Kirra Félicité Reed

Modelka

Bonita

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called present.

Kasta: Druhá

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 22.12.

 

Znamenie zverokruhu: Kozorožec

Výška: 175 cm

Váha: 55 kg


Obľúbená farba: Červená, černá, žlutá

FC: Khadijha Red Thunde

Vlastnosti postavy: Laskavá, usměvavá, uzavřená, aktivní, náladová

Charakteristika

Je sebevědomá, někdy až drzá. Hodně potlačuje své emoce, není lítostivý chudáček. Nemá ráda, když ji někdo říká, co má dělat nebo jak to má dělat. Je celkem svérázná, ale umí se chováním přizpůsobit situaci. Je to společenský typ člověka, baví se snad s úplně každým, ale úplně každého ráda nemá. Je tvrdohlavá, nerada se omlouvá. Nemá ráda, když ji někdo leze do soukromí, ale když chce, tak se o něj podělí klidně s celým světem. Je extrovert, má velice specifický smysl pro humor. Je sarkastický a většina lidí ho nechápe. Miluje koně, jsou pro ni 'vzorem' vznešenosti a krásy. Taky se zajímá o bojová umění, nebo třeba boj se zbraní. Ráda střílí z luku, trénuje to se svým bratrem. Se svou rodinou má celkově velmi dobrý vztah. Za nic by je nevyměnila. Rodiče - Christiana a Melanie Reedovi, prarodiče, staršího bratra - Tristana mladší sestru - Elenu.

Minulosť

Jako malá si hrozně přála být baletkou a tak ji babička přihlásila na balet. Postupem času si k baletu přidala i gymnastiku. Narodila se jí sestra - Elena. Jednoho dne však měli autonehodu, při které Kirra málem nepřežila. Byla silně zraněná a tak se musela vzdát gymnastiky i baletu. Začala se tedy věnovat modelingu. Hodně jí to bavilo. Byla v tom velmi dobrá a 15 jí nabídli místo modelky v dívčím časopise. Byla z toho nadšená a sklidila velký úspěch. Proto se rozhodla, že tohle je její životní šance. Už se nikdy nevratila k baletu, ani ke gymnastice. Nebylo jí to líto. Všichni ji mají rádi a ve svém životě si vede skvěle. V sice 16 měla temnou chvilku, kdy jí kamarádka nabídla drogy. Stala se závislou, ale nakonec se z toho s pomocí rodiny dostala. Od té doby nesáhla ani na cigarety ani na alkohol. Nechce, aby se to opakovalo. Když se její noha dostala do stádia přežiju to, začla se věnovat surfování a japonským uměním, které dokázaly aspoň trochu vnést rovnováhu do jejího života. S modelingem se opravdu sžila, miluje svojí práci, i když se kvůli němu musela vzdát vysoké školy. Její rodina je na ni pyšná a pomáhá jí, kde se dá. Má sice úžasný život, ale nejlepší chvíle jejího života nastala, když se dostala do selekce. Z tolika dívek zrovna ona! Chce tam zůstat co nejdéle, vidět palác, vidět královskou rodinu, zkusit se zamilovat. I když nevyhraje bude to nejlepší zážitek, který kdy bude mít.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram