Josefine Winter Oldenburk

Princezná

Dánsko

Life is crazy! So enjoy it as long as you can!

Kasta: /

Vek: 21

 

Dátum narodenia: 18.3.

Znamenie zverokruhu: Ryby

Výška: 165 cm

Váha: 55 kg


Obľúbená farba: Svetlomodrá

FC: Loren Gray

Vlastnosti postavy:  Veselá, upovídaná, upřímná, někdy hádavá, provokativní. extravagantní

Charakteristika

První věci, které si na téhle dívce nejspíše všimnete, je ta, že se na veřejnosti, ale i v soukromí povětšinu času usmívá. Dovede být, ale i dost rázná, strašně ráda popichuje a pokud se s ní někdo začne dohadovat, tak raději ustoupí, protože ona se dovede dohadovat i několik hodin. Její povaha je flegmatická, ale také jemně cholerická. Dovede být usměvavá, vlídná, naslouchavá je na ní spoleh a ráda se baví a seznamuje se s novými lidmi a také ráda škádlí lidi tedy hlavně muže, ale také na druhou stranu se dovede pěkně naštvat a pěkně od plic říct, co se jí nelíbí. Vzhledově je podobná na svou matku. Má dlouhé blond vlasy a panenkovsky modré velké oči. I když není zrovna nejvyšší a budí křehkým dojmem, tak se nenechte tak lehce zmást. Josefine se ve volném čase věnuje bojovým uměním i když ví, že je to na princeznu celkem neobvyklé, ale kdykoliv se najde volná chvilka, tak se věnuje právě tomuhle, nebo jízdě na koni, nebo se prochází po paláci spolu se svým věrným společníkem Mufasou. Asi jako každá dívka, tak i ona miluje módu a jelikož je princeznou Dánska, tak je to právě ona, která si může dovolit ty nejdražší značky od těch nejznámějších návrhářů, a dokonce právě pro ní jsou ušity i jedinečné kousky, jejichž originál je jen a pouze v její skříni a je hrdá na každičký kousek, který má. No, ale nejčastěji ji stejně můžete vidět v kalhotech a triku a to hlavně pokud je mimo palác. Co se jejich zálib týče, tak má ráda hudbu, a dokonce sama hraje na piano, kytaru a příčnou flétnu a miluje tanec a to ať už je to klasika, jako waltz, nebo modrní tance. Ráda se věnuje četbě knih a historické literatuře, a nejen té Dánské, ale i se zajímá o historii v jiných zemích, hovoří hned několika jazyky, jako je třeba Němčina, Francouzština, nebo dokonce Koreiština a sposzta dalších a také velice ráda fotí, jezdí na koni a neskutečně ráda se prochází, hlavně s Mufasou a pokud se jí to poštěstí, tak se ráda baví v klubech, kde je hlasitá hudba, alkohol a lidé se kterýma se může příležitostně seznamovat. Ano je sice princezna a členka královské rodiny, ale především je taky mladý člověk, který prostě potřebuje někdy i vypnout a jednoduše se bavit. Tohle je přesně sousto pro novináře a taky díky tomu se Josefinina tvář objevila nesčetněkrát na titulních stánek bulvárních plátků po celé zemi, a nejen v Dánsku. Samozřejmě, že většina titulků je vycucaná z prstu a ona sama ví, co se kde dělo, ale díky těm čmuchalům s fotoaparáty a mívá často problémy s rodiči. Ne jinak na tom s bulvárem je i její vlastní bratr korunní princ Kristoffer.

Minulosť

Narodila se jednoho březnového dne do Dánské královské rodiny a tím si spolehlivě vysloužila titul princezny, ale většina lidí měla za to, aby druhorozené dítě krále, tedy Josefine byla následnicí trůnu, protože na rozdíl od Kristofferovy matky, ta její je právoplatnou královnou. Lidé si jí okamžitě zamilovali a její rodiče byli štěstím bez sebe. Malá princezna rostla jako z vody a se svým bráškou své rodiče také náležitě zlobili a přiváděli je k šílenství. Postupem času se jejich rodina rozrostla ještě o princeznu a dva prince. Všichni královští potomci měli krásné dětství a jako každé děti i oni zlobili a mají na svědomí spousty lumpáren, které sváděli jeden na druhého, ale čím starší Josefine byla, tím větší na ní byly kladeny nároky, stejně, jako na Kristoffera a musela se učit etiketu, dějiny země, ale i jiných zemí, cizí jazyky a diplomacii a tanec. Jako každý člen královské rodiny měla domácí výuku stejně, jako její bratr a ušili se spolu vše, co je potřeba vědět. Záviděla svým mladším sourozencům, že se nemuseli učit tolik, jako ona a Toff. Jakmile dosáhla puberty, tak jediné, co jí chybělo byli přátelé a jelikož její kamarádi se skládali jen hlavně z jejich sourozenců a potom také nějaké ty děti diplomatů a uznávaných herců, zpěváků a podobně, začala tedy ve svých patnácti letech po nocích utíkat z domova a bavila se tak jak chtěla ona sama. To znamenalo, že si našla i kamarády ve městě a s nimi podnikala různé aktivity, jako je pití alkoholu a kouření cigaret a bavení se tancem v klubech. Tohle jí vydrželo do dnes. Přes den je z ní reprezentativní princezna, ale pod rouškou noci je jen jednadvacetiletou dívkou. Měla několik vztahů, ale ty skončily, protože chlapcům šlo jen o to, aby se zviditelnili díky tomu, že měli vztah s princeznou a tak se snaží své románky utajovat, ale moc to nejde. Její otec jí dal stejně najevo, že se jí poohlíží po muži, který nese titul princ, protože rozhodně nechce, aby se vlády nad jejich zemí ujal nějaký buran. Jí je, ale jedno jestli ten do kterého se zamiluje bude mít titul, nebo ne. Jediné, co nechce je, aby jí do toho do koho se zamiluje koal otec. Nyní se však rodiče rozhodli ,že je na čase, aby jejich dcera odcestovala do Illei za jejím starším bratrem, a přitom v Illei už byli před dvaceti lety, když byl Josie jen pouhý rok a aby uplatnila vše, co jí doposud naučili, aby i nadále udržovali s Illeou dobré vztahy a hlavně, aby byla svědkem Selekce tamního prince a snad jí to přiměje k tomu, aby přehodnotila své dosavadní chování a chovala se jako správná princezna Dánska. Spolu s ní tak do Illei přicestoval i Mufasa, bez kterého by tuhle cestu ani nepodnikla. Je připravená na poznání nové země a hlavně na to, kolik zábavy tam zažije.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram