Kate Levasseur

Princezná

Francúzsko

We know what we are, but know not what we may be.

Kasta: /

Vek: 16

 

Dátum narodenia: 30.8.

Znamenie zverokruhu: Lev

Výška: 170 cm

Váha: 45 kg


Obľúbená farba: Bílá, černá, žlutá, zelená, růžová (téměř všechny barvy), 

FC: Ester Expósito

Vlastnosti postavy: Drzá, ráda sportuje, miluje záhady, zábavná

Charakteristika

Ačkoliv jí už od narození někteří lidé nemněli rádi, jí to nikdy nějak nepřekáželo. Jako malá to byla ještě hodná holka, ale když si uvědomila že její rodiče budou vždy mít radši jejího bratra- korunního prince, povahovo se změnila. Možná že byla princezna, ale někdy se tam nechovala. Sice podstoupila všechny hodiny etikety a jiných věcí, nikdy jí to nezajímalo. Byla ráda když mohla být sama sebou, a tak se hodně často hádala s rodiči. Proklínala jejího bratra za to, že je starší, i když to nebyla jeho chyba. Jenomže ona jenom chtěla pozornost její rodiny. Připadala si jako někdo, koho nikdo nechápe. A to že nikdy nemněla normální kamarády kteří by se s ní bavili kvůli ní, a ne jejímu původu se na ní podepsalo taky. Proto se rozhodla že skoncuje s tím, že si bude připadat jako druhořadá, kterou i byla, a začne se chovat úplně jinak. Začala být někdy hodně neuctivá m rodičům, a s bratrem moc nemluvila. A někdy se za její titul i nesnášela. Člověk by řekl že být z královské rodiny a mít téměř všechno je skvělé, ale jaký to má význam mít všechno, a přitom nemít to hlavní, štestí ? Ani sama to nevěděla, a tak se jenom několik let protloukala světem sama. Nevěděla si najít žádného pravého přítele, protože je kolikrát i vyhnala. Bála se totiž zrady z jejich strany. Jejím nejlepším přítelem se tam stál její vlk, kterého taky dostala protože ho chtěla. Celý její život se jí tak zdál jednu dobu bez smyslu. 

Minulosť

Když se narodila, celá její rodina byla ráda. Vychovávali jí s láskou, avšak ne s takovou, kterou by potřebovala. Její otec- král měl málokdy čas na ní, nebo na jeho celou rodinu. Její matka na tom nebyla o nic lépe, a tak Kate začala zjišťovat že její život asi nebude tak lehký jak očekávala. Většinou jí vychovával její bratr nebo někdo ze služebnictva, ale to jí ani zdaleka nestačilo. Začala si všímat že její bratr rodiče zajímá více, a věnovali mu o hodně více času jako jí. To jí ovšem netěšilo, a tak začala zjišťovat že je až druhořadá u celé rodiny. Její bratr měl totiž zasednout na trůn hned po tom jak se ožení. A na jedné straně, měla z něho radost, protože její nenávist vůči němu nebyla až tak velká jako k máme a tátovi, no na druhou stranu mu i záviděla. Nevěděla si ani představit jaké to asi je mít sebemenší pozornost rodičů, a tak začala být "černá ovce" rodiny. V noci zvykla díky služebnictví chodit do města, a tam si užívat několik momentů štěstí. Milovala totiž noční běhání, a jelikož z domu nevycházela moc přes den, občané ani pořádně nevěděli jak vypadá. A jí to tak i vyhovovalo. Mohla chodit kdekoliv, a kdykoliv, a nikdo jí nemusel spoznat. Ona se nemusela bát o nějakou titulní stránku v novinách se skandálem jako její bratr. Ten byl na titulních stránkách pořád. A Kate měla podezření že se v novinách zachvíli i objeví článek o tom, jak její bratr udělal něco skandálního, a nemůže se dočkat až se to bude pokoušet její rodina ututlat. To totiž dělali, snažili se minimalizovat množství skandálů, pokud jde o jejího bratra, a dokázali mu to nevyčítat, ale kdyby něco udělala ona, hned by měla domácí vězení, které by tak nebo tak nedodržela.  

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram