SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

Jackie R. H. Fletcher

Není čas truchlit za růže, když hoří les.

 

Dátum narodenia: 14.12.

Znamenie zverokruhu: Strelec

Súrodenci: Amelia, Brianna

Najvyššie dosiahnuté vzdelanie: Základné

FC: Amber Heard

 

Kasta: Šiesta

Provincia: Panama

Povolanie: Číšnice ve strip baru

Vek: 20

Váha: 62 kg

Výška: 174 cm

Vlastnosti a Schopnosti

Chodící kalkulačka
Prořízlá pusa
Spontánnost
Taneční nadání
Humor
Zahořklost
Pravdovravnosť
Věrnost
Uzavřenost
Tvrdohlavost

Charakteristika: Jackie je typ člověka, který miluje bořit předsudky a veškeré stereotypy. Blonďatá hříva dlouhých vlasů pro někoho automaticky znamená tupost, ji to však reprezentuje jako nadanou matematičku a poměrně inteligentní mladou ženu. Je to usměvavý anděl, který se nezdráhá pomoci svým přátelům. Základní vzdělání jiní mohou považovat za nedostatek vědomostí, ale její rodina k tomu měla důvod. Nikomu jen tak na potkání neříká, že je extrémně chudá a od prostituce ji doslova dělí tác. Ačkoliv se zdá jako někdo, kdo jde klidně i přes mrtvoly a nenechá si nic líbit, dokáže se plně vcítit do kohokoliv, kdo jí za to stojí. Upřímnost v jejích zelených očích najdete, pokud o to budete mít zájem. Sama od sebe nikomu nevnucuje názory a nesděluje osobní příběh. Jackie je krapet vyšší než většina jejích vrstevnic, naštěstí to však nedotáhla na žádnou "strašně vtipnou" přezdívku. Je brutálně ukecaná a kdyby chtěla, asi by někomu stopro vykecala díru do hlavy. To ale neznamená, že neumí naslouchat. Má celkově ráda společnost, ale samotu preferuje po dlouhém a náročném dni. Ze života servírky ve strip baru se naučila nespočet cenných životních lekcí, které její osobnost ucelily a naučily ji, jak se o sebe pořádně postarat. Často dokáže ignorovat to, jak na ni někteří hledí skrze prsty, a to už párkrát zažila, že ji automaticky označili za lehkou dívku. Pro někoho, kdo ji nezná, je soud jednoduchý. Chudá holka bez vzdělání dělá jedinou práci, která se jí nabízí. Jenže ji to prostě nestresuje. Nepotřebuje být herečka k tomu, aby byla šťastná. I když musí často brát i dvě směny za den, nikdy by si na to nestěžovala. Prostě zatne zuby a jde. Kvůli dvěma mladším sestrám by byla schopna se rozpůlit, rozčtvrtit a bůhvíco se ještě dá s tělem dělat. Pokud zrovna nepracuje, věnuje se knihám. Čte ráda a hodně. Svým způsobem je takový samouk. Většinu věcí, které zná, se naučila z knih. Přátelé ji označují za chodící kalkulačku, protože má až nepřirozené nadání na matematiku. Jackie má smysl pro rytmus a neskutečně ji baví tanec. Občas proto vystupuje na úvod večera ve strip baru, vždy však oblečená a řádně zahalená. Párkrát už se ji snažili naverbovat na striptérku, ona ale vždy odmítla. Z čistě morálního hlediska. Jackie se nebojí říct věci na plnou pusu. Občas z ní vylítne něco trochu neslušnýho, ale ona se často ani nebrání.

Minulosť: Narodila se do rodiny šestých jako první dítě. Pár let po ní se do jejich životů připotácela Amelia a Brianna, její mladší sestry, dvojčata. Její rodiče na tom byli v době jejich dětství dost bídně. Jackie měla dokupy jednu hračku a o tu se dělila se sestrami. To ji ale naučilo se o sebe starat už v raném věku. Nikdy kvůli tomu ale nebyla zahořklá. Vážila si toho, co měla, byť to často nebylo skoro nic. Po vystudování základní školy s výborným prospěchem chtěla pokračovat dál a vyučit se na sekretářku. Finance jí však neumožnily dostudovat ani první ročník. A tak musela začít pracovat. Nejprve uklízela domovy druhých a třetích, časem však tato práce přestala vynášet tolik, kolik potřebovali. Díky protekci se tak dostala do jednoho ze známých strip barů, kde začala pracovat jako číšnice. Mnohokrát čelila různým sexuálním narážkám a nedorozuměním, zpočátku z toho byla tak vyklepaná, že tam odmítala chodit. Okolnosti ji ale naučily se ohánět a úchyly jednoduše odpálkovat. Svoji práci považuje za dočasnou, až si našetří více peněz, ráda by se vrátila zpět na střední školu a dodělala ji. Několikrát dostala přidáno i za několik úvodních tanců při různých akcích v baru. Všechno bylo fajn, jenže pak se to pomalu začalo valit z kopce, když palác vyhlásil Selekci. V tu chvíli jí její rodiče dali ultimátum. Buď začne tančit jako striptérka pod záštitem číšnice, aby měli víc peněz, nebo půjde do Selekce. A ačkoliv varianta Selekce jí přišla směšná, nakonec zvolila tu. Představa toho, že se bude živit svým tělem, ji rozhodně nepotěšila. Nedovede si sama sebe představit v Selekci. Tohle není soutěž pro holky, jako je ona. Upřímně se děsí toho, že by ji tam vybrali.