There is nothing permanent except change.

Kasta: Šiesta

Vek: 21

 

Dátum narodenia: 20.11.

Znamenie zverokruhu: Škorpión

Výška: 183 cm

Váha: 72 kg


Obľúbená farba: Žltá

FC: Carter Jenkins

Vlastnosti postavy: Klidný, tichý, chytrý, vnímavý, idealistický 

Finnley Jacobs

Kuchár/rebel

Angeles

Charakteristika

Finnley by se dal popsat jako nepříliš vysoký a ne přehnaně urostlý mladík, charakteristický ne svým postojem nebo chůzí, ale bujnou tmavou kšticí, která se nemíní vzdát a každé ráno s ní marně prohrává souboj o hřeben. Oči a obočí má stejně tmavé jako vlasy a pod nosem se mu rýsují plné rty. Často ho uvidíte právě s bílém kuchařském stejnokroji a s bílou čepicí, pod kterou se své vlasy marně snažil schovat. • Může se zdát, že stejně jako svým vzhledem, nevyčnívá ani svým chováním. Je tichý, klidný a málo kdy si ho někdo všimne. Což je tak trochu možná i jeho účel, kdo ví? Vyrůstal v kuchařské rodině šestých a vždycky bylo jasné, že i on se bude věnovat právě tomuto rodinnému řemeslu. Začínal v tuctových kuchyních pro nižší kasty, v jídelnách a bufetech. Díky tomu že byl dost tvárný a učenlivý nebyl problém, aby ho zavolali kamkoliv a jednou se úplnou náhodou dostal jako výpomoc do královské kuchyně, kde pro svojí zručnost a rychlost nakonec i zůstal. To mu umožnilo žít v Angeles a vydělávat o trochu víc, než dřív, což se mu vždycky hodilo. Nikdy neměl pocit, že od života chce nějak moc, no na druhou stranu věděl že jiní mají mnohem víc. A přestože jim přímo nezáviděl, cítil se ukřivděný. Nebylo to fér. Tak dobře, možná jim trochu záviděl. Možnost dávat si dárky na vánoce, spát a mýt se v teple, pořádně jíst. Nebylo divu že sympatizoval s rebelskou skupinou, a i jim on přišel sympatický svou jednoduchostí a nevinností, naprostou nenápadností. Sám by nikdy nešel a nikoho nenapadl, no neviděl problém v dobrých záměrech. Je velmi přátelský a své kolegy bere tak trochu jako svou druhou rodinu, no pořád musí myslet hlavně na tu svou původní a o tu se musí starat

Minulosť

Narodil se jako druhý nejstarší potomek v rodině a po něm přišly tři další děti. Všichni měli předem daný a nalajnovaný život, museli co nejdříve začít pracovat a vypomáhat, jak jen mohli, a proto kolikrát i zanedbávali nějaké studium. On sám se tomu snažil věnovat co nejvíce, a asi není tím nejhloupějším člověkem na zemi, no mnohým věcem by rád porozuměl více. Zároveň je ale spokojený se svou prací v kuchyni a naučil se být hodně skromný. Nedává o sobě vědět, když nemusí, protože kolikrát má raději jen osobní vlastní společnost, než jiných. To mu ale nebrání začlenit se do společnosti, kde je jednoduše přehlédnutelný. Jako malého ho často zaujal nějaký sport nebo jiná odvětví, no ničemu se nemohl věnovat, kromě kuchyně. A tak se věnoval právě jí. Což ho provázelo celým jeho životem až do teď. Jednoduše se učil a pracoval rychle, což u něj bylo ceněné a neměl tím pádem nouzi o jakouž takouž práci kdykoliv bylo potřeba. Když se mu naskytla úplně náhodná příležitost výpomoci v kuchyni v paláci, neváhal a už jen pro tu zkušenost to vyzkoušel. Ale co se nestalo, rovnou už v téhle kuchyni zůstal. Nemůže si stěžovat, sám je tam spokojený. Vždycky měl ale pocit, že je s jejich systémem něco špatně, a i proto inklinoval k rebelské ideologii, samozřejmě tajně. Sice neumí cizí jazyky nebo toho příliš neví o demografii a zeměpisu, je milý, nenápadný a snadno se někde ztratí, díky čemuž si ho rebelové docela oblíbili. Sám se má spíš za takovou lehce neutrální půdu protože chce dát státu šanci ale má pocit, že to k ničemu nevede. Sám by nikdy nikomu neublížil a neútočil, a nevyznával ani rčení že účel světí prostředky. Neviděl to ale černobíle a tolik jednoduše. I když žije sám, pořád pomáhá živit svou rodinu jak jen může a jak mu to čas a peníze dovolí, protože oni musí držet při sobě. Rodina nade vše.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram