SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

 

Kasta 

Druhá

Provincia

Angeles

Povolanie

Člen kapely Unwanted - kytarista

Vek 

20

Váha 

79 kg

Výška 

180 cm

Austyn Torres

Charakteristika: Hnědé oči, hnědé vlasy, svalnaté ruce, dlouhé prsty, v očích trocha toho rebelství a uličnictví. Už jen kvůli tomu vzhledu je Austyn jeden z pěti důvodů, proč na jejich koncerty chodí hlavně ženy. Nejednou mu u nohou přistála něčí podprsenka a nebo zaslechl křičet nějakou fanynku, že ty šikovné prsty by chtěla vnímat někde jinde než na kytaře. Tyhle slova ho však vždy nechávali chladným. Vždycky se obával že zdědil nějaké vlastnosti po svém biologickém otci a tak se málo kdy ocital sám ve společnosti žen. Ale když už na to přišlo, nikdy ty dotyčné nelitovaly. Obvykle říká co si myslí a přesně tak jak mu to prostě přistane na jazyku. Když má pravdu stojí si vždycky za svým a když ho hádka baví a on pravdu nemá, stojí si za svým dál, jen kvůli prosté zábavě z toho faktu. Velké množství času věnuje své kapele, protože to jsou jeho nejbližší kamarádi co má. Kolikrát pomáhal někomu z nich dostat se nepozorovaně domů, když byly nachcaný jak slíva, nebo jim půjčil svoje oblečení, aby jim pomohl zamaskovat vůni marihuany. V poměrně hodně rozhodování mu pomáhá jeho oblíbený citát: Žiješ jenom jednou. A podle tohohle mota taky žije. Nechce aby ničeho litoval.

Minulosť:  Ideální manželství vedlo ke zplození ideálního potomka a ten měl ideální život druhého... No tak to není jeho příběh. Jeho matka ho porodila když jí nebylo ještě ani osmnáct. Na jedné příliš divoké párty v klubu jí někdo hodil něco do pití a ona přišla o svou nevinnost a to dokonce hned několikrát a s různými muži. Policie se do toho nechtěla plést, protože to byli mocní muži a tak mladinká téměř plnoletá dívka skončila na prahu domu svých bohatých rodičů s malým Austynem v náručí. Možná by za to měl být i vděčný, protože i když si ho jeho matka rozhodla nechat, byly to právě jeho prarodiče, kdo se o něj staraly v prvních měsících jeho života. Jeho matka trpěla poporodními depresemi a neustále jen plakala a proklínala ho. Jeho prarodiče ho ovšem milovaly a jeho dědečkovi se nakonec i povedlo očistit jméno své dcery a tím pádem i jeho. Přesto to na jejich rodině nechalo následky. Austyn vyrůstal s cejchem nechtěného dítěte a dlouho dobu hledal v každém muži nějaký mužský vzor. Nakonec to vzdal a v pubertě se zamiloval do své kytary. Nejprve hrál na tu akustickou, pak přešel na elektrickou a ani už nějak neví jak se to stalo a s partou kámošů ze školy si založili vlastní kapelu. Status druhého mu v tom dost pomáhal, stejně jako dobré kontakty jeho dědy advokáta. Úspěch si ale museli vybojovat sami. Několik vystoupení v Luxu, a pak i v jiných klubech a pomalu začala stoupat jejich popularita až se jim nakonec povedlo vydat první desku a vyprodat celou halu. Už od puberty se motá celý jeho život kolem hudby. Otázkou je, jestli mu to stačí..