SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

/

Krajina

Veľká Británia

Status

Princ

Vek 

24

Váha 

90 kg

Výška 

193 cm

James Windsor

Charakteristika: Je to velmi kultivovaný mladý gentleman. K dívkám se vždy chová slušně a to nehledě na to jestli je jim 8 nebo 80. Hodně se zajímá o lid Velké Británie. Jelikož nemá tolik povinností, jelikož není korunním princem, jezdí po zemi a snaží se dělat dobré věci jako vybírá peníze na charitu, navštěvuje děti v nemocnici, venčí psi v útulku, dokonce jednou byl v živém vysílání jako hostující celebrita aby vybíral peníze na dobrou věc a natočil reklamu. Poté všechny utržené peníze věnoval. Když se jej někdo ptá, říká, že to dělá na doporučení svého bratra. Snad jen doufá, že se o tom Henry dozví a bude jej mít radši. Vždy jej trápila ta nenávist co k němu chová. Svůj život mimo jiné věnoval studiu cizích jazyků, kultuře jiných zemí a dobré muzice. Nikdy jej neuvidíte v ničem jiném košili. Doufá, že jednoho dne najde ženu svých snů a bude moct odejít z paláce, aby mohl život někde mimo něj.

Minulosť: Narodil se jednomu šťastnému páru jako druhorozený syn. Jako malý to sice nechápal, ale postupem času si uvědomil, že jej jeho starší bratr nenávidí. Nikdy nechápal proč. On byl tak rád na světě, měl lásku svých rodičů a staršího bratra. Přesto mu jeho bratr hodně ubližoval a kdykoli se k němu snažil James přiblížit, vymstilo se mu to. Proto nikdy nebyl šťastné dítě. Zlepšilo se to, když se mu narodila mladší sestřička, tehdy se i Henry s ním snažil vycházet. Nikdy to bratrovi nepřiznal, ale od mala byl jeho vzorem a vždycky si dával za vinu, jak se k němu choval. Do dnes si myslí, že udělal něco zlého a má výčitky že si to nepamatuje. On na své sourozence nikdy nežárlil, naopak se Evelyn vždy snažil pomáhat s úkoly a co víc i s dětmi na jejich hradě co nebyli urozeného původu si vždy rád hrál. Učil je šachy, šermu v kterém brzy překonal svého mistra. Nejenom že díky studiu se stal velmi chytrým a vyspělým mladým mužem, ale také velmi kultivovaným gentlemanem. A i když nedostával tolik pozornosti otce jelikož není prvorozeným a následníkem trůnu a není maminčina malá princezna, svou rodinu miluje nade vše. Nyní i na naléhání rodičů kvůli jejich touze po vnoučeti se rozhodl usadit se a najít si lásku svého života.