Elliot William Tjäder

The most dangerous thing you can do in life is play it safe.

Kasta: /

Vek: 22

 

Dátum narodenia: 9.2.

Znamenie zverokruhu: Vodnár

Výška: 187 cm

Váha: 80 kg


Obľúbená farba: Všechny odstíny modré

FC: Renan Pacheco

Vlastnosti postavy:  Odhodlaný, zvídavý, dobrodružný, sebejistý, inteligentní

Korunný Princ

Švédsko

Charakteristika

Elliotovi málo kdo řekne jinak než William, hlavně teda v soukromí domova a blízké rodiny, a to proto že je velmi podobný svému dědečkovi, po kterém ono druhé jméno získal. Pro veřejnost je to ale korunní princ Elliot, budoucí vladař Švédska. A to i přesto, že se jeho sestra Astrid narodila o rok dřív. Ale zákony nikdo neměnil, aby jí mohl posadit korunu na hlavu, takže to dědictví padlo na Elliota. Jako muž je dost urostlý, průměrně vysoký a dost vysportovaný. Už od mala se rád vrhá do jakéhokoliv dobrodružství a je hodně aktivní, takže tuhle energii vkládá do sportu a posilování. Bujnou kštici nechává k bradě dlouhou, protože má dojem, že se to k němu prostě hodí, víc než nějaký krátký sestřih. V obličeji najdete husté obočí a čokoládové oči, které svou hloubkou slibují spoustu dobrodružství a překvapení. Protože kdybyste měli najít jen jednu jedinou věc, které švédského prince vystihuje, bylo by to právě dobrodružství. Rád cestuje, přirozeně nejčastěji k moři nebo tam, kde je teplo, protože ve Švédsku si sluníčka a teplé mořské vody moc neužije. Věnuje se surfování, lezení po horách, a vlastně téměř všemu co skýtá jen trochu zábavy a adrenalinu. Ne že by své budoucí královské povinnosti nebral vážně, ale stojí za tím názorem, že si musí taky trochu užívat života, dokud může a než se bude muset usadit na zadku v manželství a s královskou korunou na hlavě. Samozřejmě se stará o politiku v zemi a všechno co s ní souvisí, a nebojí se říct svůj vlastní názor, když se mu něco nelíbí nebo si myslí, že by se to dalo udělat jinak a lépe. Neustále se snaží dokazovat své kvality ve všech možných ohledech.

Minulosť

Ještě rok před samotným Elliotem se švédskému královskému páru narodila krásná holčička Astrid. Zákon v zemi ale jasně říká, že královskou korunu dědí prvorozený mužský potomek, a tak to o rok později padlo právě na Elliota, nebo Williama, jak je přezdíván doma. O dva roky později mu přibyla ještě jedna sestra Vera. Jako malí byli všichni tři šťastné a spokojené děti kterým nic nechybělo, jak ale stárli, jejich zájmy se rozházely. Astrid docházelo o co tak trochu neprávem přišla, protože podle ní by měla vládnout sama, a stala se z ní velká feministka a bojovnice za práva žen. Snaží se zakládat a sponzorovat spolky na pomoc svobodným matkám nebo prosazující rovnocenné pracovní příležitosti a platy. Elliot sám vyhledával dobrodružství kde jen mohl, začal hodně cestovat a poznávat svět. I když se to jeho rodičům z počátku nelíbilo, časem dokázal že se o sebe na cestách dokáže postarat a vždycky se vrátil v pořádku. Díky tomu si udělal na většině míst různé přátele, lidi se kterými chodil surfovat nebo na túry po jejich zemi, kteří mu mohli ukázat místa a věci co by sám jako cizinec neobjevil. A Vera v sobě našla uměleckou duši, takže je neustále zavřená sama s klavírem, malířským plátnem nebo čímkoliv na čem, z čeho a s čím může tvořit. O politiku a náladu ve společnosti se moc nezajímá, navíc si ji matka držela doma u sebe po tom, co se starší děti začali vydávat životem tak trochu na vlastní pěst. Elliot ale nebude mladý věčně, jeho otec jakbysmet, a tak se jeho rodiče tak nějak dohodli, že je na čase, aby začal poznávat možné budoucí partnerky. A seznámení s Illejskou princeznou je pro to naprosto ideální příležitost, alespoň pro začátek.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram