SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

/

Krajina

Nová Ázia

Status

Princezná/Diplomatka

Vek 

21

Váha 

48 kg

Výška 

159 cm

Hinata Izumi

Charakteristika: Hinata je drobné a malé postavy, která je charakteristická pro ženy v jejím rodu. Díky ježdění na koni má krásnou a dobře vipadajicí sportovní postavu. Měří sto padesát devět centimetrů, která podtrhuje celý její jemný vzhled. Zaujme Vás na ní velice pěkné medové oči se šibalskou jistrou, kterou byste na ni na první pohled nehledali, protože její povaha se neprověvuje ve společnosti, kterou nezná. Plná ústa, která ráda zvýrazňuje rtěnkami. Drobný nos, který dominuje celému obličeji, který je doplný dobře upraveným hnědím obočím. Nosí své hnědé vlasy sem tam s rezavými pramínky upravené na mikádo, které zvýrazňuje její lícní kosti. Za tohle krásnou i křehkou fasádou se, ale skrývá velice tvrdohlavá a cílevědomá žena, i když s malou sebedůvěrou. Miluje čokoládu a je vděčná tomu, kdo ji po prvé vyrobil. Nejraději má ráda s oříšky a nebo více procentní. Ovládá perfektně střílení z luku a jízdu na koni při kterém obdivuje krásu přírody. V létě pořádají s bratrem společné pikniniky, které si ráda připraví sama bez pomoci služebnictva, protože je výborná kuchařka a zajímá se o zdraví životní styl. Zajímá se o témata jako je zločinost v království, ekologie a diplomacie. O těchto tématech nejraději hovoří z bratrem. Na jazyky je úplně levá. "Její mozkové buňky jsou na to příliš líné se naučit cizí jazyk." Jak ráda říká. Nesnáší být středem pozornosti a radši si záleze někam do knihovny, protože je vášnivá čtenářka nebo namalovat obraz z přírody. Nemá ráda, když jí někdo upozorňuje na její malou postavu. To nezná ani vlastního bratra. Hraje na nástroje, které jsou typické pro její zemi. Je dobrá zpěvačka a ráda poslouchá klasickou hudbu, která ji dodává vnitřní klid. Umí dobře naslouchat druhým lidem a dobře se do nich vcítit.

Minulosť:  Narodila se královskému páru Kasemu a Amaye jako jarní dítě ve slunečném dni plném nadějí. Tato naděje přivedla na svět hned dvě holčičky - dvojčata. Hinata se narodila jako druhá a tudíž je nejmladší ze sourozenců. Překlad jejího jména znamená "na slunci". Pro mnohé se stala symbolickým sluncem.

Vyrůstat se dvoumi sourozenci pro ní nebylo vždy jednoduché, protože jí srovnávali s bratrem nebo se sestrou, kteří byli většinou lepší než oni sami aspoň podle ní. Být stínem svých sourozenců, na které slyší ode všech v její zemi samou chválu a ona? Pod vedením gejši se učila pravidlům a etiketě, která pro ní byla spíše jen utrpení a nudné období jejího života. Její učitelka jí natolik trápila, že jí nutila se zmrzlími prsty, se učit hrát na biwu (něco jako loutna). Bylo to utrpení a musela kolikrát skrýt slzy. Dokazet vycházet se společností to mělo být její náplní práce, ale žel Hinata se na to nechodila.

Únikem a jedinou radostí bylo utéct za bratrem, který vyhověl jejímu přání se naučit střílet z luku a jezdit na koni. Když se to rodiče dozvěděli, oba dva rodiče byli zásadně proti a hlavně otec zuřil, protože to bylo proti tradicím a jejich zvykům. Časem, ale plochopili, že Hinata ji tím dává najevo, že na to, co jí vybrali se nechodí, proto jí dali jiný úkol. Dali jí na starost vše ohledně čajů. Hinata pravidelně odcházela plantáže s čajemi a ptala se na zlepšení pracovních podmínek. Díky jejím reformám se zlepšila kvalita čaje a i pracovní morálka. Nadešel čas, aby rodiče vybrali  podle zvyku jejího budoucího manžela. Když se o tom v osmnácti letech dozvěděla, domluvila se s nimi, že by si chtěla nalézt manžela sama. Rodiče s tím souhlasili pod jednou podmínkou, pokud si nenajde manžela do svých dvaceti pěti letech, určí jí manžela sami. Hinata toho děsila. Nechtěla mít po svém boku někoho, koho by neznala ani nemilovala. Milovat vždyť ani neví, co to je. Nikdy to nepoznala. Ultimátum je pomalu za dveřmi a ona má strach. Bez dovolení rodičů utíká do Illeii bez ohledu na následky a doufá, že tam nalezne toho pravého. A co když ne? Hinata háže vše za hlavu a se statusem diplomaty vyráží ze své země, protože nechce aby nikdo věděl, že je princezna.