Elise Rosaline Dumont

Strážkyně/zdravotnice/diplomat

Dánsko

Just like the moon, you shine in times of darkness.

Kasta: /

Vek: 21

 

Dátum narodenia: 11.7.

Znamenie zverokruhu: Rak

Výška: 175 cm

Váha: 62 kg


Obľúbená farba: Modrá, biela

FC: Jenna Thiam

Vlastnosti postavy: Empatická, obětavá, emotivní, nejistá, diplomatická

Charakteristika

Elise je průměrně vysoká dívka, vzhledově se nejvíc podobá na svou matku, která je jako její kopie, kdyby mezi nimi neexistoval ten věkový rozdíl, daly by se splést za dvojčata. Vlasy má zrzavé s nádechem mědi a na slunci i medu, v zimě je má pak o něco tmavší, z dálky by se dala považovat téměř za hnědovlásku, ale jen téměř. Očima vcelku ladí ke svým vlasům, barva je stejná jako jantarové drahokamy. Ty jsou většinou i to první, čím na sebe upoutá, případně jsou na druhém místě, hned po vlasech. Rty jí většinu času zdobí profesionální úsměv, na němž je to obvykle poznat, nicméně když ji někdo upřímně rozesměje naplno, dá se její úsměv zařadit na místo třetí, kterým dokáže mnohé okouzlit. Postavou je štíhlá, na první pohled působí křehce a žensky, na druhý pohled pak působí hlavně žensky, křehce už o něco méně. Z oděvů preferuje kalhoty a košile, ve kterých se jí i v práci lépe pohybuje, nicméně pokud to situace vyžaduje, nemá problém na sebe natáhnout šaty. Hluboká empatie z ní dělá velice humánní osobu, miluje lidi, ráda se jimi obklopuje a nesnáší samotu, ovšem někdy jsou její emoce až příliš intenzivní a ne každý ví, co s ní poté dělat. Mimo jiné je i hodně obětavá, a to se týká i lidí, které nemá zrovna v oblibě. Avšak i přesto, že je chápavá, těžko snáší kritiku mířenou proti její osobě. Takt jí naštěstí nechybí a ráda věci řeší diplomaticky, i když do řešení situací nerada zapojuje mozek, ale preferuje svou intuici. Pokud ji poznáte o něco blíže, můžete si povšimnout, že má bujnou fantazii, kterou si obvykle vybíjí na uměleckém plátně a že jich má většinou, pokud možno, plný pokoj. Její kresba reflektuje její momentální rozpoložení, tedy obrazy mohou být jak hodně barevné, tak i temné. Ve vztazích je něžná a citlivá, partner pro ni znamená hodně. Má vystudovanou zdravotnickou školu, i když v současné době se tomu věnuje spíš napůl, přes své medicínské nadání se dostala do povědomí i královské rodině a momentálně pracuje i jako strážkyně. Ohledně kast si svůj názor nechává pro sebe, někdy to vypadá, že ani sama si jím není jistá. Volný čas, mimo kreslení, tráví ráda tréninkem, občasně ji lze najít i v knihovně, jak se prohrabuje lékařskými knihami.

Minulosť

Elise se narodila do docela vysoce postavené rodiny, její otec i matka byli celý život nadanými lékaři, a proto ani není divu, že se jejich jediná dcera vydala stejnou cestou. Další děti nemohli mít a nebylo to tím, že měli vždy spoustu práce, ale komplikovaným těhotenstvím, zkrátka narodila se Elise a o víc dětech si mohli leda tak nechat zdát. Ovšem z tohoto důvodu se jí věnovali, pokud možno, co nejvíc, sice ji nerozmazlovali, ale nikdy nedostala výprask, a to i přesto, že byla dost energické dítě. V pozdějších letech z ní ta energie malinko vyprchala, naplno se totiž začala věnovat medicíně a jejímu studiu, všechen svůj volný čas trávila u rodičů v práci a takto fungovala celou střední zdravotnickou školu. Hned poté nastoupila na medicínskou vysokou školu, kde i poznala Liama, který jí byl sympatický již na první pohled, a nedlouho poté se do něj zamilovala. Naštěstí její city opětoval a další rok a půl svůj čas dělila mezi studia, Liama a lekce šermu a sebeobrany, které jí dával. Kupodivu jí to i celkem šlo, i když je jasné, že se snažila, co zvládala, aby se mu zalíbila čím dál, tím víc. Rodiče z ní měli samozřejmě radost a tolerovali i jejího chlapce, i když se báli, že ji bude odvádět od studií. Ovšem ani nebyli daleko od pravdy, totiž po roce a půl radosti a idylky, kterou Elise zažívala, Liam přestal chodit do školy a i přes všechno pátrání, nevěděla zjistit proč. Až matka jejího přítele nakonec přiznala, že zemřel uprostřed potyčky, kterou údajně i vyprovokoval. Stalo se to však v noci, a jelikož ho nikdo dříve nenašel, tak mladík vykrvácel. Elise studia ukončila a začala se ucházet o místo u královské stráže, a to v domněnce, že tam je to nejvíc nebezpečné, a tak je to místo stvořené přímo pro ni. Vzali ji, ovšem pod podmínkou, že bude i zdravotnicí, s čímž tedy souhlasila, i když se jí paradoxně pohled na krev protiví. Jejím prvním důležitějším úkolem v nové práci bylo dohlížet na nejmladšího prince dánské královské rodiny a urovnávat případně vzniklé neshody, a z toho důvodu se musela vydat za hranice s ním.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram