Melanette Tangerine Angeline Mooré

Atleast I don't need to pretend.

Kasta: Druhá

Vek: 19

 

Dátum narodenia: 21.1.

Znamenie zverokruhu: Vodnár

Výška: 166 cm

Váha: 54 kg


Obľúbená farba: Čierna 

FC: Megan Bülow

Vlastnosti postavy: Upřímná, uzavřená, pracovitá, odhodlaná, pohodářka, citlivá

Speváčka, skladateľka, producentka

Atlin

Charakteristika

Melanette není těžká na pochopení, když se jí nepokoušíte pochopit pořádně. Napovrch totiž působí úplně jinak, než jak se cítí uvnitř. Okolnosti v jejím životě ji naučily věřit výhradně sobě a nedávat ostatním moc najevo, co si myslí nebo co cítí. Na první pohled v ní každý vidí to stejné. Tedy, každý, kdo s ní promluví. Ti, co ji pozorují z publika a znají zpaměti každou její písničku, v ní vidí geniálního umělce. Ti, co s ní prohodí alespoň pár vět, v ní vidí trochu klučičí holku, která to má v hlavě srovnané úplně jinak než normální děvčata. Není divu, nemá moc ráda holčičí věci. Tím je myšleno řešení nehtů, vlasů, kluků, šatů, drbů… Nikdy se to pořádně nenaučila. Mnohem radši tráví čas ve společnosti hudebníků anebo odpadlíků, se kterými pak projíždí ulicemi města na prkně a neřeší to, že by se podle své kasty měla chovat úplně jinak. Je to zvláštní, ale svůj čas tráví výhradně v pánské společnosti právě kvůli tomu, že se s kluky baví mnohem lépe než s opačným pohlavím. Není to kvůli tomu, že by si mezi nimi nějak panicky hledala životní lásku. Svoje srdce zatím zasvětila hudbě a pouze hudbě, takže v něm pro lásku není žádné místo. Mezi lidmi, co ji znají, se ale zatím nenašel téměř nikdo, kdo by ji znal pořádně a tušil, jaké jádro v sobě schovává. Téměř nikdo, což znamená, že tu někdo takový je. Je to její tým, který jí zařizuje všechno od rozhovorů přes koncerty po ubytování v cizích zemích, když odletí pryč na koncert. V týmu moc lidí nemá, ale jsou pro ni něco jako rodina, protože s nimi tráví tolik času, že by to asi ani jinak nešlo. Jenom oni vědí, že je to doopravdy citlivá duše, která touží po uznání, kterého se jí od rodičů nikdy nedostalo, a která nadevše miluje výhledy na noční město, zvířata, cukrovou vatu a divné dárky. Mezi její záliby patří longboard, hudba, ať už ta, kterou poslouchá, nebo ta, kterou sama vytváří, čtení, spánek, podivné rozhovory a jídlo. Má ráda lidi a lidé obvykle mívají rádi ji, protože je to pohodářka, která si před vámi nebude na nic hrát a které můžete říct naprosto všechno. Buď vás pak odmění inteligentní radou, nebo naprosto hloupou poznámkou, která s tím nebude nijak souviset, to záleží na její náladě. I když je většinu času naprosto vychillená, jsou tu i chvíle, kdy se naštve, a to pak létá i nábytek. Doslova. Nechcete to zažít. O svůj vzhled dbá tím zdravým způsobem, nezanedbává to a ani to nepřehání. Zpravidla se nelíčí, vlasy má přirozeně hnědé a většinu času rozpuštěné. Nejvýraznější na jejím obličeji je její obočí a oči pod ním. Není moc vysoká, ale za to je štíhlá, což ale neustále skrývá pod vytahaným oblečením.

Minulosť

O své historii se snaží moc nemluvit, ale je to ve výsledku docela jednoduché. Vyrůstala jako jedináček v rodině s dlouhou diplomatickou tradicí, takže se od ní samozřejmě očekávalo, že bude v tradici pokračovat. Měla absolutní zákaz stát se umělcem, takže rodiče dokonce nechali odstranit všechny hudební nástroje z domu, aby neměla možnost tvořit hudbu. To se jí samozřejmě během vyrůstání líbilo čím dál tím méně, takže se z ní postupně stával typický teenage rebel, který dělá přesně to, co by neměl. Po mnoha hádkách a probrečených nocích se v den svých sedmnáctin zkrátka sebrala a zmizela z domu. Věděla dobře, kam jít, takže se brzy dostala na místo, kde se cítila mnohem víc doma než ve svém pravém domově. I když doma k piánu ani ničemu podobnému neměla přístup, samozřejmě si to uměla zařídit, takže celé roky chodila do „biblického kroužku“, což byl nějaký podnik, kde ji nechávali hrát. Teď skončila právě tam a nějakou chvíli tam vystupovala, než si jí všiml producent a nabídl jí smlouvu. I když svou hudbu docela podceňovala a vůbec to nečekala, podařilo se jí v hudebním průmyslu vystřelit nahoru raketovou rychlostí a už brzy se její jméno ocitlo v mnoha novinách, na obalech hudebních alb a na mikinách. Ohledně jména se to má tak, že se ho nechtěla vzdát. Chtěla si tím připomínat svou minulost, kým vlastně je. Proto si ho nechala, jenom přidala jedno prostřední jméno, aby bylo nakonec stejně po jejím. Takhle to přeci zní mnohem lépe.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram