SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Šiesta

Provincia

Paloma

Status

Pracovnice na rýžovém poli

Vek 

18

Váha 

55 kg

Výška 

162 cm

Jaylin Raynolds

Charakteristika: Zrzavé lokny sjíždějící podél výrazných lícních kostí, jako by jen podtrhávaly Jaylina modrá kukadla. Tvrdý jako led, ale i stejně osvěžující, přesně takový se může zdát její pohled, když vás jím, stejně jako letní slunko květiny, zpraží. Konec poetické chvilky. Jay je svým vzhledem jedinečná, protože byste nenašli člověka, co má na sobě tolik pih jako ona. Ona však svou odlišnost zbožňuje a jen tak mezi námi, když se nudí, tak si stoupne před zrcadlo a počítá jednu pihu za druhou. Se svou postavou je spokojená. Sice není nejvyšší, ale na většinu polic dosáhne. Není sice devadesát šedesát devadesát, ale přesto se za své tělo nestydí. Ale není to z žádného cvičení. Jen práce a nedobrovolná dieta. Rodina je pro ni na prvním místě. Rodina není však jen otec, matka, bratr a ona. Pro ni jsou rodina ti nejbližší, které má a jsou to i její přátelé. Vždy vyrůstala mezi mnoha lidmi a hodně ji to ovlivnilo. Pro ni jsou všichni kolem ní přátelé a všem se vždycky snaží pomoct. Nemá problém kohokoliv vyslechnout, ale občas je jejím problémem to, že nedokáže mlčet. Jakmile má co říct, tak to řekne. Občas mluví rychleji než myslí. Bojí se bolesti. Ne té fyzické, na tu si snad i člověk dokáže částečně zvyknout, bojí se té psychické. Že jí někdo ublíží tak, že to nezvládne. Sesype se a už se nikdy nedokáže sebrat zpátky. Stalo se jí to jen jednou a nechce to opakovat. A co je pro ni dosti nepříjemné… má strach z bouřek. Sice je to silná a nezávislá žena, co se o sebe dokáže postarat, ale jakmile se setmí, začne se blýskat a hřmít, tak byste nikde jinde neviděli rychlejšího člověka, co se dokáže schovat do prvního rádoby bezpečného místa. A jinak ještě trochu od té povahy. Snaží se bavit se všemi, možná je to částečné postižení z práce. Je však ráda, když má všechno pod kontrolou. Jakmile se jí to začne jen trochu vymykat z rukou, tak přichází i pocit značné nervozity. Je obrovská milovnice zvířat. Jamile vidí na ulici kočku, tak neodolá a jde si ji hladit. Jednu zatoulanou má dokonce i doma. Někdy se může zdát drzá, sarkastická, ale většinou to nemyslí špatně. Je to pouze součást jejího humoru. Buď to, nebo vtipy, co nikdo nechápe. Pokud to ale někdo neunese, tak si z toho nic nedělá. Ten člověk se rozhodl se s ní nebavit. Ne opačně. Jeho smůla.

Minulosť: Jaylin se narodila dva roky po svém bratrovi. S Adrianem si byli vždycky velmi blízcí a jejich věkový rozdíl to vždy zakrylo. Kdybyste je ale viděli, tak nepoznáte, že jsou to sourozenci. Jay je malá, zrzavá, pihovatá a vším vždy nadšená a do všeho se hrne. Adrian ke zase urostlý, tmavovlasý, nad vším nejdřív dvakrát přemýšlí (a pak raději ještě potřetí) a nepustí si jen tak někoho k tělu. Přesto vždy byli nerozlučná dvojice, která svému sousedství často pokoušela nervy. Většina občanů jejich provincie pracuje na rýžových polích. Ani její rodina její výjimkou. Ve dvanácti letech začal Adrian pracovat s rodiči a jelikož se Jay doma sama nudila, tak pomalu začala nosit domů zvířátka, co našla na ulici. V té době to byly jen kočky. Vždy jednu po druhé s většinou dvouměsíčním odstupem. Rodičům se to zprvu moc nelíbilo, ale co by pro svoji holčičku neudělali. Udělala si doma takový malý útulek. Kočky, co našla, poté nabízela a darovala do rodin a celkově jim hledala domov. Ve svých dvanácti začala pracovat se zbytkem rodiny u rýže, ale to ji neodradilo pokračovat ve svém malém útulku a rozšířit ho i na psy. Paloma je známý kraj tornád, zemětřesení a tsunami. Její kraj většinou zasáhla jen zemětřesení a na to si člověk i zvykne. Nikdy to nebylo tak hrozné, aby se někomu něco stalo. Tady při jednom spadl Adrianovi hrníček na hlavu, ale jinak nic. Před dvěma lety její město zasáhlo zemětřesení takového rázu, že jejich dům začal být nepoužitelným. Rodiče nikdy neměli moc peněz nazbyt. Žili si spokojeně, ale stejně to bylo jen od výplaty k výplatě a občas přinesl otec z práce pár pytlíčků rýže, která třeba ještě nebyla tak zralá, aby ji mohli prodávat za tak kvalitní. Ze zbytků domu si postavili provizorní bydlení a otec s bratrem začali pomalu stavět nový dům. Adrian byl bohužel povolán do armády, ale všichni to brali pozitivně. Aspoň bude dřív postaveno. A když o rok později přišla nabídka Selekce, tak se toho Jay chytila. Prince nezná a ani pořádně neví, jak vypadá. Na lásku dvakrát moc nevěří, ale mohla by se tam chvíli udržet a až se vrátí domů, tak se ohřeje u opravdového krbu.