SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

Druhá

Provincia

Angels

Status

Študentka odevného dizajnu

Vek 

19

Váha 

57 kg

Výška 

170 cm

Maileen Weaver

Charakteristika: Maileen sa narodila v lete za teplého dňa a je to s ňou akoby spojené. Od narodenia bola ako také slniečko, vždy sa smiala, radovala. No keď ju niečo nahnevalo, dokázala naozaj veľmi hlasno kričať a rozkazovať. Rodičia boli niekedy prekvapení, že ju ľudia aj počúvajú. Dokázala na seba strhnúť pozornosť a vďaka tomu dokázala dosiahnuť čo chcela. Nie vždy to bolo dobré, ale rodičia ju vždy usmernili. Vďaka ním a vďaka starým rodičom z nej vyrástla veľmi inteligentná žena, ktorá sa o seba dokáže postarať aj sama a nepotrebuje pomoc nikoho ani muža, aj keď v kútiku duše vždy túžila po láske. Dokáže byť nevinná a o chvíľu ako malý diabol. Vie čo chce a je veľmi sebavedomá. Pozná svoje hranice aj svoje možnosti. Práca jej nie je cudzia a nemá problém sa pustiť do čohokoľvek. Nikdy jej nikto nič nedal zadarmo, jedine tak výchovu. Tá jej dala naozaj veľa a aj keď bola niekedy neposedná, ako dospelá sa tak naozaj nespráva, teda aspoň nie vždy. Dokáže sa veľmi dobre uvoľniť, užiť si večer, zatancovať aj vypiť. Nebráni sa flirtovaniu s mužmi. Rada totiž počúva chválu na jej ženskosť a krásu. Je to nežná kráska, ktorá má v sebe veľký temperament a nikým si nenechá skákať po hlave a hlavne nie od muža. V mužskej spoločnosti sa cíti veľmi dobre a niekedy sa tým nechá strhnúť. Ak je ten muž galantný a vie oceniť jej inteligenciu, jej schopnosti a krásu, veľmi ľahko mu podľahne, no zatiaľ si ju žiaden nezískal. Dlho sa venovala tomu, čo ju bavilo, snažila sa na seba tvrdo makať, len aby dosiahla čo chce. Vždy študovala dvakrát viac ako musela, no nevadilo jej to. Spolužiaci si z nej robili žarty, že je šprtka, no ona ich vždy vedela uzemniť. Mohla si svoju kariéru vydláždiť menom svojej babičky, no nikdy to nechcela. Chcela ukázať čo je v nej a preto jej bolo jedno, čo o nej hovoria. Tvrdú prácu ma v sebe. Najväčším koníčkom je pre ňu navrhovanie šiat, sledovanie módy a aj keby mohla robiť modelku, nikdy sa na to nedala. Jej postava je pevná, vyšportovaná, lebo pravidelne beháva a cvičí jógu. Je krásna, plné pery s maličkou jamkou, ktorú majú s bratom rovnakú. Ryšavé vlasy po mame, no kučeravé po dedkovi Aidenovi. Slnko je jej verným kamarátom a pehy, ktoré jej vždy naskočia jej vôbec nevadia. Zelenkavé oči tomu všetkému dodávajú ten správny šmrnc. Vyzerá ako nežná kvetinka a dokáže taká byť, no len pri tých správnych ľuďoch. Niekedy ju ten človek musí dotlačiť k tomu, aby sa neskrývala za svoj temperament, keď dokáže byť naozaj obyčajné dievča, ktoré chce byť milované.

Minulosť: Maileen, prišla na svet ako druhá v poradí po svojom bratovi Maxovi. Jej rodina je úzko spojená s kráľovskou rodinou a ona od mala počúvala o ich histórii. O tom veľkom nešťastí, keď kráľ Lionel zomrel a všetko o následníkovi trónu, Arthurovi. Jej brat o ňom básnil asi vždy, keď sa vrátil zo štúdia v paláci domov. Neustále jej ho niekto predhadzoval pod nos a ona nadobudla pocit, že ho možno pozná. Sama sa s ním stretla, no nikdy za ním nebežala akoby to bol  niekto dokonalý a ten, za kým sa musí obrátiť každý. Bola rada, že vďaka tomu, že jej brat bol mimo dom, ona bola stredobodom pozornosti. Má rada, keď o nej ľudia hovoria a preto si užívala všetko, aj keď svojho brata naozaj zbožňuje. Naučil ju všetky neplechy a často všetko zobral na seba, keď niečo vyparátila a on bol pri tom. Detstvo teda mala veľmi pekné, hravé, plné lásky jej rodičov ale aj starých rodičov. Hlavne babička jej dávala veľký vzor. Len vďaka nej sa dostala k móde a určite sú to jej gény, ktoré zdedila. Gény pre detail a šmrnc, ktorý dokáže pretaviť do oblečenia. Už ako dievčatko si kreslila rôzne oblečenie, hlavne veľké róby. Niektoré neboli vydarené, ale nikdy sa nevzdávala, stále na sebe pracovala a školu, ktorú si vybrala bola zameraná práve na štúdium módy a navrhárstva. Babička jej v tom bola vždy oporou a najviac sa naučila práve od nej. Práve teraz študuje na vysokej škole odevného dizajnu a vedie sa jej veľmi dobre. No keď sa dozvedela, že Arthur predsa len bude mať selekciu, nezaváhala ani sekundu. Jej brat je už v paláci, vysníval si tam prácu a dostal ju. Nepodala prihlášku kvôli tomu, ale práve kvôli Arthurovi a kvôli tomu, čo jej môže ponúknuť. Pociťuje v sebe, že by z nej bola dobrá kráľovná, že by mu mohla byť oporou a on jej. Nemôže povedať, že je do neho zamilovaná, no určite vyzerá skvelo, je na zahryznutie a ona by si možno rada zahryzla. Nebránila by sa vôbec ničomu a určite má na to, aby to dosiahla. Ibaže má trochu problém s tým, že by sa o neho musela pár mesiacov deliť, no dokázala by to. Chce ho spoznať, chce zažiť, to čo zažívala jej babička aj jej otec. Ona nikdy v paláci nežila, vždy boli v meste. Možno to znie márnivo, no ona je aká je a nie je zlá, len preto, že chce zažiť niečo, čo sa nenaskytne len tak.