Madeleine Williams

Študentka

Yukon

Remember that people are only guests in your story – the same way you are only a guest in theirs – so make the chapters worth reading.

Kasta: Štvrtá

Vek: 18

 

Dátum narodenia: 20.2.

 

Znamenie zverokruhu: Vodnár

Výška: 165 cm

Váha: 60 kg


Obľúbená farba: Sněhově bílá, slunečnicově žlutá

FC: Amanda Hummer

Vlastnosti postavy: Odhodlaná, citlivá, uzavřená, svéhlavá, charismatick

Charakteristika

Víc než čímkoliv jiným je Madeleine zajímavá tím, jaké charizma z ní vyzařuje, když ji potkáte. Postavou není příliš vysoká, ale má ty správné křivky. V obličeji jsou nejzajímavější asi její plné rty a pečlivě upravené obočí, čokoládově hnědé oči jí ladí s dlouhými vlasy. V nose má malý kroužek, rozhodnutí kterého dodnes asi jako jediného nikdy nelitovala. Není asi žádným tajemstvím, že tak jako většina dívek shledává zábavu v makeupu a oblečení, to ale neznamená že je nějak hloupá. Naopak je dost chytrá na to, aby rozuměla rodinnému obchodu zaměřenému na cestovní ruch v jejich provincii, který je v jejich domově dost rozvinutý, no s rozšířením nákazy v Illee byl dost omezen a utrpěl, tak jako většina ekonomiky v zemi. Jejich cestovní kanceláři se nevedlo moc dobře, ale jakž takž to zvládali. Alespoň do doby, než museli vynaložit o dost větší výdaje na léčbu Maddiny mamky a mladší sestry, které nakonec byly jedněmi z posledních obětí respirační choroby. Madeleine to hodně zasáhlo, z veselé a kamarádské dívky se stara uzavřená osobnost, která si lidi nepouští k tělu a nikdy je nenechá vidět ze sebe víc, než chce. Zprotivilo jí to i její milovaný domov, jehož sníh a krásnou přírodu odmalička milovala. S řešením přišel její zničený otec, naléhal na ni aby využila možnosti vysokoškolského stipendia a odjela na vysokou školu, změnila tím prostředí a snad se tak i lépe vyrovnala se svou ztrátou. Dlouho odmítala ale nakonec svolila. Otec pro ni chtěl lepší vzdělání a možnosti, protože rodinný obchod už rozhodně nepracoval tak dobře jako dřív, a i on sám do něj ztratil jistou svou chuť, jako by ho to už nenaplňovalo, takže doufal, že se Madeleine podaří získat si něco lepšího.

Minulosť

Zima už končila, sníh v nižších oblastech Yukonu pomalu roztával a do světa se narodila rozkošná malá holčička s čokoládovýma očima, co dostala jméno Madeleine. Odmala to byla veselá divoška, obzvlášť když dostala o tři roky později ještě malou sestru Holiday. Ve škole si vedla docela dobře, no vždycky raději lítala venku v přírodě a s otcem podnikala výlety za dobrodružstvím hor a přírodních rezervací. Její otec měl rodinnou cestovní kancelář, která prováděla turisty po národních parcích, ukazovala jim krásy zdejší přírody a organizovala cesty do hor. Madeleine se leckdy ráda přidala, právě díky čemuž má nejspíš svou vysportovanou postavu. Na střední škole musela už více času trávit nad učením, což ji moc nebavilo, ale vždycky chtěla, aby na ni rodiče mohli být pyšní. V dospívání si našla s kamarádkami zábavu v makeupu a oblečení, nejspíš jako většina dívek jejího věku. Legraci jí překazil příchod choroby, ze které si nejdřív nikdo nic nedělal, no rychle se roznesla po celé Illee a oni si museli dávat pozor. Cestovní ruch se tím samozřejmě dost utlumil a rodinný byznys už vůbec nešel a neprospíval tak dobře. Ona se ale pořád snažila zůstávat nad věcí a rozveselovat svou mladší ségru, aby se moc nebála. Úsměv jí však na tváři zamrzl, když se její matka a posléze i malá sestra nakazily. Virus už odcházel, no ony měly smůlu. Dlouho spolu proti nemoci bojovali, otec vynaložil veškeré finance na jejich uzdravení, ale po pár náročných a zdlouhavých měsících obě nemoci nakonec podlehly. Madeleine a její otec zůstali sami a se ztrátou rodiny se každý snažili vyrovnat po svém. Otec se snažil zachránit a poslepovat zpátky dohromady co z jeho společnosti ještě zbylo, Madeleine se uzavřela do sebe a prakticky od každého se odcizila. Co ji dřív bavilo ji nyní hrozně štvalo, sníh, hory i domov. Nejspíš proto její otec přišel s nápadem, aby se ucházela o poskytované stipendium a odjela někam mimo domov na vysokou školu, změnila by tak své prostředí a snad zase našla něco, co její život trochu rozveselí. Nechtělo se jí ale nakonec se nechala přemluvit, no a přihláška do selekce přece poskytuje stejnou možnost ne? Když to vyjde, změní prostředí a třeba přijde na jiné myšlenky a užije si i nějakou zábavu.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram