SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Štvrtá

Provincia

Sonage

Status

Podnikatelka/Majitelka svatebního salónu

Vek 

21

Váha 

60 kg

Výška 

170 cm

Erica Chambers

Charakteristika: Erica je poměrně normální a rozumné děvče. Na svůj věk je velmi inteligentní a vyspělá. Tvrdě si jde vždy za tím, co chce. Nemá problém stát si za svými názory, či nesouhlasně vyjít z davu. Není to žádná ovce. Vždy si prosazuje svou pravdu a je jí upřímně jedno, co si o ní kdo myslí. Erica je zajímavý typ ženy. Má vcelku světlou pleť. Její vlasy jsou blonďaté a dlouhé. Přírodně kudrnaté. Dominantou celého obličeje jsou její úzké vkusné rty a výrazně šedomodré oči, které má po otci. Není zrovna velkého vzrůstu, takže většinou nosí boty na podpatku. Nejčastěji jí můžete vidět v pracovním elegantním kostýmku. Vlastní svatební salón a se svou prací je nadmíru spokojená. Je také velmi oblíbená mezi svými přáteli. Má spoustu přátel, které miluje nadevše. Na nikoho ze svých blízkých nedá dopustit. Pro své přátelé by udělala cokoliv. Je pyšná na to, kým je. Nikdy nejedná tak, aby se za sebe musela stydět. Je čestná a velmi přátelská. Mezi její koníčky rozhodně patří: čtení knih, plavání, surfování, výlety s přáteli a vaření. Jestli je něco, co Erice nejde, tak je to zpěv. Ve zpěvu je opravdu nemožná. Zpívá si jen když je sama doma a jen ve sprše. Kdykoliv se snažila své dovednosti zlepšit, nikdy to nedopadlo dle jejího očekávání. Prostě z ní zpěvačka či jiná celebrita nebude, bohužel. Co ale opravdu miluje, tak jsou to zvířata. Často navštěvuje útulky a dodává jím potřebné věci, které tyhle organizace potřebují. Ráda venčí pejsky a stará se jak o ně, tak i o kočky, které v útulcích žijí. Sama má doma dva kocourky, které zachránila, když je našla pohození u popelnic. Erica je sluníčkový člověk a málo kdy se dostane do stavu, kdy chce být sama.

Společnost vyhledává a není den, kdy není se svými přáteli. I když podniká, vždy si na své skutečné přátele vzpomene. Je vcelku kreativní, takže často své blízké obdarovává tím, co vyrobí. Žije sama v malém bytě o velikosti 2+1. Její byt dokonale odráží její charakter. Všude má obrázky a veselé barvy po stěnách. Negativismus v jejím životě nemá žádné místo. Vždy se snaží působit příjemně a taková i ve skutečnosti je. Samozřejmě má své mouchy, ale kdo ne? Jestli je opravdu něco, co na ní všichni milují, tak je to právě její pozitivismus, který z ní srší na míle daleko. Sice je pravdou, že občas neví, kdy má přestat mluvit, ale vzhledem k její mírumilovné povaze se to dá přežít. No nedej bože, že s ní najdete společné téma. To se milé Erici potom nezbavíte.

Minulosť: Jednoho příjemného letního dne se narodila i tahle roztomilá dívenka. Narodila se normálnímu páru. Do rodiny dvou skromných podnikatelů. Ženě, která provozovala svůj vlastní svatební salón. A muži, který vlastnil obchod s rybami. Její dětství nebylo nijak zajímavé ani výjimečné. Žila poklidný život jedináčka a užívala si lásky svých rodičů. Sice nechodila na žádnou prestižní školu, ale vybrala si školu, která jí v jejím životě stačila. Přihlásila se na obor - podnikání a spokojeně s vyznamenáním odmaturovala. Rok po maturitě se Erice zhroutil svět. Přišla o svou mámu, kterou tolik milovala. Zničehonic se vypařila a zůstal jen dopis na rozloučenou. Dopis, ve kterém převedla svůj svatební salón právě na Ericu. Zdrcená Erica dlouho nedokázala přenést přes srdce to, co jí vlastní máma udělala, ale nakonec se ocitla v situaci, kdy potřebovala peníze, takže znovu otevřela svatební salón své mámy. Vše zrenovovala díky půjčce, kterou dostala a začala na své vlastní triko podnikat. Ze začátku se jí nedařilo, což pro ní nebylo nic zničující. Našla způsob, jak na sebe upozornit a tak se i stalo. Poznala ženu, která se věnuje recenzím podniků a pozvala jí do svého salónu. Za nedlouho slavila svůj první úspěch. A to tehdy, kdy dostala možnost udělat svůj první rozhovor do časopisu. Vřele nabídku přijala, což dopadlo skvěle v její prospěch. Jejímu salónu se začalo dařit tak moc, že si mohla dovolit zaplatit soukromého vyšetřovatele. Nadšená Erica ze svého úspěchu si zaplatila vyšetřovatele, aby začal hledat její matku. Bohužel, doposud se nepodařilo najít jedinou stopu, která by vedla právě k ní.