Josephine Ronin

Archivárka/
Knihovníčka

Angeles

Slovo je ostrejšie ako meč, preto sa teraz nebojuje kordami.

Kasta: Šiesta

Vek: 26

 

Dátum narodenia: 10.11. 

Znamenie zverokruhu: Škorpión

Výška: 168 cm

Váha: 54 kg


Obľúbená farba: Purpurová, červená, zelená

FC: Saiorse Ronan

Vlastnosti postavy: Ipulzívna, urozprávaná, sčítaná, tvrdohlavá, spoločenská

Charakteristika

Josephine, alebo Jo, je tvrodohlavá, ruozprávaná a hlavne sčítaná osôbka. Má mnohé talenty. Medzi jej obľúbené práce patrí literatúra, knihy a všetko možné. Má nesmierny prehľad a je ťažké sa s ňou hádať. Poväčšinou je milá a všetečná a rada sa rozpráva. O všetkom, ako nohé dievčatá má sny, ale verí, že muža ku svojmu šťastiu nepotrebuje a ani sa nesnaží niekoho hľadať, veď má predsa pána Darcyho, alebo Heatclifa na dosah ruky. Veľmi dobre píše, je komunikatívna a ak neviete nájsť nejakú knihu, rada vám poradí, alebo ak ste lenivý písať svoje ľúbostné zálezitosti, Teta Jo to zariadi. Môže dievčatám poskytovať rady, byť bútľavou vŕbou, ale hľavne nikdy na nich nezanevrie pre chlapa.Možno by bola aj dobrou manželkou, ale to sa u nej nedá povedať. Všetci si už asi zvykli, že Jo, zostane Jo...

Minulosť

Josephine sa narodila do jedného novebrového dňa ako prostredné dieťa z troch súrodencov. Mamka bola pisárkou na súde a otec, ten bol všade inde len nie doma. Jo si ani poriadne nepamätá ako vyzerá. Najstarší Hans sa dávno odsťahoval, teraz má tridsaťštyri, ženu a druhé dieťa na ceste. Potom má sestru Kláru, to je typická slečna, rada sa parádi a je spokojná s kamarátmi a tak. Jo nemá ani dôvod byť prečo zatrpknutá voči mužom, je to proste tak, že sa rozhodla a basta. Jej trvdá povaha, mierna arogancia a schopnosť vynachádzať sa veľa mužov odradili. Predsa len nepotrebujú mať pri sebe niekoho, kto sa im vyrovná. Vyštudovala knihárstvo a dejiny. Avšak keďže nemala peniaze tak si zarábala kde mohla. Napokon dostala odporúčania a tak je tu. V paláci, knižnici. Robí aj zapisovateľku a triedi poštu. Nevýrazná osoba v paláci, ale jej duch a honba po vzdelaní sú ohromné... A možno sa nájde niekto kto by chcel mať po boku túto starú a protivnú dievku.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram