SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

/

Krajina

Velká Británie

Status

Korunný princ

Vek 

27

Váha 

80 kg

Výška 

184 cm

Henry Windsor

Charakteristika: Henry? Je to typické princátko ze zlaté klícky. Je rozmazlený, drzý a dost arogantní. Potkat se s ním není zrovna žádná výhra, protože Vám vždy dá pocit, že nejste dobří. Svůj vzhled dává často na obdiv a vůbec se netají tím, že se o sebe stará. Má rád drahé obleky a hodinky. Co se týče hodinek? Je docela posedlý. Většinu času nosí vkusné obleky, které si nechává na zakázku navrhnout. Nespokojí se totiž jen tak s něčím a naprosto odmítá nosit to, co nosí ostatní. Má svůj vytříbený vkus a proto má u sebe neustále svou osobní návrhářku, který vždy plní jeho požadavky. Je velmi chytrý a svou chytrost používá ve svůj prospěch. Dokáže všechny odzbrojit svou upřímnosti na které si zakládá. Je prvorozený, takže se cítí být lepší. Svého mladšího bratra vůbec nebere vážně, ale naopak svou mladší sestru naprosto zbožňuje. Je to jeho největší slabina. Ačkoliv působí Henry dost nezlomně, tak právě sestra je důvod, proč se má pořád na pozoru. Strach z toho, že o ní někdy přijde je větší než jakýkoliv jiný. Kdyby měl přijít o svou sestru, nejspíše by umřel. Není zrovna typ, co se něčeho bojí, ale pokud existuje strach ze samoty, tak právě samota je to, co ho děsí. Henry dokáže být i docela milý. Je známý svým gentlemanstvím a pokud jde o něj, nerad se zaplétá se ženami. Ženám nevěří a je pro něj těžké vůbec nějaké věřit. A co se týče jeho vzdělání? Mluví plynule 3 jazyky: Italsky, Francouzky a Portugalsky.

Minulosť: Henry se narodil Anglickému královskému páru jednoho krásného zimního dne. Narodil se jako prvorozený, takže už od útlého věku věděl, že se jednou stane králem. Byl vychováván se vší láskou a péči. Měl vždy vše, co si přál až do doby, co se narodil jeho mladší bratr - James. No a veškerá pozornost padla právě na jeho bratra. Henry díky tomu svého bratra nenáviděl a často mu ubližoval. Byl na něj protivný a zlý a často na něj sváděl vše, co provedl. Vše se změnilo až tehdy, kdy se narodil třetí sourozenec a to tentokrát holčička - Evelyn. Svou sestru už od narození zbožňoval a díky ní pochopil, že nemá důvod být tak krutý a zlý, protože právě on je korunním princem a stejně jednou bude mít pozornost všech na své straně. Postupem času se s Jamesem naučil vycházet, ale nikdy jej neměl rád tak jak Evelyn. Díky všem učitelům, kteří ho vyučovali se stal nesmírně vzdělaným. Tvrdě na sobě pracoval a dokonce se naučil hovořit plynule třemi jazyky, což vždy využíval na diplomatické vyjednávání po boku svého otce, od kterého se učil jen to nejlepší.