máte Chloe Andreu Moore. Pravděpodobně jí najdete v práci nebo v klubu, ale když jí náhodou potkáte jinde, stejně bude perfektně namalovaná a v dokonale sladěném oblečení. Co kdyby jí navštívil někdo důležitý? Někdo ze zástupu obdivovatelů a falešných přátel, kterými zabíjí čas? To jí pak můžete zahlédnout v tanečním studiu, kde tráví hodiny zlepšováním svých pohybů před zrcadlem. Už jako malá poskakovala po domě ve vlastních zuřivých kreacích a to jí vydrželo 15 let. Pak se přesunula do klubů, ale studia se nikdy nevzdala – i kdyby si tím jen udržoval útlý pas a oblé boky. A taková je Chloe Andre Moore.

Minulosť

Chloe se narodila postaršímu režisérovi a podstatně mladší architektce. Už od útlého věku měla vydlážděnou cestičku k úspěchu a jediné, co musela udělat bylo představit se. Rozmazlovaná holčička, která měla co si zamanula. A to jí zůstalo do dneška. Co si zamane to má. Když jí bylo třináct začala pomáhat otci kolem filmu a šíleně jí to nadchlo. A už věděla, co chce dělat. Chce točit filmy. A ne ledajaké, ale přímo horory. V šestnácti režírovala svůj první studentský film. Byl plný krve a křiku, přesně jak to má ráda. Během dalších dvou let se dostávala dál a dál. Až v osmnácti natočila svůj první celovečerní film. Dohodil jí ho tatíček, ale to nepřizná. Ona si to zasloužila. Film měl docela úspěch. Menší než by Chloe chtěla, ale pořád to byl úspěch. Od té doby má na kontě tři úspěšné horory a pár menších akcí. Všechno díky svému příjmení. Jenže jí to nějak nestačí. A pak přišla Selekce. Ideální příležitost pro zviditelnění. A tak se přihlásila

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram