Cassiopeia Gomez

Učiteľka v materskej škole

Angeles

A dream is a wish your heart makes when you're fast asleep

Kasta: Štvrtá

Vek: 17

 

Dátum narodenia: 5.4.

Znamenie zverokruhu: Býk

Výška: 170 cm

Váha: 55 kg


Obľúbená farba: Baby blue, lila 

FC: Lily James

Vlastnosti postavy: Proměnlivá, svoucná, vášnivá, snílek, veselá

Charakteristika

Buď laskavá a odvážná. Mantra kterou ji její vlastní maminka vštěpovala už od dob, co byla malá holčička. Vždy se tím samozřejmě snažila řídit. I přes nešváry v její blízkosti, šikanu její blízké kamarádky se v každém snažila vidět to správné a dobré. Věděla, že šikanují pouze zbabělci nebo ti, které něco trápí. Dokázala tak převrátit srdce šikanátora, nebo to spíše byla jen náhoda a daný člověk se potřeboval vykecat. Což mimochodem Cass taky dobře jde. Ta ten pant nezavře ani když spí. Ano mluví ze spaní nebo se dokonce směje ze spaní. Jelikož bydlí v domě na kraji města, porostlého liánou a kvítím, má od mala ráda květiny. U jejího domu je levandulová louka, kde se částo ztrácí ve svých představách. To se jí stává částo, že se zasní a tak může připadat někomu šíleně, když zírá několik minut na jedno a to samé místo. Je to spíše introvert, ale umí si prosadit svou. Nebojí se říct svůj názor, když ví, že je něco špatně. Není však tip, co by vyhledával násilí. Věří, že vše se dá vyřešit slovně, no pokud je člověk primitivní neztrácí s ním čas. Když máš čas a nepracuje, vyjede si na koních či se projde do lesa, k jezeru nebo jen tak do města. Její styl by se dal definovat jako jednoduchý. Nemá ráda přeplácanost a na luxus si moc nepotrpí. Jednobarevné tílko a k tomu džíny či sukně šaty s jednoduchým vzorem jsou její každodenní doména. Má také nějaké kousky z bohémského stylu. S čím si ale vyhrává jsou její blond vlasy, které si každý den splete jinak. A i když je má rozpuštěné, tak si do nich zaplete motýlí sponky, květiny či si udělá nějaký copánek. S dívkami si toho neměla nikdy moc co říct, tedy těma, co zajímá jenom móda a líčení, a pravda, že s kluky taky ne. Možná kdyby se jim nevyhýbala, tak by to i mělo nějaký vliv do jejího života. Je však zapřísáhlá feministka, která chce vše v životě zvládnout sama a muže k tomu nepotřebuje. Když je třeba zatlouct hřebík, otevřít zavařovací sklenici či vyjít s basebalovou pálkou, když něco uslyší, nevadí ji se jít podívat. Věří v lepší svět a snaží se jej tak vidět. Není ubrekánek, který sedí v koutě a brečí nad tím jak je k ní život nespravedlivý nebo alespoň ne na veřejnosti. Občas lidi rozčiluje tím, že se nedokáže rozhodnout. Chvíli mlčí, chvíli mele pantem. Chvíli je v davu, chvíli před ním zdrhá. Je proměnlivá jak počasí, asi dle toho se také řídí. Je svá, nerada se ptá o povolení co smí a nesmí. Nechce být svazována pravidly, chce být volná jako motýl. A hlavně nechce být vlastněna žádným mužem. Sama si ale říká, že jestli se někdy vdá, bude to boží zázrak a ta "pravá" láska.

Minulosť

Cassiopeia se narodila do obchodní rodiny. Její matka zemřela na lupus, když jí bylo asi sedm let. Od té doby vyrůstala pouze s otcem, který ji však často nechával samotnou kvůli obchodním cestám. Její otec se však nikdy neoženil, po smrti její matky Andromedy to už nikdy nebyl on. Potají pil alkohol, no s přibývajícím věkem i v tom dívka prohlédla. Ze zdvořilosti to nikdy ale nekomentovala. Díky své lásce k dětem, hudbě a protože občas taky bývá jako dítě se stala učitelkou ve školce. Možná ji k tomu napomohlo i hlídání sousedovic dětí, když si chtěla vydělat nějaký ten peníz. I když nemůže říct, že by žila v nedostatku, ba naopak z rodinného fondu málokdy čerpala. Toužila vždy po osamostatnění se. Potají si tedy svoje peníze ukládá, aby se mohla odstěhovat na druhý konec země, ideálně zeměkoule. Bylo by snad i proti jejím morálním zásadám, aby ji někdy nějaký muž živil a ona si žila jako jeho poslušná ženuška. Na otázky ohledně patnerství, lásky odpovídá vždy s odstupem. V duchu ale ví, že není pro nikoho chovná stanice dalších potomků a proto lásku nikdy nevyhledávala. Každé pozvání, každý náznak přízně ač zdvořile tak odmítla. Do selekce se sama nepřihlásila, to její otec. I kdyby byla vylosována o prince by zájem neměla, jediné co ji na té myšlence láka je finanční podpora, což nikomu nikdy neřekla, nechce být za zlatokopku. Sama sobě velké šance nedává, za královnu se nikdy nepovažovala a i když má fantasii rozsáhlou jak její jméno, věří, že tam někde je lepší kandidátka než je ona sama

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram