Kiara Antal

Princezná

Maďarsko

I will never apologize for who i am. I've worked hard to evolve and I´m proud of my triumphs.

Kasta: /

Vek: 19

 

Dátum narodenia: 12.12.

Znamenie zverokruhu: Strelec

Výška: 165 cm

Váha: 60 kg


Obľúbená farba: Červená

FC: Miss Bo

Vlastnosti postavy:  Horkokrevná, nedůvěřivá, živá, temperamentní

Charakteristika

Už od mala byla vychovávaná jako princezna, co má řádně reprezentovat svoji zemi. No ale zkuste vychovávat čistokrevnou Maďarku. Není to nic jednoduchého, takže to také neskončilo tak, jak si královská rodina úplně přála. Je to nezkrotná duše, která si žije podle vlastních pravidel a pokud by někdo měl něco proti ní, tak zažije, jak se tato malá dívka dokáže rozzuřit. Jakmile se něco takového stane, tak létají slova, nadávky, talíře a podobně. Když se Kiara naštve, tak nikdo nechce být kolem. Nikdo. Mluví na rovinu a nebere si servítky, za což si jí spousta lidí váží. Vždycky říká, co chce a chová se tak. To však neznamená, že by na akcích lezla nahá po stolech. Pořád je to princezna a ví, jak se má chovat. Nijak neztrapňuje svou zemi, i když si občas situaci přizpůsobí podle sebe. Je prostřední ze tří sourozenců, co však neznamená, že by se cítila nějak utlačovaná. Kladou se na ni větší nároky než na jejího mladšího bratra, ale zase ne takové jako na Henrika. Musí uznat, že její starší bratr je opravdu hlava korunovaná. Jak tak jdou sourozenci po sobě, tak se jejich charakter uklidňoval. Henrik je hodně volnomyšlenkářský, Kia se ráda jde někam bavit, ale více uzavřená před lidmi a jejich nejmladší bratr je nejvíce normální a nejvíce povedená výchova, co v rodině je. Když mluvím o tom, že je uzavřenější k ostatním, tak je potřeba zmínit pravou barvu věci. Ráda se baví, je to velký živel, ale nepouští si nikoho úplně k tělu. Věří a spoléhá hlavně na sebe a občas na svou rodinu. Jak právě její sourozence, tak i na svou řeckou rodinu. Vždy si víc rozuměla z této části hlavně s Mikaelem, protože s ním vymetala v Řecku, a i v Maďarsku všechny bary a kluby, co existují.

Minulosť

Kiara se narodila jako druhá do královské rodiny. Sňatek jejího otce a matky byl spíše víc z rozumu než z čehokoliv jiného, ale přesto jí dokázali ukázat, jak má vypadat spokojené manželství a spokojená rodina. Její temperament se ukázal už ve chvíli, kdy jako dvouletá házela talíře s kaší po služebných s tím, že tohle jíst opravdu nebude a pokračovalo to dál a dál. Se svým starším bratrem v tomhle byli dobré kombo a každý se jich bál. Nebo se spíš bál, co dalšího provedou. Možná díky tomuhle mají s bratrem velmi dobrý a blízký vztah a může se označit za jedinou, která Henrikovi bez výčitek řekne, že je kretén, když udělá něco špatně. A to jí vydrželo až dodnes. Vždy léta trávili v Řecku anebo jejich řečtí příbuzní u nich a ať už byli kdekoliv, tak bylo v paláci velice živo. Až potom když jim bylo více, tak se přesunuli z paláce do měst, do klubů, kde se Kiara nebála tančit kolem tyče a svádět nevinné opilé muže a nechat si od nich kupovat pití. Nezáleží na to, že by si mohla celý bar koupit i s návštěvníky uvnitř, pití si sama kupovat rozhodně nebude. Takhle si tedy žije maďarská princezna. Přes den se věnuje politice a diplomacii, která na ni jako na druhorozenou zbyla a v noci tančí a odpoutá se z okov, které ji drží. Do Illey jela jen z důvodu, aby hlídala svého vlastního bratra, aby nedělal nějaké kraviny a nezpůsobil jejich zemi válku. A taky chce okouknout nějaké další prince, které by mohla zatáhnout do křoví.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram