SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Druhá

Provincia

Angeles

Status

Osobný strážca princa

Vek 

18

Váha 

78 kg

Výška 

184 cm

Jacob Aaron Paget

Charakteristika: Jacob by se dal definovat jako ideální příklad vysoko postaveného elegána a tak i většinou na venek působí, vždy je v centru společnosti, dokáže se bavit s každým a o čemkoliv, vždy se snaží své okolí bavit a tam kde je se zábava rozhodně jen tak nezastaví, tohle je ovšem jen jedna jeho tvář ta která je sice více k vidění a cítí se v ní i pohodlněji ale potom je tu i ta druhá. Jeho druhá tvář většinou vyplouvá na povrch když přijde na řešení nějakých důležitých věcí, jako bylo například jeho dostání se na West point, v tu chvíli se naprosto promění a z elegantního šviháka se stane cílevědomý, zodpovědný a pracovitý člověk který v tu chvíli všechnu svou energii zaměřuje k tomu aby dokončil to co si předsevzal. Většinou nejdřív přemýšlí než něco udělá a většinu svých akcí má dopředu naplánovanou i když to tak mnohdy nevypadá, ale jak se říká, žádný plán nepřežije kontakt s realitou že? Jako jeho největší slabina by se dala označit jeho možná až přehnaná upřímnost díky které se už několikrát docela ošklivě spálil. Nikdy mu totiž nedělalo problém říct o někom co si myslí i kdyby to byl někdo nad ním o kom by si to neměl dovolit, díky tomu byl i málem vyhozen z akademie protože se docela ošklivě pohádal se svým učitelem, ovšem nikdy to nemyslí nějak špatně a jen mu to prostě vždycky nějak ujede. Jako jeho největší vášeň by se asi dalo označit jeho rudě červený Chevrolet Camaro, nikdy by nesnesl aby jeho auto bylo ušpiněné nebo nedej bože poškrábané nebo aby se uvnitř něj válel nějaký nepořádek a sám ho vždy pečlivě vyčistí, celkově je dost materialistický a má rád luxusní věci jako například drahé oblečení nebo hodinky to ovšem rozhodně neznamená že by byl nějaký bezcitný, akorát si rád dopřává luxusní věci když na ně má. Další jeho špatnou vlastností je to že je až přehnaně žárlivý a možná až majetnický, sice snaží se takový příliš nebýt, ale ne vždycky se to tak úplně daří jak by si přál.

Minulosť: Jacob se narodil v provincii Angeles jako syn bohatého herce Marcuse Pageta a jeho ženy Amelie Fletcher-Paget, jeho matka však nebyla jen tak někdo, protože její starší sestra vyhrála Selekci stala se prakticky členkou královské rodiny a proto byla jejich rodina poměrně často k vidění v královském paláci. Tady se také Jacob seznámil se svým o něco málo starším bratrancem Arthurem se kterým se poměrně rychle spřátelil a jako malí kluci spolu vyvedli nejednu hloupost. Většinu času tak Jacob, i když ne právoplatný člen královské rodiny trávil mezi členy této rodiny a díky tomu si už tak nějak zvykl na pohybování se ve vyšší společnosti. Už od mala také upřímně obdivoval vojáky a vždycky toužil se jedním z nich stát, ale jeho rodičům se to příliš nelíbilo a tak to vypadalo že to nedopadne. Naštěstí pro něj se mu ale nakonec podařilo přesvědčit rodiče když se do tohoto sporu připojila jeho teta Jackie která slíbila že zařídí aby jako voják byl přidělen do paláce a neposlali ho někam do bojové zóny, tím ale vyvstal další problém. Jacob, do té doby ne příliš vzorný student, totiž musel získat dost dobré známky aby ho přijali na vojenskou akademii ve West Pointu, to se mu ale naštěstí povedlo a nastoupil díky tomu jako kadet na akademii. Díky tomu že se soustředil na studium také jeho puberta proběhla více méně bez problémů a tak byl doma klid, navíc tři roky svého života strávil docela daleko od domova ve West Pointu. Na akademii se mu poměrně dařilo a i když se tu musel vypořádávat s několika problémy, jako byl například obvinění od několika jeho spolužáků že se sem dostal jen díky protekci královské rodiny, dokázal úspěšně odpromovat a to navíc už ve svých sedmnácti letech. Jeho teta splnila to co slíbila a prosadila aby byl přidělen k palácové stráži a ještě ke všemu se stal osobním strážcem svého bratrance Arthura. S Arthurem se předtím asi tři roky neviděli takže se za tu dobu docela odcizili, ale naštěstí spolu po chvíli opět našli společnou řeč a teď jsou z nich přátelé, momentálně začíná Selekce a tak má Jacob spoustu práce s doprovázením Arthura na spousty společenských akcí, avšak tomu ani na chvíli nebrání v tom přemýšlet nad tím, jak si takovýmhle způsobem může někdo vybrat manželku.