Lillian Jane Thomson

Študentka Medicíny

Kent

Všetko čo sa dá zaplatiť peniazmi je lacné.

Kasta: Tretia

Vek: 19

 

Dátum narodenia: 26.4.

 

Znamenie zverokruhu: Býk

Výška: 172 cm

Váha: 63 kg


Obľúbená farba: Čierna, biela, olivová, bordová

FC: Jade Rastoldo

Vlastnosti postavy: Aktívna,zábavná, komunikatívna, pravdovravná

Charakteristika

Nikdy nebola zrovna typickým dievčaťom z tretej kasty. Navonok možno nijak príliš neviniká, ale kto sa k nej priblíži k jej osobnosti a charakteru zistí, že nie všetko ako sa zdá. Pre ľudí okolo seba je pravdovravným, usmievavým dievčaťom, ktoré vychádza zo všetkými okolo seba.V ľuďoch hľadá niečo, čo sa jej zapáčí a ak sa jej nepáčite vôbec sa neunúva s vami rozprávať alebo mrhať energiu. Nesúdi však podľa kasty berie všetkých za seberovných. Čo však neznáša a odsudzuje sú ľudia, ktorí sa správajú tak ako chcú iný. Jednoducho má rada ľudí ktorí, sa neboja byť sám sebou. Napriek faktu, že svojím spôsobom dokáže vychádzať takmer s každým, má veľmi málo ľudí, s ktorých má skutočne rada. Čo súvisí najmä s jej vyberavosťou a taktnosťou. Čo sa týka jej štúdia zvolila si byť lekárkou tak ako jej rodičia. A síce ju profesia doktorky príliš neočarila nemôže povedať, že ju táto profesia vôbec nebaví. Sčasti vie, že je to tak správne no vie, že by rada robila niečo iné. Jej srdce túži potom aby mohla maľovať alebo modelovať sochy či hrať na klavíri. No dobre, vie, že nie je možné a vie, že rodičia by ju nepochopili a práve, preto sa ešte tuhšie snaží učiť a nemyslieť na svoje sny, Často dokáže presedieť pri knihách dlhú dobu a na druhý deň ju skoro nevidno, pretože celý deň prespí alebo pre leží v posteli. Vie, že svojou usilovnosťou a zapalenosťou dosiahne veľa, a preto sa vždy za každých okolností vynikať a byť na prvom mieste. Je to teda dievča, ktoré je zvláštné no svojím spôsobom ako každé iné dovolí si snívať i keď vie, že niekedy môže iba to.

Minulosť

Lillian sa narodila do malej rodiny Thomsonovcov, ktorí ani nedúfali že budú mať deti. A práve ako jediné vysnené dieťa mala Lillian rozprávkové detstvo rodičia sa jej venovali, no boli aj také chvíle kedy Lillian trávila čas iba so svojou vychovávateľkou. No rodičia sa jej po pri práci snažili nahrádzať všetok čas cez víkend kedy chodili spoločne na výlety. Keď jej bolo trinásť rokov narodil sa jej mladší brat Arthur. Jej rodičia si mysleli, že ho Lillian nebude mať rada ale opak bolo pravdou rada sa o neho starala a pomáhala svojej mame veľmi rada , a preto ju veľmi poznačilo keď o pár mesiacov jej braček zomrel. Vtedy sa do seba úplne uzavrela utápala sa smútkom a nechápala čo sa to vlastne stalo. Keď sa s toho ako tak dostala jej rodičia sa prichystali jej dať ďalšiu ranu pod pás. Rozhodli sa, že sa rozvedú pre nezhody čo si Lillian brala veľmi osobne snažila sa rodičov presvedčiť nech držia spolu ale, po dlhých mesiacoch sa nakoniec rozviedli. Nakoniec sa s tým Lillian zmierila a dlhý čas chodila k psychologovi postupne sa úplne zocelila hoci rana ostala neberie si smrť svojho brata osobne. Práve preto, sa rozhodla, že chce študovať medicínu hoci jej sny sú úplne iné chcela by byť umelkyňou ale dobre vie že nemá talent skôr si len tak čmára pre seba. Naplno sa radšej venuje študiju. Lenže potom sa objavila selekcia a ona sa rozhodla to skúsiť vie, že len samotná účasť bude pre ňou dobrodružstvom a tých zažila málo. Chce si užiť na výslní a spoznať nových ľudí a aj samotného princa.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram