Evangeline Polme

Pracovníčka v továrni

Midston

Výhodou toho, když spadnete na úplné dno je to, že pak můžete jen nahoru.

Kasta: Štvrta

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 23.8.

Znamenie zverokruhu: Panna

Výška: 165 cm

Váha: 55 kg


Obľúbená farba: Tmavo modrá   

FC: Rachel Cook     

Vlastnosti postavy:  Obětavá, pokorná, trochu introvert, pracovitá, usměvavá

Charakteristika

I když je čtvrtá, tak se cítí jak nějaká šestka nebo sedmička. V jiných provinciích by mohla studovat, pracovat za slušné peníze, ale v jejím životě neexistuje žádná takováto možnost. Přesto jí to zas tolik nevadí. Pracuje sice od rána do noci, ale nestěžuje si. Na poměry její provincie si žijí docela slušně. Bla bla bla a přejdeme trochu k její povaze. Díky tomu, že je nejstarší ze čtyř sourozenců, tak je zvyklá spíš myslet na ně a na ostatní než sama na sebe. Vždy se snaží všechno zvládat s klidem a úsměvem a její ocelové nervy se v takovéto rodině opravdu hodí, když máte na jedné noze čtyřletou Karen, za ruku vás tahá osmiletý Louis a za druhou jeho dvojče Lucas. Doma se snaží působit jako velký vůdce a v takové skupině, kterou zná, se jí to docela vede, ale jakmile opustí brány domova, tak se z ní stává taková šedá myš, která má ráda svůj klid a nejlepší je, když na ni nikdo nemluví. Přátel má málo, právě kvůli své vytíženosti a introverzi. Nikdy s ní nebyly problémy a raději by se roztrhla, než aby nějaké způsobila. Většinou je pro ni jednodušší přiznat i to, co neudělala, než aby se zbytečně hádala. Nepotřebuje toho ke štěstí moc. Když má občas den úplného volna, tak si odjede k nedalekému rybníku, ke se vyvalí a jen tak poslouchá okolní zvuky zvířat, šplouchání vod a uklidňuje se. Takových dnů nemá tolik, a tak si užívá každičký z nich.

Minulosť

Evangeline se narodila do rodiny čtvrtých. Oba její rodiče pracují v automobilové továrně u strojů, kde se poznali a kde nyní pracuje i Evangeline. Nebyla vždy nejstarším z dětí. Měla také staršího bratra, Johnyho, který byl o čtyři roky starší než ona a vlastně úplným opakem. Rodina pro něj byla vším, stejně jako jí, ale nehodlal se smířit s tím, že by takto pracoval až do konce života. Chtěl pro sebe a svoji rodinu lepší život než má on a tak se dal do armády. Peníze pomohly jejich rodině a v uniformě se Johny zdál šťastný, ale ne každá mise je úspěšná a na to doplatila její rodina. A díky jedné takovéto misi se stala nejstarším z rodiny. Nejhůře to nesla matka, která na to doplatila svým zdravím. Midston je provincie, kde se dobří lékaři moc neobjevují a taky to tak vypadá i u obyvatelstva. Snad díky tomu a značnému přepracování vypadají její rodiče o mnoho starší jak fyzicky, psychicky tak i zdravotně na tom nejsou vůbec dobře. Posledních pět let je její matka jen doma a stará se o zbytek dětí a otec poslední dva roky bere jen občasné směny, protože mu víc zdraví nedovoluje. Celé je to tedy jenom na ní. Tři směny za sebou nejsou nic neobvyklého a pokud má volno, tak chodí vypomáhat k účetní, co mají ve městě. Má sice jenom základní školu, ale rozhodně není hloupá a mezi čísly a papíry se cítí jako doma. Škoda, že tak nikdy nejspíš pracovat nebude. Díky svému životnímu stylu má spoustu zdravotních problému, které ale spíš pramení z fyzického vyčerpání. Nemůže spát a často si dělá srandu, že by měla méně sportovat, protože ten tenisový loket už je opravdu hrozný. Nijak rodičům nevyčítá, že to má vše na svých bedrech, pro rodinu by udělala cokoliv a hodlá pracovat, dokud toho bude schopná. A proto se přihlásila do selekce. Pokud by ji vybrali zařídila by svým rodičům lepší zdravotní péči, přestěhovali by se a její sourozenci by měli budoucnost.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram