Faye Serena Haggen

Pulvis et umbra sumus

Kasta: /

Vek: 22

 

Dátum narodenia: 16.5.

Znamenie zverokruhu: Býk

Výška: 170 cm

Váha: 65 kg


Obľúbená farba: Červená, modrá

FC: Abigail Cowen

Vlastnosti postavy: Odhodlaná, přátelská, veselá, cílevědomá, mlsná

Diplomatka

Nórsko

Charakteristika

Faye Serena Haggen je prakticky věrnou kopií své matky a své babičky. A i svojí mladší sestry Maiky. Všechny mají dlouhé zrzavé vlasy, spoustu pih a tak uhrančivé zelené oči, že jim nikdy nic neodmítnete. Faye se svůj pohled naučila rychle využívat – hlavně na svého otce, který jí nikdy neodolal. Jediný drobný rozdíl mezi ní a Maikou jsou rty, které má Faye takové nijaké normální, kdežto Maika má nádherné plné rty po otci. I když by to nahlas neřekla, vždycky je Maice záviděla. Jinak ovšem své sestře mohla říct cokoliv. Byly od sebe jen tři roky a byly nejlepší kamarádky. Měly stejný špičatý a ironický humor, stejně povytažené obočí, když je něco udivilo, a stejně nakažlivý smích. Jen úsměv má mladší ze sester širší. A další rozdíl je v jejich vystupování. Zatímco Faye si vždy zakládala na svém vzhledu a chování, které se snažila vyrovnat královským standartům, Maice bylo nejlépe v kalhotách a košili, které si pokaždé zamazala u koní. Maika miluje koně snad více než svého snoubence. I Faye má rada koně, dokonce vlastní krásnou klisničku arabku Gaelle, ale vždycky měla radši kočky. Ty má dvě – kocourka Oriona a malé koťe Star. Jako malá si přála sokola, ale má alergii na ptačí peří. Další její alergie je na jablka, což ji dost vytáčí, ale ve zpracované podobě jí nevadí, jen čerstvá. Naštěstí, protože miluje jablečný koláč. Dále má moc ráda červené víno a čokoládu. Díky dědečkovi má skvělou znalost jazyků – angličtina, norština, francouzština, ruština (dědeček říkal, že jim Rusko pomáhalo, takže rusky umět musí) , němčina a finština. Dědeček jí také naučil všem zásadám etikety, které ovládá lépe než svůj mateřský jazyk. A babička jí naučila péct ty nejlepší koláče, samozřejmě hlavně jablečné. Matka se postarala o její kulturní výchovu. Naučila jí hrát na klavír, tancovat a dala jí její první detektivku, což v Faye rozpálilo vášnivou lásku ke knihám, především detektivkám a hororům. S otcem zkoušela malovat, než umřel, ale to jí nikdy moc nechytilo. Radši se projížděla na koni nebo si četla. Teď toho lituje, mohla s ním trávit více času. Ale ona je názoru, že všechno zlé je k něčemu dobré. Nyní plánuje vládnout Norsku. A on byl bohužel jenom oběť. Ale normálně takto cynická není. Vlastně je to jeden z nejveseljších a nejpřátelštějších lidí jaké znáte. Pokud ji nenaštvete, to jste pro ní mrtvý, nebo jí nepřekážíte, pro svůj cíl udělá cokoli. Tak zůstaň z cesty.

Minulosť

Faye se narodila vojákovi a dceře diplomata v době, kdy jejich země čelila válce. Její matka si ještě pamatovala královnu Eleanor a krále Keira i obě jejich dcery a její otec byl voják jejich království. Oba dva se ještě před narozením Faye stáhli do ústrání, ale válka se jich dotkla. Hlavně po té psychické stránce. Oba její rodiče byli vlastneci a i když možná nesouhlasili se vším, co královská rodina dělala, nenáviděli Illeu za to, že napadla jejich zemi. Jejich domov. Léta běžela a Fayein otec se vrátil do služby pár let po narození druhé dcery – tentokrát na tu špatnou stranu. Zapojil se do vojska, které ovládala Illea a potlačovala všemožné vzpoury. Ale on se vždycky snažil nenápadně pomoct povstalcům proti cizí koruně. To mu bylo svým způsobem osudné, ale ne jak by člověk čekal. Postřelil ho jeden z povstalců, který nepochopil, že se jim muž snaží pomoct, ne je ohrožovat. Fayna matka byla několik měsíců naprosto zničená. Její manžel byl mrtvý a žádné medaile cti z Illey nemohly pomoct. Vlastně možná její stav ještě zhoršovaly, protože ona přece věděla, že její muž nezemřel pro utiskovatele, ale pro svůj lid. I s oběma dcerama odjela zpátky ke svým rodičům a naprosto se složila. Po dva měsíce Faye i Maiku vychovávala babička s dědou. Dívky si rozhodně nestěžovaly. Čtrnáctiletá Faye se naučila od dědy zakládům diplomacie a objevila v sobě vášeň pro politiku. A hlavně pro osvobození svého lidu. Když se její matka znovu sebrala, byla Faye přesvědčená, že jednou se stane královnou a povede svůj lid. Poučí se z chyb královen před ní a bude pro svůj lid novou nadějí. Od té doby se stala svou fantazií naprosto posedlá. Zůstaly už bydlet u prarodičů a ona se dál mohla u dědečka učit, co potřebuje znát. Její mladší sestra Maika mezitím objevila lásku ke koním, které jejich babička chovala a obě dívky byly spokojené, no až na půdu. Během následujících pěti let Faye rozšiřovala znalosti ohledně jejich země, politiky a etikety. V devatenácti letech byla připravená zapojit se do diplomacie a že to byl vskutuku rychlý start. Během tří let se díky tvrdé práci, svému jménu a dědečkovým zkušenostem dostala až před svůj cíl. Pro Norsko se hledá nový vládce. A ona se postará o to, aby byla jedinná možnost. Přece jen má všechny potřebné schopnosti.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram