SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

 

Kasta 

Prvá

Provincia

Angeles

Status

Kráľ

Vek 

43

Váha 

90 kg

Výška 

189 cm

Marcus Delaney

Charakteristika:  Marcus je muž v stredných rokoch z ktorého sa nejako stál kráľ. Črty jeho tváre sú na prvý pohľad tvrdé. Akonáhle ho však spoznáte, alebo sa naňho pokojne pozeráte dlhšie zistíte, že ono to vlastne tak nie je. Má veľmi opálenú pokožku, už ako dieťa rád trávil čas vonku a síce ako kráľ toľko času nemá, neznamená to, že niekde alebo nejako ten bronz nenachytá. Čierne, nakrátko ostrihané,  vlasy už dávno preplietajú šediny, no dbá na to, aby ich vždy zakryl. Jeho briadka je preňho už svojim spôsobom typická a len raz za pár rokov sa stane, že ju dá dole. No aj to len na dobu, kým mu zas narastie. Na prvý pohľad by ste povedali, že jeho oči sú modré, no pri bližšom pohľade zistíte že sú sivé. Ak ho vidíte v pozícií kráľa len málokedy sa vám naskytne vidieť jeho úzke pery v úsmeve. To si zvyčajne necháva pre rodinu alebo len výnimočné viac uvoľnené akcie aj keď na nich sa skôr uškŕňa ako usmieva. Na to, že ma 40 rokov je to veľmi zachovaný muž a stará sa o seba. Akonáhle mu to jeho povinnosti dovolia venuje sa tomu, aby si svoj vzhľad aj zachoval. Možno už nemá toľko svalov, koľko mal kedysi ale...stále je to atraktívny muž. Vždy dbá na to, ako vyzerá, ako sa oblieka, ako sa prejavuje a správa. Je to trochu aj jeho povinnosť, ako kráľa samozrejme, ale to isté robil aj predtým. Jednoducho chce pre iných mužov pôsobiť atraktívne. Áno, prečítali ste dobre, mužov. Napriek tomu v minulosti mal niekoľko verejných vzťahov so ženami a okrem niekoľko ľudí nevie, kam ho jeho orientácia vedie. Vždy bol človekom, ktorý si cení svoje súkromie a vždy ním aj bude. Nebojí sa komunikovať s tlačou, len si stojí za názorom, že nech ste hocako verejná osoba, zaslúžite si svoje súkromie. Je veľmi vzdelaný a rozvážny muž, vždy do všetkého ide na plno a ak je to potrebné je ochotný pracovať aj cez noc, len aby mal všetko hotové. No stále je zástancom kvality a nie kvantity. Kvôli jeho pracovnému nasadeniu a nárokom sa neraz mnohé miesta v rade prestriedali, no ľudí, ktorý to dokázali si cení a ich rozhodnutiam naozaj dôveruje. Tak to vlastne ku každému. Jeho dôveru a ocenenie si musíte jednoducho a skrátka zaslúžiť. Vďaka jeho orientácií tak nejako deti neprichádzali v úvahu, no k tým, ktoré nakoniec má, sa chová tak, ako by sa mal chovať. Malá Rosie je jeho anjelik, ktorej rád nosí darčeky, dvíha ju na ruky a potajme jej dáva zmrzlinu. Jeho syna sa snaží vychovať a pripraviť čo najlepšie ako vie na to, čo ho čaká a aj keď to nedáva najavo a jeho terajšie chovanie ho znepokojuje je naňho pyšný. Marcus nie je zrovná výbušná povaha, ale ak ho už naštvete, musíte sa pripraviť na peklo, ktoré ste na seba sami uvalili. Práve tento fakt a jeho citová odmeranosť je pre mnohých jeho partneroch kameň úrazu. Jediný, ku komu sa takto asi nechová je jeho manželka, pretože tá je preňho skôr ako veľmi dobrá priateľka ako partnerka a tak ako on drží jej tajomstvá, ona drží tie jeho.

Minulosť: Marcus sa narodil do aristokratickej rodiny s dlhou históriou vojenských generálov, kráľovských radcov a dvorných dám. S jeho prvým nádychom bol jeho život v podstate pripravený. Vyrastal v chladnej rodine, navštevoval školy pre deti, ktoré sa nechceli hrať ale bažili po peniazoch svojich rodičov a chceli byť vždy prvý. Marcus počas svojej puberty jednoducho hľadal to čo doma nemal- city. Bolo jedno že mal peniaze a dobré školy, ale bol sám a to ho vnútorne sužovalo. Keď po nejakej dobe prišiel na to, že naozaj je s ním niečo zle, pretože ho dievčatá vôbec nepreťahujú, nevedel čo robiť. Vyrastal v tom, že raz sa bude musieť oženiť so ženou a mať spolu deti...Homosexualita bola niečo neprirodzené a on nemal na výber. Stretával sa s náhodnými mužmi, ktorým nikdy nepovedal kto je a nechcel vedieť kto sú oni. Chcel len svoju chvíľku, keď cítil, že nie je robot. Pre mladého neznámeho diplomata to nebolo ťažké. V krajine v ktorej bol si vyhľadal svoj úlet, doma niekoľko krát chodil s dievčatami, ktoré ho kvôli absencií intimity vždy samé rýchlo opustili. Jednoducho predpokladal, že takto to pôjde celý život, prípadne že po smrti rodičov odhalí  kto je a bude mu jedno, čo mu kto na to povie. No a potom sa to stalo. Kráľ zomrel a on sa nejako stal jeden z potencionálnych kandidátov na ďalšieho kráľa. A než vôbec mrkol, kráčal k oltáru a dávali mu na hlavu korunu. Nevie ako sa to stalo, len vie, že napriek tomu, že mal 23 rokov, nemal v tom žiadne slovo. Nie len že mal manželku, ešte sa mal postarať aj o celú krajinu. Prvé dni nevedel čo má robiť. Jeho manželka bola vdova ktoré len pred pár dňami stratila svojho manžela, tento svet nepoznala. Mal jej k tomu niečo povedať? Čo mal robiť? A raz- raz sa nejako zarozprávali a on zistil že je tehotná. Takže nie len manžel, nie len kráľ ale ešte aj otec? Vedel aký strach z toho mal on. Nevedel si predstaviť čo ona. A tak sa jej priznal, ako to v živote má on sám a už vtedy jej dal sľub, že pri nej bude a rovnako bude otcom jej dieťatu. Počas rokov si – minimálne on k nej vybudoval silné priateľstvo a dôveru. Bola prvý človek kto o ňom vedel a zrejme, bude jediná. Učil sa byť kráľom za pochodu, riešil vojnu ktorú s jeho pomocou dosiahli do konca. Naučil sa meniť plienky lebo bol z neho otec a on si to vlastne užíval. Arthur nebol jeho syn ničím len priezviskom, ale on ho tak nikdy nebral. V priebehu rokov si našiel niekoľko partnerov, s ktorými podpísal zmluvu o mlčanlivosti a stretával sa s nimi. Dokonca niektorým predstavil aj svojho syna. No vždy však odišli. A niektorý sa možno niekoľko vrátili ale aj tak je sám. Je rád, že jeho manželka akceptuje jeho súkromie, tak ako on akceptuje to jej. Aj keby mala desať detí s cudzími mužmi, každé jedno by vzal ako svoje. Snaží sa byť kráľom ako sa patrí, v očiach verejnosti byť dobrým manželom a otcom a má pocit, že mu to aj ide.