SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Piata

Provincia

Angeles

Status

Komorná

Vek 

19

Váha 

57 kg

Výška 

165 cm

Isabel Formey

Charakteristika: Do půli zad hnědé, lehce vlnité vlasy. Modré oči s nádechem zelené. Světlejší pleť. Nelíčí se, protože na to nemá peníze, a i kdyby je měla, tak by se stejně nelíčila. Častěji nosí světlejší oblečení, jen někdy si vezme něco tmavšího. To, že je z páté kasty ji nedává moc na výběr ve vzdělání a práci. Stejně jako její matka se vydala cestou zpěvačky a ani ji to nevadi. Vždy, když si ji někdo z vyšší kasty vybral, aby u nich zpívala a hrála na kytaru, hned to vzala. Je milá na všechny, i když jsou ostatní na ni třeba hnusni. Snaží se vždy zachovat klid. Je spíše tichý typ a mluví jen, když je to potřeba. Ráda pomáhá druhým, i když ji za to většinou ani nepodekuji.

Minulosť: Od malička vyrůstala v početné rodině. Měla okolo sebe několik bratrů a sester. Byla tak nějak uprostřed všech. Tím, jak rostla, si častěji oblibovala hudební nástroje a ráda zpívala. Někdy si dokonce i jen rak kreslila. Když si její matka všimla, že se vydala cestou zpěvačky, začala ji brát na akce, na kterých měla hrát. Nejdříve ji sebou brala jen kvůli tomu, aby věděla, co se má dělat, jak se má chovat a co se o ní očekává. Oblíbila si to ještě více a po pár letech začala sama vydělávat nějaké ty peníze pro její rodinu. Nebyly nejbohatší, to ona věděla a taky dělala vše pro to, aby ušetřila vše, co jde. Ušetřené peníze si dávala stranou a využila je vždy, když byl někdo nemocný nebo to potřebovali na nákup jídla. Každým rokem potřebovali ale více peněz a ona dělala vše pro to, aby toho vydělala co nejvíce. Někdy měla dokonce více akcí za den, jen aby měla pro rodinu peníze. Po nějaké době ale potřebovali více peněz a tak šla do paláce požádat o místo služebné. Nejdříve to vypadalo tak, že ji nevezmou. Když ji ale vzali, byla velmi šťastná. Věděla, že díky této práci bude moct posílat více peněz své rodině. Dělala vždy vše, co jí bylo nakazano a snažila se vše plnit tak, aby to bylo udělané řádně.