SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

/

Krajina

Veľká Británia

Status

Princezná

Vek 

20

Váha 

60 kg

Výška 

178 cm

Evelyn Windsor

Charakteristika: Keď pršalo ,mrholilo, žabiatko sa narodilo jedného dňa do Kráľovskej rodiny. Bolo to doslova žabiatko pretože malá Evelyn bola veľká guľôčka šťastia. Mala veľké zelené oči po mame a hnedé vlasy a Pery mala plné. Čím viac rástla tým viac obdivovala svojich bratov. Aj keď už je dospelá silná a asertívna žena stále je ockovo dievčatko. Veľmi rada pomáha ľuďom vo svojom kráľovstve. Nepotrpí si na drahé oblečenie či výrazné líčenie jediné čo ju charakterizuje z líčenia je jej krvavočervený rúž .A keďže chodí často medzi ľudí, väčšinou ju stretnete v košeli a teniskách alebo rolákoch. Vie sa obliecť aj elegantne ale nie je to jej štýl. Doma ju presviedčali, aby mala domácu školu no ona si tvrdohlavo išla za svojím snom na študovať na normálnej vysokej škole. Keď už rodičov nebavilo sa s ňou hádať povolili jej to. Veľmi sa potešila a uvedomila si silu svojho hlasu v rodine keď ju v tom podporili aj bratia. Diplomaciu má v malíčku a je veľká aktivistka, podporuje 4ocean a ich náramky nosí vždy. Ak ju stretnete na ulici ani by ste nepovedali , že je to vaša princezná. Eve ako ju nazývajú doma je taký radca a morálna podpora pre každého v rodine a keď sa snažila bratovi Henrymu dohovoriť čo sa týka jeho zaobchádzania so ženami, vzdala to a radšej si z neho a aj ich robí srandu. Henry je dobrý človek aj brať, ale k niektorým ľuďom je veľmi bezcitný. Keď bola mladšia Hanry ju naučil maľovať a ona sa našla potom v navrhovaní oblečenia väčšinou navrhuje oblečenie pre kamarátov zo školy , ale sem tam navrhne niečo aj pre rodinu čo je extravagantnejšie a James ju naučil zas šermovať. Skúšala aj vyšívať pretože chcela urobiť babičke radosť ,no nebavilo ju to. Okrem toho musí ovládať niekoľko jazykov a to Angličtina, Nemčina, Francúzština Španielčina a Portugalčinou nevie veľa ľudí tak to využívajú s bratmi na takú tajnú komunikáciu. Má klaustrofóbiu, ale vedia o tom len rodičia. Zistili jej alergiu na orechy keď skončila v nemocnici kvôli orechovému koláču a odvtedy nosí pri sebe Epipen. V lete cestuje s kamarátmi po svete minivanom. Fotografi ju uvideli podľa novín s ,,Neznámym chlapcom“ a hovorí sa, že má malá princezná známosť no v skutočnosti to bol jeden z jej dúhových kamarátov. Novinárov ignoruje a hladí si svojho. Na toho pravého ešte čaká a nechce dopadnúť ak niektorá z tých bratových nešťastníc. Ak ju chcete potešiť postačí jej slnečnica alebo kytica poľných kvetín. Alebo jej spravíte espresso. Je síce Angličanka, ale patrí do tej druhej skupiny a čaj s mliekom nemá rada. Napriek svojmu postaveniu sa bojí zabudnutia a preto sa snaží spraviť pre svet niečo dobré aby sa niečím zapísala do histórie nechce byť len sestra budúceho kráľa Anglicka.

Minulosť: V deň keď sa narodila malá Evelyn nikto nedúfal v dievčatko... všetci tvrdili ,že kráľ má recept len na chlapcov no opak bol pravdou dokonca aj rodičia boli prekvapení , ale milo a o to viac si svoju malú žabičku chránili. Iné to nebolo ani u jej starších bratov ktorí si ju hneď obľúbili. Nikdy nepochopila prečo sa Hanry a James nemajú radi no nesnažila sa to zmeniť ešte by si s nimi oboma pokazila vzťahy a to nechcela. Roky plynuli a malá Eve rástla. Rada sa pridala ku Hanrymu ,ktorý ju naučil kresliť a James zas nemal s kým šermovať tak sa k nemu pridala. Keď mala pätnásť boli s rodinou na návšteve v Španielsku kde ako dezert po večeri podávali orechový koláč a opuchlo jej hrdlo ,nevedela dýchať a skončila v nemocnici vtedy jej oznámili , že má alergiu a odvtedy radšej nosí zo sebou Epipen a nenávidí nemocnice . Samozrejme nebola to chyba paláca, a ani oni dovtedy o tom nevedeli. Odvtedy si na to dávali pozor aj doma. Roky plynuli a Eve navrhoval stále zložitejšie a zložitejšie návrhy ktoré potom navrhovala aj bratom. Keď už nemusela mať pri sebe ochranku začala viac chodiť do mesta medzi ľudí a pomáhala im. Robila v krajčírstvach, reštauráciách, alebo detských domovoch . Vďaka tomu je zbožňovaná svojím národom. Keď mala osemnásť a bol čas ísť na vysokú školu rodičia chceli aby ostala doma a študovala doma Eve, ale chcela normálny študentský život a tak si vyprosila aby mohla ísť na výšku. Po niekoľkých hádkach jej to rodičia dovolili a aj bratia ju v tom rozhodnutí podporili. Našla si tam nových kamošov a každé leto jazdia minivanom okolo sveta. Je to dobrodružstvo ktoré je jednoducho neodmysliteľnou súčasťou leta už dva roky .Teraz však nastala zmena v jej pláne a to, že ju rodičia zavolali domov o dva týždne skôr kvôli ceste so súrodencami do Illey. Nie je nadšená , že musela prerušiť svoj trip , ale bude tam s bratmi a predsa len je to iná krajina a spozná nových ľudí, a kultúru takže sa vynasnaží v tom nájsť niečo pozitívne.