Cordelia Shirley Cuthbert

Študentka

Labrador

Fantázia má vonku väčší rozlet

Kasta: Piata

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 21.2.

Znamenie zverokruhu: Ryby

Výška: 163 cm

Váha: 53 kg


Obľúbená farba: Zelená, fialová, zlatá  

FC: Amybeth McNulty 

Vlastnosti postavy: Snílek, Romantička, Čitateľka, Urapotaná, Priateľská  

Charakteristika

Cordelia, čo viac si môže priať, má celkom slušné meno, rodinu, prečo nie? Avšak ona rozpráva a rozpráva. Je to veselá osôbka ktorej slová môžu pôsobiť zvláštne, keď ich od nej počuť. Miestami je ľahko naivná, keďže nebola svetaznalá. Verí, že nájde priateľstvo a možno aj niečo viac, je to idealista, s ktorým sa život nemaznal, preto býva niekedy zahľadená do seba. Avšak len na moment. Opäť sa jej sivé oči rozžiaria a zahrnie vás svojou nekonečnou pozornosťou. Je trvdohlavá, umanutá a angažovaná. Všade chce byť a miluje adrenalín a často sa porovnáva, aj s chlapcami, ak niekto vylezie na strom, ona musí na ten vyšší. Ešte sa necíti byť dospelou, nevie čo je to byť žena a to jej príde zúfalo nudne. Avšak sa jej myseľ často túľa k tomu, že akéby to bolo, keby. Je typická urečenená chytrá pubertiačka, ktorá si vie postaviť hlavu, aj keď v srdci túži po tom aby ju ľudia mali radi. Vďaka svojej povahe, rozletnej fantázii a ideálom je často rozprávačkou a človek sa s ňou len tak ľahko nenudí.

Minulosť

Cordelia sa narodila až kdesi v Škótsku, neznáša svoje ryšavé vlasy a to je možno aj preto, akého je pôvodu. Jej otec nedlho potom, čo sa presťahovali cez oceán bohužiaľ umrel a matka ju dala do starostlivosti jej rodičov, keď mala sedem. Vyrastala bezstarostný život na farme a v obklopení ľuďmi kde ju mali radi. Vždy bola tak trochu čudácke dieťa, ale to nikoho netrápilo, veď vyrastie. Skoro sa naučila čítať a už bola v tom, pomáhlo jej to preklenúť náročné obdobie, po tom, čo jej matka ťažko ochorela. Aj keď sa vyliečila, ostávala radšej u starých rodičov, predsa len mala k nim bližší vzťah a chodila tam aj do školy. Tam bol jej život a našla tam šťastie, ako emancipovaná študentka zavetrila príležitosť a keďže milovala dobrodružstvo a vzrušenie, poslala prihlášku aj ona. Aj keď si myslí, že pre svoje vlasy nemá šancu.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram