SLEDUJTE NÁS

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • icons8-discord-500

SME TU PRE VÁS

Projekt The Selection- New generation je našim duševným vlastníctvom. Za tvorbou obsahu sa nachádajú hodiny práce. Preto prosíme, aby ste obsah bez nášho vedomia nekopírovali. V prípade záujmu použitia obsahu, nás prosím kontaktujete- vieme sa dohodnúť. Ide o textové RPG

1/3

 

Kasta 

/

Krajina

Francouzko-italská monarchie

Status

Princ

Vek 

20

Váha 

87 kg

Výška 

189 cm

Maxence Nicolò Benenati-Levasseur

Charakteristika: Maxence je spíše podobný dědečkovi z matčiny strany za mlada. Je vysoký s dobrou vysportovanou postavou. Blond vlasy, které má často slušivě upravené. Jeho oči připomínají to nejčistší moře a na větším nose, který na sobě osobně nemá moc rád, často sedí brýle bez kterých by neviděl na krok. Jeho rty nejsou tak plné, ale za to mají krásnou malinovou barvu. Jeho nejvýraznějším znakem je jeho ostře řezaná čelist. Maxence, domácky prostě jen Max,neuvidíte téměř v ničem jiném než v obleku nebo společenských kalhotech s košilí. Málokdy se poštěstí ho vidět v nějakém tričku a jeansech. K jeho postavení mu to nepřijde vhodné. Někteří by řekli, že je možná trochu klidnější než Sebastiano, ale nepostrádá tu mládeneckou energii, kterou úplně srší. Je fakt, že je možná trochu vážnější než jeho synovec. Je stejně dobře vychovaný, slušný, řídí se podle etikety. Ale to neznamená, že je suchar a neumí se bavit! Naopak je velmi přátelský a společenský, někdy dokonce i dost ukecaný. Je to typ co ve společnosti, kde se cítí dobře, srší energií, hází veselé vtípky. Rád se baví co je pravda, přece jen je to mladý člověk. Má docela dost sebedůvěry, ale té zdravé. Je to zodpovědný člověk a ne všechno bere na lehkou váhu. Dalo by se o něm říct, že je docela inteligentní a sečtělý. Vlastně v knihách vězí prakticky stále, čte všechno od klasiky přes historické romány až po nejnovější bestsellery. Pokud teda není třeba na kurtu a nehraje tenis, neplave, nedělá šerm nebo se jinak fyzicky vybíjí. Dalo by se o něm říct, že je docela impulsivní, však v některých věcech si všechno raději racionálně promyslí a zauvažuje. Tedy je v případě pokud není zamilovaný. To ztrácí hlavu a do popředí jdou city. To se v něm probudí velký romantik, který bude skládat básně, nosit květiny a pořádat večeře při svíčkách. Je odhodlaný, pokud se pro něco rozhodně tak si vždy najde cestu jak toho dosáhnout. Pokud se mu to však nepovede, tak je sice naštvaný, ale brzy ho to přejde protože zbytečný hněv ho jen zdržuje. Zároveň by se o něm dalo říct, že je trochu netrpělivý. Však je zároveň štědrý, nedělá mu problém dát peníze na charitu, vlastně ho těší pomáhat lidem. Vlastně je sám do sebe docela starostlivý člověk. Je to velký cestovatel, rád cestuje a fotí. Miluje poznávat další kultury. Není tak nadaný na hudbu, jistě na klavír umí ale to je jen díky tomu, že se něj tvrdě učil. Za to má talent na kreslení a fotografování. Do toho je docela dobrý básník, docela rád si hraje se slovy a rýmuje je. Upřednostňuje psi před kočkami, má rád kávu ale pochutná si i na čaji. A jeho nejoblíbenější roční období je podzim.

Minulosť: Maxence se narodil jako šesté a zároveň poslední dítě bývalého Francouzko-italského královského páru. Dalo by se říct, že si se svými pěti sourozenci rozuměl, spíše ale v pozdějších letech. Mezi ním a jeho nejstarším bratrem ho přece dělilo dvacet let. I přesto že byl nejmladší nejvíce pozornosti od rodičů nedostával, protože tu byli ještě o pět let starší dvojčata Evelyn a Adalyn a o deset let starší Louis. Právě s těmi má nejlepší vztah, právě protože jsou si věkově nejblíže. Ale pak tu je i malý Sebastiano, který je sice Maxův synovec, ale bere ho spíš jako bratra. Vyrůstali totiž spolu. Nebyli od sebe o moc let, Max byl jen o rok a pár měsíců starší. Sice si Max nepamatuje, kolik jim bylo když Seb k nim "nastálo" přišel, ale nikdy mu to nevadilo. Měl parťáka svého věku na hraní. Max a Seb spolu vyrůstali a stali se z nich parťáci na život a na smrt. Dalo by se o nich říct, že byli chvíle, kdy z nich byli miláčkové paláce a pak jako lusknutím prstem dokázali být noční můrou všech. I přes to, že Max byl v pořadí na trůn mezi posledními, i tak se mu dostalo téměř stejného vzdělání jako Sebovi. Na rozdíl od něj byl však Max spíše pilný student. I tak spolu tihle dva dělali rádi a docela často nějaké dětské hlouposti, i když při těchto hloupostech byl ten kdo je vymýšlel vždy Seb a Max se s ním jen svezl. Vždycky byl ten klidnější z těch dvou. Proto neměl ani takovou silnou. Vždycky byl to hodný, klidnější dítě. Rád vzpomíná na chvíle, kdy se se Sebem učili jezdit na koni nebo jezdili na lodi s rodiči. K pubertě samozřejmě patří také první lásky. Max byl jeden z těch, kterému jeho první láska vydržela poměrně dlouho. Jenže byl zaslepený a neviděl že ho ta dívka jen využívá. Přece jen, kdo by s nenechal zvát na večeře a mít jako dárky diamantové náušnice. Upozornil ho na to až Sebastiano. Netrvalo dlouho a Max byl zase single, a stále je. Ale k lásce se staví trochu skeptičtěji. Když přišla možnost jet do Illei Max to vzal všemi deseti. Ikdyž to vidí spíše tak, že bude dělat chůvu Sebovi, což mu nevadí protože Seba bere jako bráchu.