Ellen Williams

Herečka

Angeles

Neříkej, že mne znáš. Víš jen to, co ti dovolím znát.

Kasta: Druhá

Vek: 16

 

Dátum narodenia: 18. 7.

Znamenie zverokruhu: Rak

Výška: 157 cm

Váha: 51 kg


Obľúbená farba: Čierna  

FC: Julia Adamenko  

Vlastnosti postavy: Odtažitá, nepřátelská, introvertní, chytrá, občas protivná

Charakteristika

Ellen byla vždy jiná než ostatní děti. Neměla ráda společnost, lidi, vždy byla sama. Když se člověku otevře, dá se zjistit, že je moc milá. Je však málo lidí, před kterými je ochotná se otevřít a ukázat svou milou povahu. Nerada navazuje přátelství, protože má strach, že jí bude ublíženo. Všechno to začalo tím, že ve škole jí šikanovali. Zamilovala se do kluka a později zjistila, že jde jen o další formu šikany. Všechno se to rozrostlo, když Ellen začala hrát ve filmech. Záviděli jí to, protože se i přes to ráda učila. Neměla ráda povrchní řeči a pomluvy, byla prostě jiná. Dá se říct, že kam přišla, tam jí vyčlenili. Všude, kromě světa filmu.

Minulosť

Začneme od začátku. Ellen vyrůstá s matkou Juliette, která je zpěvačka a otcem Scottem, jenž je policista. Má také starší sestru Lizzy, která se vydala na hudební dráhu. Momentálně se živí jako herečka. Vidět jste jí mohli v několika seriálech, ale také jako hlavní roli v několika filmech. Asi nejznámější filmy jsou Vyvolená a Unesená. Díky těchto filmů jí zná skoro každý. Ve filmu Vyvolená hrála dívku, která se dostala do začarovaného světa a v Unesené ztvárňovala unesenou dívku. Bydlí v útulném domku u lesa. Ve škole a ani školce nebyla oblíbená. Spíše by se dalo říct, že jí šikanovali. Všechno se zhoršilo tím, že začala hrát. Ellen kvůli tomu měla deprese. Dokonce musela brát i prášky. Je si ale jistá, že se svou hereckou kariérou neskončí. S její depresí ji velmi pomohla její rodina. Díky nim by už pravděpodobně visela na laně. Také i přátelé ve filmařině jí dost pomohli. Po nějaké době se jí deprese začala zmírňovat. Teď už naštěstí brát prašky nemusí a je za to více než ráda. V šestnácti letech se jí nabídla možnost přihlásit se do Selekce. Ellen má z toho od začátku strach. Zejména z toho, jak se bude brát to, že měla deprese a zda ji hned všichni neodsoudí.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram