SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Druhá

Provincia

Angels

Status

Strážca

Vek 

20

Váha 

85 kg

Výška 

184 cm

Erick Morell

Charakteristika: Hnědé upravené vlasy, černé oči doplněné hustým obočím a průměrně vysoká nepříliš výrazná postava. To všechno nedává Erickovi zrovna příliš zajímavosti nebo originality, přesto se nezdá, že by to tohoto mladého začínajícího strážníka nějak výrazně tížilo. On totiž sice patří mezi muže, kteří dbají o svůj zevnějšek, rozhodně se ale neřadí k těm, jak by on řekl ‚Navoněnejm babám, u který nejde poznat, jestli je to ženská nebo teplej chlap.‘ Často ho můžete zahlédnout s nenápadným strništěm, nebo účesem, který už by potřeboval pečlivé ruce kadeřníka. Jinak je Erick poměrně ambiciózní mladý muž, který si jde pevně za svým cílem, čímž je snaha dokázat otci, že i když není doktor, nebo právník, dokáže se slušně uživit, aniž by na někom musel být závislý. Je přátelský a k přátelům vždy otevřený. Hlavní potíž je vtom, že si hledá přátele možná až příliš rychle a se svou vrozenou naivitou bývá možná až příliš otevřený. Je ochotný se bavit s kýmkoliv, kdo o jeho společnost projeví zájem a opatrnost rozhodně není jeho druhé jméno. To naneštěstí platí i co se týče lásky. Už několikrát se stalo, že se bezhlavě zamiloval do nějaké dívky, kterou pak několik týdnů obletoval, aby nakonec zjistil, že ona vlastně má někoho jiného a z něj si jenom dělala vola. Pokaždé, když se z takové zkušenosti vylíže, dává si předsevzetí, že už nechce holku ani vidět. To mu ale vydrží asi tak do chvíle, kdy jeho zrak ulpí na další dokonalé dívce, která je podle něj ta pravá. Na opravdový, opětovaný vztah zatím neměl štěstí. Když má v práci volno a zrovna se nemotá kolem žádné dívky, většinou ho zastihnete na sportovišti, kde si rád zaběhá, zaboxuje, nebo hlavně zahraje baseball. Pokud má kratší pauzu, nebo nemá náladu na sport, nejspíš ho uvidíte venku kouřit. Nedá se říct, že by byl vyloženě silný kuřák, i tak si ale rád zapálí, především když ho někdo vytočí.

Minulosť: Erick od malička vyrůstal jako jedináček. Jeho otec byl uznávaným doktorem a matka právnička, takže v dětství rozhodně nestrádal a měl spoustu času na užívání života. Jedinou nevýhodou toho, že nikdy neměl sourozence, objevil Erick v tom, že veškeré otcovy iluze o budoucnosti se automaticky přenesly na něj. Od malička byl tak nějak samozřejmě veden k tomu, že bude studovat, nosit jedničky, pak půjde na vysokou a bude z něj doktor, právník, nebo něco na ten způsob. Zpočátku se s tím Erick tak nějak smířil. Byl moc malý na to, aby věděl, co vlastně chce. Jak ale dospíval a dostával ne zrovna dobré známky, čímž viditelně dopaloval otce, uvědomil si, že tohle rozhodně není to, co on chce. Po velmi hlučné hádce se spíš z trucu přihlásil na vojenský výcvik. Kariéru v podobném směru původně rozhodně neplánoval, vojenské prostředí se mu ale zalíbilo natolik, že se hned po absolvování výcviku pokusil dostat přímo do paláce, což se mu nakonec opravdu povedlo. K nové práci přistupoval se zodpovědností tolik typickou pro většinu nadějemi přetékajících nováčků. Ze všech sil se snažil, aby ani o milimetr nepřekročil žádné pravidlo, nebo dokonce zákon. Nedlouho potom, co nastoupil, objevilo se v paláci další pozdvižení v podobě blížící se Selekce a on si rozhodně rád jen tak sedne s kamarády, aby sledoval losování, žral popcorn a sázel se o to, která z těch dámiček bude vypadat nejlíp.