Danielle Citra Addair

Študentka žurnalistiky

Whites

To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.

Kasta: Tretia

Vek: 21

 

Dátum narodenia: 26.9.

 

Znamenie zverokruhu: Váhy

Výška: 175 cm

Váha: 63 kg


Obľúbená farba: Žlutá, modrá, světle zelená

FC: Laura Harrier

Vlastnosti postavy: Tvrdohlavá, přátelská, obětavá, divoká, ambiciózní

Charakteristika

Dani, jak jí většina lidí oslovuje, je typickým příkladem dívky, která by se pro druhé rozkrájela i za cenu vlastního strádání. Na druhou stranu je s ní ale občas těžké vyjít, protože umí být neskutečně zatvrzelá a tvrdohlavá. Umí si udělat srandu ze sebe a nebere si k srdci, co o ní říkají ostatní. Vyrůstala v rodině se čtyřmi sourozenci, tudíž je zvyklá snad na všechno. Všichni členové její rodiny jsou neskutečně temperamentní a ačkoliv ji přátelé považují za divokou a nezkrotnou, oproti svým sourozencům je jedna z těch klidnějších. Umí navázat nová přátelství poměrně snadno, miluje být mezi lidmi a podnikat nejrůznější dobrodružství. Ačkoliv je velice společenská, drží si u sebe pouze pár blízkých přátel - z jednoho jediného důvodu. Nevěří každému. Získat si u ní důvěru je velmi náročný a zdlouhavý proces. Sama se taky jen tak někomu neotevře, pokud si není jistá, že jí za to ten člověk stojí. Už odmala je velmi ambiciózní a snaží se ostatní podporovat v tom, co dělají. Jako dítě dělala několik koníčků, ale nakonec vytrvala jen v několika. Miluje hudbu a není tomu divu. Oba její rodiče jsou hudební producenti a poznali se při tvorbě soundtracku do méně populárního seriálu. Díky tomu byl jejich dům vždy slyšet hudbou nejrůznějších žánrů. Matka jí zpívala a Dani se učila hrát na baskytaru. Ona i její sestry byly vždy kreativní, což je Danielle i doposud. Ačkoliv nikdy neživořili a peněz měli dost, nikdy na tom nebyli tak dobře, aby si mohli vyskakovat. Odjakživa ji rodiče učili k pokoře a skromnosti, což jí zůstalo i doteď. Váží si možnosti studovat na vysoké škole, protože si je vědoma, že to se nepoštěstí všem. Má neskutečnou fantazii a ze všeho nejraději vymýšlí příběhy a pohádky. Tuto schopnost si procvičila, když svým mladším sestřičkám vyprávěla pohádky na dobrou noc. Občas se ale může stát, že je tak trochu mimo realitu a blouzní ve svém světě. Jakmile ji chytne inspirace ke knize nebo nějakému příběhu, je v podstatě nezastavitelná, proto u sebe vždy nosí tužku a zápisník, aby si svoje myšlenky mohla zapisovat. Je velmi emotivní, nic jí není ukradené. Snaží se pečovat o druhé natolik, že sama více dává než přijímá. V dospívání si osvojila zahradničení a pěstování nejrůznějších květin. V jejím pokoji to od té doby vypadá jako ve skleníku. Povahově je velmi veselá, ale nerada pouští ostatní do svého soukromí. Pokud je smutná, snaží se věnovat svým zálibám, aby tyto stavy utišila. Za posledních pět let, kdy se ekonomika v Illée zhoršila, se její povaha mírně změnila. Mívá teď větší obavy a není tolik veselá jako dříve. Často přemýšlí o negativních dopadech na její rodinu, ale nedává to najevo. Snaží se být pořád alespoň při nejmenším sama sebou, aby alespoň něco zůstalo konstantní.

Minulosť

Dani se narodila jako prvorozená do rodiny třetích. Zanedlouho poté ji ale přibyly čtyři stejně, ne-li více divoké sestry. Dva roky po Dani se narodila Evelynn, rok po ní Giselle a další čtyři roky po ní dvojčata Francesca a Flora. Vyrůstaly v zabezpečené rodině. Nikdy nestrádaly a měly se dobře, i přesto si ale vždy vážily svých věcí. Jejich rodiče byli méně známí hudební producenti, a proto žádná dívka nebyla vynechána ze světa hudby a zpěvu. Dani si už jako malá prosadila hru na baskytaru, což i do dnešní doby spoustu lidí překvapuje. Její sestřičky se buď věnovaly hře na piano nebo na kytaru, jediná Giselle šla ve stopách harfy. Už jako malá vyprávěla svým sestrám nejrůznější fantasmagorie. Tak nějak vždy věděla, že se chce stát spisovatelkou. Už na škole se snažila prosadit v literárních soutěžích, ale nejlépe skončila na 3. místě. Její nejdávnější vzpomínky se vztahují k bandě spolužáků, kteří ji šikanovali kvůli barvě pleti a jejímu dobrému prospěchu. Snad jen díky tomu, že to řekla rodičům, už se jí nic takového znova nestalo. Bylo jí jasné, že jí pomlouvají za zády, ale to jí nevadilo. Když byla v šesté třídě, několik jejích spolužaček si začalo dobírat její sestru Giselle. Dani se s nimi ten den porvala a dostala podmínečné vyloučení. Sama byla ochotná snášet rány od ostatních, ale jakmile došlo na její rodinu, bylo jí jedno, jaké následky to bude mít. S přibývajícím věkem se Dani začala věnovat i zahradničení. Ze svého pokoje udělala jeden velký skleník. Její rodiče díky rasismu v práci nikdy nebyli schopni vystoupat natolik vysoko, jak by chtěli, i přesto však dokázali našetřit dvěma svým dcerám na vysokou. Před pěti lety, kdy jejich zemi zachvátilo respirační onemocnění a začalo se ve velkém propouštět, její rodiče si práci zvládli udržet. Dani se stala výpomocí v místní regionální televizi a začala studovat žurnalistiku na vysoké škole. S přáteli založila vlastní kapelu Bazzrock, ve které se stala baskytaristkou. Dopad krize na ně zatím neměl vliv, ale i tak se snažili šetřit, co to šlo. Několik měsíců po Danielliných dvacátých narozeninách ale její otec onemocněl a veškeré jejich naspořené peníze šly za léčebné výlohy. Matce radikálně snížili plat a všechny její sestry starší šestnácti let byly donuceny se přihlásit do Selekce. Giselle vyloženě dobrovolně - princem byla skoro posedlá. Evelynn nedobrovolně, ale chtěla její matce udělat radost. A Dani? Sama neví. Na jednu stranu by byla ráda, kdyby peníze ze Selekce šly na otcovu léčbu, na druhou jí to ale přijde nefér vůči princi. Nechce se vzdávat svojí školy, na kterou její rodiče tak dřeli. Pořád má sny, které si chce splnit, jenže pokud by ji vybrali, už nic by nebylo jako potom. A ona si není jistá, jestli by to zvládla.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram