Melody Rey Rhodes

Bytová dizajnérka

St. George

Anything is possible with sunshine and a little pink.

Kasta: Tretia

Vek: 20

 

Dátum narodenia: 1.4.

 

Znamenie zverokruhu: Baran

Výška: 174 cm

Váha: 55 kg


Obľúbená farba: Ružová

FC: Phoebe Tonkin

Vlastnosti postavy: Lahkomyselná, romantická, optimistická, dynamická, nedochvílná

Charakteristika

Vysoká a štíhla postava, pekná tvárička, ktorú lemujú husté kadere hnedých vlasov. Prenikavé zelené oči, plné pery a menší úzky nos. Svojim výzorom bežného dievčaťa z davu nevyčnieva. Jednou vecou sa však od ostatných ľudí naokolo odlišuje. Ružovou farbou. Melody sa zásadne vždy oblieka do ružovej a zásadne si v kaviarni objedná ten jeden koláč s ružovou polevou. Ak sa povie ružová, ľudia z jej provincie si predstavia Melody. Táto špecifická farba však nie je jej jedinou povahovou črtou. Mohli by sme sa rozprávať o jej mnohých povahových vlastnostiach, no myslím si, že stačí vypichnúť tých pár najdominantnejších. Pri jej povolaní by človek čakal, že Melody bude jednou z tých prehnaných zorganizovaných perfekcionistiek. Lenže opak je pravdou. Keby neexistovali diáre a schopné kamarátky, ktoré jej pripomínajú prácu, Melody by sa na sedemdesiat percent dohodnutých schôdzok ani nedostala. Čo si nezapíše akoby sa ani nemalo stať. Je tiež dosť nedochvilná, pretože v jej časomierach by mala stihnúť za desať minút ísť si kúpiť kávu, vyzdvihnúť objednávku a dostaviť sa na miesto určenia. Je tiež veľmi optimistická a rada si nasadzuje na oči ružové okuliare. Lebo však ružová. Tieto vlastnosti z nej však nerobia neschopnú ženu, práve naopak. Tým, že odmala žila len so svojou tetou, naučila sa sebestačnosti a vždy vedela o živote viac ako jej rovesníci. Nikdy sa v živote nestrácala, vždy mala jasnú predstavu čo bude robiť aj keď ju netrápilo čo sa za takých desať rokov môže stať. Veď nejako len bude. Aj napriek tomu si išla za svojim. Je dosť dynamická a temperamentná, vie si presadiť svoj názor aj rešpektovať názor druhých, aj keď si v hlave vždy povie, že ten jej je lepší. Na ľudí sa nevie dlho hnevať, vlastne na druhý deň aj zabudne že sa hnevala. Má tendenciu sa do ľudí ľahko zamilovať. Ak má človek v sebe niečo čo jej chytí jej dušu, neubráni sa tomu a veľakrát ju to stojí zlomené srdce. Má rada zvieratá, najmä rybky pretože sa o ne najjednoduchšie stará. Miluje jahody, maliny a bielu čokoládu. Okrem toho, že sa venuje dizajnu interiéru ju baví kresliť si náčrty šiat a občas si doma na svojom starom stroji niečo ušije. Rada objavuje nové chute, najmä tie sladké, novej kultúre sa tiež nebráni. Miluje bicyklovanie a turistiku. Svojim samozrejme ružovým bicyklom sa premiestňuje všade. Aj keď by to v mnohom iným dopravným prostriedkom možno ušetrilo čas a namáhu.

Minulosť

Melody ani nestihla spoznať vlastných rodičov. Otec sa na ňu vykašlal ešte nebola ani na svete a mama po jej pôrode dostala popôrodnú depresiu a bohužiaľ to nezvládla. Melody sa tak dostala do opatery svojej tety Iris, s ktorou tak prežila celé svoje detstvo. Keď bola Melody bábätko, Iris to s ňou mala ťažké, pretože na malé dieťa rozhodne nebola pripravená ale postavila sa k tomu zodpovedne a Melody sa vyrastala tak ako každé iné dieťa. Už odmalička bola vždy veselá vysmiata a optimistická. Keď jej Iris smutne povedala, že sa nemôže ísť dnes hrať von do parku lebo prší, Melody na ňu len vytasila tých pár zubov čo mala a povedala jej, že aj tak sa chcela dnes hrať s bábikami vnútri. Ako rástla, rozvíjala sa jej kreativita a malá Melody čoraz viac času trávila nad výkresmi ako s inými hračkami. Jej teta si všimla, akým smerom sa asi bude uberať a tak ju v správnom veku prihlásila na umeleckú školu, kde si Melody už plne uvedomila, čo chce v živote robiť. Jasné že mala aj detské sny ako byť princezná, speváčka alebo iné, ale to ju prešlo a od určitého veku mala jediný cieľ. Byť bytovou dizajnérkou. Aj na strednej škole si vybrala tento odbor a študovala ho až do svojich osemnástich. Keď školu ukončila, prihlásila sa na stáž a neskôr, začiatkom tohto roka sa jej s pomocou jej tety podarilo spraviť si vlastnú „kanceláriu“. Na strednej škole si vytvorila veľa kontaktov a peniaze čo zarobila na brigádach si vždy schovávala takže s pomocou Iris to už nebol až tak veľký problém. Do Selekcie sa prihlásila sama. Lebo chcela. Odjakživa aj napriek tomu, že nemala núdzu o to sa zaľúbiť do hocikoho snívala, že zažije inú a veľkú lásku. A zamilovať sa v paláci? Splnený sen.

Nevlastníme práva k myšlienke a konceptu Selekcie. Naša hra je inšpirovaná knihami zo série Selekcie, no všetky texty sú našim duševným vlastníctvom a našou prácou. Bez dovolenia, prosím, texty nekopírujte. Rovnako aj za vzhľado stránok a určitých sekcií sú hodiny práce, prosíme, aby ste sa v budúcnosti pokúsily vyhnúť ,,vykrádaniu". Originalita je to najlepšie, čím môžete zaujať. Ďakujeme.

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram