Elisabeth Olive Johnson

Znalkyňa korenia

Hansport

Chaque baiser est une fleur dont la racine est le cœur.

Kasta: Štvrtá

Vek: 19

 

Dátum narodenia: 30.6.

Znamenie zverokruhu: Rak

Výška: 165 cm

Váha: 50 kg


Obľúbená farba: Biela a zlatá  

FC: Gabrielle Stacenco  

Vlastnosti postavy: Veselá, zvídavá, nadaná, obětavá, chytrá

Charakteristika

Elisabeth se příliš nepodobá na svoje rodiče. Je blonďatá, poměrně malá a hodně štíhlá. Její oči mají jasně modrou barvu a díky tomu jsou výrazné a nejspíš i dost pronikavé. Nos má docela malý a rty růžovoučké, pokud je nezvýrazní rtěnkou. Blonďaté vlasy si občas ostříhá po ramena, když ji jejich dlouhý růst přestane bavit. Nikdy zrovna neholdovala tetováním a piercingům, a tak je její tělo čisté a neporušené, až na občasný kroužek v nose, díky kterému je o něco zajímavější. • Dalo by se říct, že je povahou trochu do větru. Studentkou byla velmi chytrou a nadanou, no po maturitě si není jistá, co přesně chce v životě dělat. Povolání ani jednoho z rodičů ji příliš nelákalo, i když po matce nejspíš zdědila jisté nadání ke kreslení. Od otce se jednoduše naučila rozumět matematice a ekonomice, no ani obchodní ambice nemá tak vysoké, jak by si mohla dovolit. Protože přestože ji zajímají a baví jejich společné cesty za oceán, díky kterým mluví několika jazyky, taky se dost zajímá o život ve své provincii a jak by mu mohla nejlépe pomoci. Kamarádi jí často říkají, že je až moc empatická a hodná a že na to jednou doplatí, což se jí už párkrát málem stalo. O koho se ale nikdy starat nepřestane jsou její mladší sourozenci. Když třeba zrovna nepomáhá v místním centru, ráda podniká výlety s kamarády nebo sportuje a čte si. Baví ji být aktivní, ale někdy je toho moc, a to nejlepší co může udělat je sednout si do okna s knížkou a kakaem pod měkoučkou deku. A se zmrzlinou! Naprosto zbožňuje zmrzlinu a čím exotičtější příchuť, tím lepší. Jinak je ale skoro pro každou srandu, ať už lezou na stromy nebo jedou stanovat.

Minulosť

Bohužel, tu pohádkovou svatbu svých rodičů si nepamatuje, protože jí byly teprve dva roky. Nedlouho potom však přišel její o tři roky mladší bratr Nathan a rok po něm i malá sestřička Rosemary. Její otec si vždycky dělá srandu, že ho pojmenovali po bývalém králi a malou zase po jeho oblíbeném koření. Když byla mladší ostatní děti si na ni často ukazovali že přece nemůže být dcera svých rodičů, když je doma jediná blonďatá, no s časem je to přešlo a ona sama si s tím nikdy nedělala příliš starostí. Pro svoje sourozence by udělala všechno a kvůli Rose už se i jednou poprala. Sice na to není úplně hrdá, no udělala by to znovu. Její bratr je mnohem víc sportovně nadaný než ona, a tak ho baví, že ji neustále poráží ve fotbale a všem, co se na zahradě zrovna rozhodnou hrát. Vyrůstala v podstatě jako šťastné děvče, doma bylo se třemi dětmi vždycky živo, jen ji dřív mrzelo že matka často odjíždí do svého návrhářského salonu v Angeles a není doma. Jako starší už to chápala a když byla dost stará, začala o prázdninách sama jezdit s otcem na jeho obchodí cesty. Hodně věcem se tam od něj naučila a vypěstovala si i jistý cit pro koření se kterým obchodují, díky čemuž její otec doufá, že jeho společnost jednou převezme. Přesto že ji to baví, není si úplně jistá, že zrovna tomu se chce teď po maturitě věnovat. Ráda by byla třeba doktorkou, aby mohla pomáhat lidem, no to by musela nejdřív našetřit na školu, a i když peněz měli vždycky dost, nějakou dobu by jí to zabralo, navíc si nepřipadala zase tak moc chytrá. Takže je to spíš jen takový vzdušný zámek, no ona měla vždycky velkou představivost. Má několik hodně blízkých kamarádů, ale už se se svou ochotnou povahou taky v životě párkrát spálila. Nejvíc když si našla přítele, bylo jí sedmnáct, byla bláznivě zamilovaná a Mikael jí přišel jako ten nejúžasnější člověk na světě. No po roce zjistila že to tak úplně není a zlomilo jí to srdce dost ošklivým způsobem. Už jako malá hezky kreslila a projevila nadání pro jazyky, kterých se ji rodiče snažili naučit co nejvíc, hlavně francouzštinu, italštinu a španělštinu, od té doby si ve francouzštině často pozpěvuje při práci a papírování. Na rozdíl od matky její kresby mnohem častěji zobrazují květy a lidi než módní návrhy, protože ji fascinuje příroda a biologie. Snažila se věnovat tanci, ale přestože byla ladná, vždycky byla na tvrdou výuku trochu moc živá, takže je z toho spíš jen zábava a v baletních špičkách už se jí nechce moc často ničit nohy, spíš si trochu poposkočí po cestě nebo se na chvilku zavře do prázdného pokoje s hudbou a vymýšlí variace.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram