Liam Collins 

Diplomat/ detektív

Írsko

Keď mám nejakú úlohu, tak ju robím a nepýtam sa prečo, nie je na to dôvod.

Kasta: /

Vek: 34

 

Dátum narodenia: 22.10.

Znamenie zverokruhu: Váhy

Výška: 193 cm

Váha: 89 kg


Obľúbená farba: Šedá

FC: Liam Neeson

Vlastnosti postavy: Sarkastický, inteligentný, trpezlivý, rozvážny, spoločenský 

Charakteristika

Liam je zvláštny charakter, niežeby bol zlý, to by sa nedalo povedať, len je zodpovedný. Rozhodne má talent, o tom nie je pochýb, svoje emócie nedáva najavo. Nechce aby sa pre neho ľudia trápili, tak mlčí. Je to tichý sliedič a pozorovateľ. Ak chce dokáže byť pozorný k ostatným ľuďom, chce mať veci na poriadku. Tie veci robí, pretože musí, rozhodne má pevnú vôľu. Je to pokojný charakter, len tak hocičo ho nerozháďže, ale keď sa nahnevá, zahorí spravodlivým hnevom, je nemožné sa ho zbaviť. Má zadanú úlohu a tú robí, nedá si pokoja, pomaly, ale presne. Možno by sa niekomu aj otvoril, ukázal svoju boľavú dušu, ale bojí sa. Preto je taký zamĺknutý, chce čas, ale nechce ostať sám. Len potrebuje niekoho, aby mu ukázal o čom je život. V podstate je plachý a citlivý.

Minulosť

Liam nikdy nemal ďaleko k svojej detektívnej činnosti, jeho rodina, ktorá bývala v Dubline, v nej bolo zvykom, že jej členovia pracovali pre štát. Takže aj on sa vydal tou cestou. Netrvalo dlho a dostal sa na špičku, vo svojej práci. Slúžil už pre rôzne režimy, ale zastiaľ sa najviac uchytil ako tajomník premiéra a neskoršieho prezidenta Éamona de Valeru. Získali spolu kolegiálny vzťah a bol svedkom toho, ako vyrastá jeho potomstvo, pretože Dave (Dejv), nebol nejaký puritán. Liam sa stal v niektorých veciach jeho osobným poradcom. V súkromnom živote to bol plachý vzdelaný človek, niekedy jeho život nabral iný smer. Keď sa musel vybrať do Ileley aby dal pozor na nepodareného Dejvovho potomka... Bude to mať však len tento jeden dôvod? Nebude tam niečo viac, alebo menej? Ktovie

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram