Kaltain Avery Cairns

MOdelingová agentka

Tammins

The purpose of our lives is to be happy.

Kasta: Druhá

Vek: 19

 

Dátum narodenia: 23.5.

Znamenie zverokruhu: Blíženci

Výška: 170 cm

Váha: 57 kg


Obľúbená farba: strieborná, modrá, tyrkysová, fialová

FC: Ksenia Islamova 

Vlastnosti postavy: Elegantná, tvrdohlavá, tajomná, inteligentá, ceľavedomá, prešibaná 

Charakteristika

Kaltain je dievča večne s úsmevom na tvári. Má oči neurčitej fascinujúcej farby ktoré vždy pozerajú na ľudí naokolo s iskrou. Svoje lesklé blond až biele vlasy zdedila po svojej matke. Jej oči sú jej najväčším mučiacim nástrojom. Ľudia tvrdia že im jej pohľad vypaľuje dieru do duše, a vyťahuje z nich ich najväčšie tajomstvá. Jej chudá postava ktorú udržuje v športovej forme, je v úžasnej fyzickej kondícii kvôli dlhým ranným behom a hodinám strávených v tanečnom štúdiu pod prísnym dohľadom jej matky. Napriek tomu že je Kaltain usmievavý typ, a má aj veľa kamarátov, občas rada trávi čas sama, ponorená vo vlastných myšlienkach. Vo svojej práci je veľmi náročná na seba a na ľudí okolo nej. Stará sa o svoj vzhľad, šaty a spoločnosť, v ktorej žije. Je to veľmi pyšná, sebavedomá, krásna žena s peknými spôsobmi. Má pocit sebadôvery a nedá sa ľahko vyviesť z rovnováhy. Nemá rada kritiku. Dokáže predstierať, že jej nevenuje pozornosť a nijako sa jej nedotkla, ale iba dovtedy, kým sa jej nenaskytne dobrá príležitosť pomstiť sa. Býva optimistická, zlyhania a chyby ju nezrazia na kolená, vždy stojí pevne na nohách. Ak spraví chybu, zvykne sa z nej poučiť a znovu vykročiť za svojim cieľom. Je to veľká bojovníčka a častá víťazka. Miluje ľudskú spoločnosť, v ktorej môže naplno rozvinúť svoje čaro a získať spätnú väzbu – komplimenty. Veľmi sa zaujíma o svoju reputáciu. Disponuje silnými charakterovými vlastnosťami. Niekedy sa zaoberá myšlienkou, či ju to neoprávňuje manipulovať s inými ľuďmi. Pre mnohých je to nevyspytateľná a tajomná osoba. U Kaltain nikdy neviete na čom ste až kým vám to sama nepovie.

Minulosť

Narodila sa do jedného upršaného jarného rána. Väčšina ľudí sa najprv vezme a až potom príde na rad potomok. Tak to ale rozhodne nebolo v prípade rodičov Kaltain. Jej otec pracoval vo firme jej matky, kde sa aj zoznámili. Nešlo o nič viac ako krátky románik, ktorý sa skončil takmer tak rýchlo ako začal. Jej otec odišiel pracovať na iný kontinent a o svojej dcére sa nikdy nedozvedel. Matka Kaltain bola vždy sebestačná a nikdy sa nespoliehala na mužov. Kaltain mala už od narodenia istú karieru v modelingovej agentúre  Cairn's, ktorú založila jej babka. Ako rástla, začínala byť zvedavá kde má svojho otca, časom ju to prestalo trápiť. Bola mu vďačná za život, no tam to končilo. Napriek tomu, že nemala otca jej detstvo zničené nebolo. Všetku lásku jej vynahrádzali jej dva veľké vzory, matka a babka. Boli to zároveň aj jej jediní rodinní príslušníci, o ktorých vedela. Roky plynuli a Kaltain nemohla byť šťastnejšia. Práca modelingovej agentky ju od začiatku napĺňala, popri práci začala študovať vysokú školu zameranú na ekonomiku. Objavila mnohé známe tváre zo sveta šoubiznisu. Onedlho sama zatúžila po svetlách reflektorov a stala sa jednou z najvychytenejších modných agentiek na svete. Jej práca ju tiež doviedla k jej extravagantnému štýlu obliekania. Sama prišla na to, že nechce byť ako každý druhý človek, a preto sa rozhodla vyčnievať z davu. Po vyhlásení Selekcie neváhala dlho a sama sa prihlásila. Vždy mala rada výzvy a Selekcia jej presne to ponúka. Zároveň sa jej vždy páčil korunný princ, tak si povedala, prečo to neskúsiť?

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram