Chloe Monroe

Výpomoc v škôlke

Calgary

When you have a dream, you've got to grab it and never let go.

Kasta: Tretia

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 7.6.

Znamenie zverokruhu: Blíženci

Výška: 170 cm

Váha: 46 kg


Obľúbená farba: Zelená, černá, červená   

FC: Madelyn Cline   

Vlastnosti postavy:  Chloe je starostlivá, ochotná pomoct, ale taky se sama sebe dokáže zastat když potřebuje

Charakteristika

Chloe může být z času na čas trošku výbušná. Nemá ráda když jí lidi podceňují, a taky nemá moc trpělivosti. Nejradši by všechno měla ryhle za sebou, protože pak někdy může dostat menší nervy. Ke většině hlavních rozhodnutí života jí donutili rodiče. I když by ráda pracovala jinde než jako výpomoc ve školce, neví úplně jak by chtěla pracovat. Možná že má ráda děti, ale někdy jí dokážou rozzlobit. Dokáže perfektně schovat své emoce, hlavně když musí, a potřebuje. Není si jistá jestli někdy chce mít děti, ale čím více času ubíhá od toho, jak pracuje ve školce, tím je více přesvědčená že ano. Má ještě mladší sestru, která však nebydlí s nimi. Její rodina totiž celkem dobře vydělává, a tak si ona pořídila vlastní byt, zatím co Chloe pořád bydlí u rodičů. Nerada závidí někomu něco, ale někdy si jednoducho nemůže pomoct. Obdivuje lidi, kteří se snaží dosáhnout pro lidstvo lepší, světlejší budoucnost. Snaží se být pořád pozitivní, ale když na situaci nevidí nic pozitivního, nemůže si pomoct. Snaží se o to, aby lidi kolem ní byli šťastní. Řadí se mezi ty lidi, kteří jsou vážně pořád šťastní a pozitivní, ale i ona má svoje chvilki, kdy úsměv nesídlí na její tváři. Je hodně citlivá, a když jí něco sebemémě dojme, dokáže plakat štěstím. Nenávidí však lháře, ačkoliv jsou součástí jejího života. Potřebuje aby jí lidi důvěřovali, a až pak může ona začít důvěřovat jim. 

Minulosť

Chloe se do Selekce nezapsala tak úplně dobrovolně. Rodiče jí totiž říkali, že pokud se uskuteční selekce, musí se přihlásit uz odmalička. A jelikož ona chtěla být dobrou dcerou, zapsala se. Její rodiče totiž touží po vyšším postavení. Jí bylo upřímně jedno jestli selekci vyhraje, nebo vypadne. Ona byla spokojená s její životem. Milovala děti, a právě proto se rozhodla stát učitelkou dětí ve školce. Z části se inspirovala rodiči, kteří byli taky učitelé. Ona však netoužila po učení starších dětí. Její rodiče na ní byli přísní už od jejího narození, a chtěli z ní mít slušně vychovanou dceru. Ona se však hodně krát vzepřela, a proto jí rodiče měli čím dále, tým méně rádi. Chloe je jednou z těch žen, které si jdou za svým snem. Nikdy se však pořádně neodhodlala vzpírat svým rodičům, nebo rodině celkově. Většinu jejího života se protloukala životem sama, ale když v 15-ti potkala jednu dívku, našla si skvělou kámošku, která jí akceptovala, a podporovala více jako kdy její rodina. Dělali spolu hodně šílených věcí, a tehdy jí rodiče přezdívali potížistka. Nikdy se však nedostala do nějak velkého maléru. Pak ale nastalo období, kdy se jí rodiče pokusili zakázat stýkat se s kamarády. Mysleli si, že na ní mají špatný vliv. Jednu dobu se s nimi Chloe snažila vídat, ale nefungovalo to. Všichni z její bývalé party si za ní našli náhradu, a tak jí nezůstávalo nic jiného, jenom se dále a opět protloukat životem sama. A možná že nestála o zápis do selekce, ale bude bojovat o to, aby se alespoň pokusila vyhrát.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram