Lucien Leon Levasseur

Korunný princ

Francúzsko

My problem is that I have fantastic bad ideas.

Kasta: /

Vek: 23

 

Dátum narodenia: 5.1. 

Znamenie zverokruhu: Kozorožec

Výška: 183 cm

Váha: 77 kg


Obľúbená farba: Černá a bílá

FC: Ross Lynch

Vlastnosti postavy: Tvrdohlavý, romantik, marnotratný, rošťák

Charakteristika

Lucien dostal své jméno jako trošku ironii. Lucien je verze jména Lucifer, Jitřenky, prvního anděla, co spadl z nebe. Přitom Lou, jak se mu doma říká, vůbec není zlomyslný jako vládce pekla. Naopak je to moc milý a hodný člověk. To, že vyrostl v paláci z něj neudělalo spratka, ale trošku sobce ano. Snaží se všem pomáhat, ale nikdy nejde mimo svou komfortní zónu. Rád taky předvádí, že má peníze a jednou z něj bude král. Jediné osoby pro které by udělal všechno je jeho rodina – rodiče a dva sourozenci Tristan a Celine. S Tristanem to občas sice trochu skřípe – jako malí se hrozně rvali, asi jako všichni bratři, ale jak rostli byli si bližší a bližší. Pořád se občas pohádají, ale většinou se brzy udobří. Na podstatně mladší Celine dohlíží a je vzorný starší bratr, ale nevynechá příležitost, aby poškádlil nebo napálil Tristana. Kromě škádlení ho baví ještě šerm, jízda na koni a hra na kytaru. Rád se napije a nebrání se kdejaké zábavě, ale z většiny je to hodný kluk, co je jen trochu zaslepený penězy. Kromě svého jména sdílí s andělem i podobu milého a hodného kluka. Trošku přerostlé blond vlasy, které mu odstávají od uší v raubířském rozcuchu a modré oči s jiskřičkami, které prozrazují jeho povahu. Na tváři má věčně úsměv a když se rozesměje, rozzáří se celá místnost. Také má dost nakažlivý smích. Většinou nosí uvolněné oblečení – kalhoty, tenisky a košile, ale umí se i vyšvihnout do obleku. V povaze je celkem romantik a rád dává dárky. V životě už stihl trošku nahlédnout do zákoutí lásky, když potkal svojí bývalou přítelkyni Adele. S Adele se rozešel po dvou letech, když se odstěhovala pryč, ale zůstali dobří kamarádi. A nyní je single a čeká ho největší soutěž v životě – získat svou budoucí královnu. Nebude se snažit o princeznu, pokud nebude cítit, že by to mohla být ta pravá, ale chce si to zkusit.

Minulosť

Lucien se narodil jako první dítě vládnoucímu páru Francie. S prvním nádechem získal i nárok na korunu, který neohrazil ani jeho mladší bratr Tristan. Jako malý se hodně rvali, ale když se jim narodila Celine, uklidnili se a dospěli z nich rozumní bratři. Před malou Celine. Sami byli pořád ti divoké zvířata a hádali se kvůli každé hlouposti. Jak rostli, tak se uklidňovali a našli k sobě cestu. Lou se vždy snažil být příkladným starším bratrem, ale občas si prostě potřeboval ulevit a šel se někam opít a zapomenout na svůj osud. Časem našel dobré kluby, skvělé přátele a nádhernou přítelkyni Adele. Prožil dva roky, kdy za ní běhal jako pejsek a byli naprosto zamilovaní a šťastní. A pak se Adele odstěhovala ze země a oni se rozešli, ale zůstali kamarádi a občas si napíšou nebo zavolají. Nyní už je tři roky sám a soustředí se na rodinu a odkaz, který na něj v budoucnosti čeká. A k tomu patří i najít si královnu, kterou by mohl milovat a uctívat. A jako blesk z čistého nebe přišla pozvánka na klání o ruku princezny Florence. A Lou si řekl, že proč ne? A tak sbalil kufry a jel si zkusit jaké to je se znovu zamilovat. A třeba to vyjde. Lucien doufá.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram