Jaein Edo

Princezná

Nová Ázia

Always stay fancy

Kasta: /

Vek: 19

 

Dátum narodenia: 23.5.

Znamenie zverokruhu: Blíženci

Výška: 168 cm

Váha: 49 kg


Obľúbená farba: Růžová, stříbrná a bílá

FC: Nana Komatsu

Vlastnosti postavy: Sebevědomá, pyšná, pracovitá, slušná ve správné společnosti, gemini

Charakteristika

Namyšlená snobka, která si nevidí na špičku nosu. Tak by ji mohla popsat spousta lidí už jenom z pohledu. Dost k tomu přispívá její „resting bitch face“, který nijak ovlivnit nedokáže, ale on sám dokáže ovlivnit názory spousty lidí. Výraz ale není to jediné, co z ní tvoří terč mnoha poznámek o namyšlenosti. Její chování k tomu přímo vybízí. Ráda předvádí to, že může všechno. Chce si něco koupit? Vždy na to má peníze. Potřebuje se dostat z maléru? Vždy má slova a úsměvy, kterými obměkčí srdce úplně každého. Chce někoho potopit? Kdyby chtěla, udělá to. Ona se pouze nepředvádí. Ona to všechno může doopravdy udělat. Samozřejmě, že svoje nemalé kapesné utrácí za drahé oblečení, kterým pak demonstruje to, jak bohatá vlastně je. Miluje pozornost, ať už je pozitivní nebo ne. Ví o sobě, že je krásná, což ji ještě ke všemu činí neskutečně marnivou. Každé zrcadlo, každá plocha, která alespoň trochu odráží obraz, ji donutí zastavit a prohlédnout si svůj líbezný obličej. Jediná chvíle, kdy se nestará ani o peníze ani o vzhled, je ta, když se zavře do tanečního studia a zapne hudbu. To se ukáže její druhá tvář a na povrch vyvstane ta vášeň, kterou při tanci vždy cítí. Nikde nevystupuje, ale i tak je schopná dřít celé hodiny, aby její pohyby byly perfektní. Je perfekcionistka, a tak neodejde ze studia, dokud nezvládá každý pohyb dokonale. Život v paláci je lepší než herecká škola, protože se v něm naučila hrát slušnou princeznu, kdykoli je to potřeba. To jí musím uznat, je velmi profesionální. Svůj problémový život si nechává spíš pro soukromí, takže v diplomatických ohledech může pokaždé nasadit svou druhou tvář a nedělat ostudu své zemi. Má mnoho tváří, ale zatím se nenašel nikdo, kdo by se je pokusil odhalit. A ona ani nepočítá s tím, že by se měl v jejím životě zjevit někdo, kdo by to byl ochotný podstoupit. Popravdě, je to docela nebezpečné.

Minulosť

Narodila se jako třetí a nejmladší dítě královskému páru Nové Asie. Proto už od narození neměla problém se získáváním pozornosti. Zvykla si na to, že se všechno točí okolo ní a že jí všechno projde, takže se podle toho během vyrůstání a dospívání zařizovala a přizpůsobila tomu svůj životní styl. Zvykla si na to, že i když by některé věci neměla dělat, nic se jí nestane, když je udělá. Jelikož ale není hloupá, nikdy nenechala veřejnost přijít na její skandální chování. Pokaždé, když utekla do města nebo si dala tajné tetování, zařídila to tak, aby se o tom dozvěděli pouze její rodiče a ona tak v očích poddaných vypadala pořád jako ta slušná, jenom trochu namyšlená princezna. Když jí bylo asi šestnáct, vydupala si povolení pro volný čas na modeling, takže se jí k tanci přidalo i tohle. Objevila se už na mnoha obálkách časopisů a byla pozvána na spoustu módních přehlídek. Nejdřív to bylo složité, ale nakonec se jí podařilo dát dohromady své povinnosti princezny s modelingem, a tak se může věnovat obojímu. Rozhodně se obojímu tedy věnuje víc než svým sourozencům. Dřív si byla s oběma bližší, ale její ambice jí trochu stouply do hlavy, a tak dala práci přednost před rodinou. Největší podíl na narušení vztahů ale asi má stav jejího bratra. Po smrti jeho ženy ho nějakou dobu podporovala a pokoušela se ho postavit zpátky na nohy, ale ztratilo to pro ni smysl ve chvíli, kdy se dozvěděla, že začal pít. Zhnusilo se jí to, že se se sebou nic nepokouší udělat a jenom se v tom utápí. Proto se jemu i sestře začala vyhýbat, její sourozenecká láska ochladla a ona tak od sebe odloučila poslední lidi, kteří ji znali i jako někoho jiného než Její Výsost.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram